Príďte na náš event do Košíc a naučte sa, ako využiť emailmarketing

0
Príďte na náš event do Košíc a naučte sa, ako využiť emailmarketing
Akčné ženy prídu do Košíc znovu a tentoraz s témou určenou pre všetky akčné ženy, ktoré sa chcú naučiť, ako správne uchopiť emailmarketing. A nielen to – opäť si môžu vymeniť skúsenosti s inými akčnými dámami, spoznať množstvo nových kontaktov, ale aj zabaviť sa pri tombole a v príjemnej diskusii.
V utorok 18. júna od 16:00 – 20:00 sa stretávame v Tabačke na Gorkého 2, v Starom Meste v Košiciach.
Poďte s nami zažiť inšpiratívny večer akčných žien v Tabačke v Košiciach! Stretneme sa spoločne so zaujímavými ženami a ich cestou za podnikaním a sebarealizáciou. Večer bude plný inšpirácie, networkingu a žien, ktoré sa s vami podelia o svoj príbeh. Môžete sa tešiť ako vždy na networking, motiváciu a nebudú chýbať ani prekvapenia od našich produktových partnerov.
Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj darček, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky alebo rovno stiahnuť aplikáciu Linkedin. Tešiť sa môžete na talkshow so spíkerkami, darčeky, tombolu, networking.

VSTUPENKY NÁJDETE TU.

PROGRAM VEČERA:

16:00 – 16:30 – Registrácia 
16:30 – 16:40 – WELLCOME a úvod v podaní Akčných žien
16:40 – 16:55 – Štefan Jacák – Ako s e-mail marketingom naštartovať váš biznis?

  1. Význam a využitie e-mail marketingu v roku 2024
  2. Ako efektívne zbierať databázu kontaktov
  3. Ako si vytvoriť pútavý newsletter
  4. AI a e-mail marketing v skratke

16:55 – 17:25 – mentorka osobného rozvoja Tatiana Semanová a social media marketérka Nika Kökényová zo Social Spirit.
17:40 – 17:50 – Prestávka
17:50 – 18:20  – Diskusia s inšpiratívnymi ženami
18:20 – 18:30 – Prestávka
18:30 – 19:00 – Tombola
19:00 – Riadený networking
20:00 – Koniec

Viac o spíkroch: 

Štefan Jacák – CEO and co-founder of YNK media

Verí, že komunikácia je základ všetkého. Zručnosti z tejto oblasti rád využíval v škole a neskôr aj ako predajca. No nikdy to pre neho nebolo len o rozprávaní. Vždy ľudí aj rád počúval – o ich radostiach, problémoch aj úspechoch.
Postupom času zisťoval, ako ho teší, keď dokáže niekomu poradiť. Ten pocit zažíva aj dnes ako spolumajiteľ a CEO v marketingovej agentúre YNK media, kde s tímom pomáhajú klientom posúvať ich biznis dopredu.

Nika Kökényová alias Socialspirit

Po ôsmych rokoch skúseností v oblasti marketingu a sociálnych sietí sa Nika Kökényová rozhodla zužitkovať to, čo sa na svojej ceste naučila a teraz pomáha malým podnikom, NGO či osobným značkám s komunikáciou na sociálnych sieťach. Pripravuje social media stratégie na mieru a mentoruje ďalších tvorcov pri procese online podnikania na sieťach. V roku 2022 vytvorila svoj prvý fyzický produkt – #SOCIALSPIRITCARDS – hravú pomôcku pre všetkých tvorcov na sieťach, ktorý je zároveň unikátom na slovenskom a českom trhu. V roku 2024 sa dostala do výberu TOP 10 ženských podnikateľských príbehov roku 2023.

Viac informácií o Nike a jej ceste: https://socialspirit.sk/

Tatiana Semanová – Mentorka osobného rozvoja

Tatiana pomáha ľuďom prekonať životnú krízu, znovu objaviť ich šťastie v živote a žiť naplno. Možno sa považujete navonok za krásneho a úspešného človeka, ale vo svojom vnútri prežívate boj sám so sebou a ani neviete prečo. Tak to ale nemusí ostať, pretože vždy máte na výber a vždy môžete znovu objaviť svoje vnútorné šťastie. Ak jej to dovolíte, pomôže vám zmeniť to, ako sa na svoj život pozeráte. Naučí vás, ako pracovať so svojimi myšlienkami a emóciami, keď vás začínajú bombardovať. Ukáže vám, ako sa stať človekom, ktorý žije svoj život tak, ako chce. S jej unikátnou metódou podvedomého preprogramovania mysle sa vnútorne nastavíte tak, aby ste dosiahli výsledky, po ktorých túžite.

Lucia Hudziková –  dentálna hygienička

Bc. Lucia Hudziková je dentálna hygienička, ktorá vo svojom odbore pôsobí už viac ako 8 rokov. Titul bakalár dentálnej hygieny získala úspešným absolvovaním štúdia dentálnej hygieny na Prešovskej univerzite v Prešove. Po šiestich rokoch praxe sa po materskej dovolenke rozhodla pre svoju vlastnú Ambulanciu dentálnej hygieny – eLHa dent v Odoríne, pri Spišskej Novej Vsi, kde súčasne aj pracuje. Po absolvovaní Train The Trainer kurzu na Swiss Dental Academy vo Švajčiarsku v máji 2024 sa stala novou SDA školiteľkou pre Slovensko.

V jej ambulancii sa pracuje výhradne podľa protokolu Guided Biofilm Therapy, čím sa stala jej ambulancia oficiálnym držiteľom GBT certifikátu. Jej víziou je vzbudiť v ľuďoch záujem o svoje vlastné ústne a celkové zdravie a verí, že raz budú ľudia navštevovať dentálnu hygienu minimálne s takou radosťou, ako navštevujú kozmetické, či kadernícke salóny a prídu si na dentálnu hygienu zároveň oddýchnuť. V ramci programu Slovenskej sporitelne otvorila vlastnú ambulanciu Program pre lekárov a lekárky | Slovenská sporiteľňa (slsp.sk)

Slovenská sporiteľňa dlhodobo a systematicky podporuje ľud, ktorí chcú začať podnikať alebo podnikajú veľmi krátko. V rámci Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky môžu so špecialistami banky bezplatne prekonzultovať svoj biznis plán a zistiť možnosti jeho financovania so štartovacími úvermi. www.zacinamepodnikat.sk

Vychutnajte si s nami inšpiratívny večer v podaní Akčných žien, networkingu, podnikateľských príbehov, ženskej sily a podpory pre všetky akčné ženy z okolia Košíc.

žiadne príspevky na zobrazenie