Prišla o oko, mnoho ľudí ju odsudzovalo: Teraz je z nej modelka

0
Prišla o oko, mnoho ľudí ju odsudzovalo: Teraz je z nej modelka
Zdroj: Reprofoto/TikTok - katieelliott3

Už ako malé dievča musela prekonať ťažké veci. Zo zvláštnej bolesti v oku sa vykreslil hrozivý nádor.

Katie Elliot (20) z Glasgowa mala iba 4 roky, keď pociťovala zvláštnu bolesť v oku. Žiaľ, neskôr došlo k niečomu, s čím absolútne nerátala. Doktori jej museli vyoperovať oko, pretože za ním mala nádor, ktorý jej spôsoboval bolesť.

Jej mama spozornela, keď sa Katie začal meniť tvar zreničky. V roku 2007 jej diagnostikovali retinoblastóm. V oku mala centimetrový nádor, kvôli ktorému muselo ísť postihnuté oko von. Musela aj podstúpiť chemoterapiu, no všetko dopadlo dobre. O rok už nemala rakovinu.

Napriek tomu, že už ako dieťa zažila ťažké situácie, ktoré položia na kolená nejedného dospelého človeka, život sa s ňou ani naďalej nemaznal. Ľudia jej všetko strpčovali. Šikovali ju a vysmievali sa jej kvôli tomu, že bola iná.

„Nazývali by ma Mike Wazowski, pretože som mala jedno oko,“ povedala pre SWNS. Toto ju vážne poznačilo. Uzatvárala sa do seba, veľa plakala a šikanu zažívala aj na sociálnych sieťach.

Všetci neprajníci to ale teraz môžu ľutovať. Z Katie sa stala modelka! Podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou Zebedee a šíri povedomie ohľadom tejto oblasti.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu