Profesionálne fotenie je nielen pre podnikateľky

0
Profesionálne fotenie je nielen pre podnikateľky
fotenie

Koncept profesionálneho fotenia ponúkame nielen ženám, ktoré to potrebujú na vytvorenie svojho biznis profilu napríklad na sociálnej sieti Linkedin alebo na vlastnom webe, ale aj bežným ženám, ktoré si chcú vychutnať státie pred objektívom fotoaparátu.

Naša fotografka Gabika Teplická, držiteľa niekoľkých cien, dokáže navodiť takú atmosféru, že aj dáma, ktorá stojí pred fotoaparátom po prvý raz, sa dokáže skvele uvoľniť a zapózovať. Jej fotografie vyžarujú nenútenosť a zobrazujú ženu presne tak, že viete čítať, čo z nej vyžaruje. A možno práve preto sa tešíme záujmu o ďalšie takéto eventy.

Fotenie sa odohrávalo v Campuse Cowork Mlyny, kde Gabika tentoraz využila prvé nadzemné podlažie so zaujímavým interiérom a atypickým osvetlením. Na výsledných fotografiách bolo vidno práve tento tajuplný akcent.

Kto sa staral o prítomné dámy?

Dámy sa moli zveriť do rúk odborníčkam na líčenie z Mary Kay, ktoré vyčarovali skutočne krásne vizáže, a šikovnej mladej hairstylistke zo salóna YOU hair styling. K dispozícii bola stylistka Alexandra Vrábelová, účastníčky si mohli vyskúšať individuálny koučing od akreditovanej koučky Zuzky Palkovej. Novinkou bolo aj výživové poradenstvo Martiny Juhásovej.

Líčenie Mary Kay
Líčenie Mary Kay, foto: Paťa Macová

Prípitok – výborné prosecco Just-Be v niekoľkých prevedeniach a príchutiach doniesol Ľuboš Guštafík, jediný muž v našej zostave. O fotografie z backstage sa postarala Patrícia Macová a dámy sprevádzala eventom pohotová a vtipná Martina Beňová.

S kým sme sa zoznámili?

Zostavu žien sme mali opäť veľmi zaujímavú – spoznali sme koučku Magdalénu Furková, ktorá do Akčných žien občas prispieva článkami, zakladateľku centra Be fit, kde robia masáže a bankovanie, tri dámy, ktoré vytvárajú projekt spojený s predajom praženej kávy InCuple, štyri kamarátky z bankovej inštitúcie, či mladú študentku farmácie.

Okrem toho sme mali vzácnu hosťku – sympatickú Mirku Luberdovú, s ktorou Ľuboš, ako profesionálny kameraman, natočil rozhovor o pripravovanom projekte Neporovnávaj sa. Venuje sa pálčivej téme, ktorá sa dotýka väčšiny mladých žien – ceste ku štíhlosti, ktorá by nemala byť extrémna a nezdravá.

Chcete sa nabudúce pridať k nám? Prihláste sa tiež!

Fotografie si môžete pozrieť na našom Facebooku.

Mirka Luberdová
Mirka Luberdová s deťmi, foto: Patrícia Macová

žiadne príspevky na zobrazenie