Si single akčná žena? LáskaTu organizuje žúrku, na ktorú nezabudneš

0
Si single akčná žena? LáskaTu organizuje žúrku, na ktorú nezabudneš
Párty v bazéne.

Akčné ženy nie sú len mamy a partnerky, ale aj single ženy, ktoré ešte nestretli toho, kto by pri nich aj ich snoch, túžbach a plánoch stál. Práve to sa môže zmeniť a to vďaka láskopriadkam z LáskaTu, ktoré organizujú letný žúr v Trenčianskych Tepliciach.

LáskaTu je stránka, ktorá organizuje žúrky pre nezadaných a lásky chtivých. Teraz pozýva všetky akčné ženy na Letnú Singles Žúrku, ktorá sa uskutoční 23. júna v Trenčianskych Tepliciach. A keďže nás majú organizátori radi a všetkým akčným ženám fandia, poskytli nám zľavový kód, s ktorým bude vstupenka lacnejšia až o 5 eur. To znamená, že namiesto regulérneho vstupného 19 eur na osobu zaplatí každá akčná žena iba 14 eur. Stačí, ak pri kúpe vstupenky na tomto linku zadá akčný kód #akcnezeny a hotovo.

Zľavový kód.
Zľavový kód.

Aj single akčné ženy tak môžu osláviť leto vo veľkom štýle a to rovno na kultovom žúre svätojánskom na Žabe! A čo je v programe? Nočné kúpanie v lese, pod hviezdami, v lahodnej termálnej vode za zvukov stovky bubnov skupiny Rytmika a Ohňovej šou.

Rovnako tak môžete zažiť tanečné kreácie Mária Lopéza, DJ Eura, namakaného saxofonistu a klaviristu. Zároveň sa tu uskutoční najväčšie slovenské senzuálne a rýchle rande v lone prírody.

https://www.facebook.com/laskatuateraz/photos/p.843351002523935/843351002523935/?type=1&theater

To je Letná párty pre všetkých nezadaných, spoznávania nových ľudí chtivých nielen akčných žien, ale pevne veríme, že aj vhodných, príjemných a lásky nedočkavých akčných mužov :)

Fotky z atmosféry minulého roka nájdeš na tomto linku a viac sa o nadchádzajúcej akcii dozvieš na udalosti vytvorenej na Facebooku!

žiadne príspevky na zobrazenie