Slobodné akčné ženy, (ne)hľadáte partnera? Singles party poteší všetkých

0
Slobodné akčné ženy, (ne)hľadáte partnera? Singles party poteší všetkých
tesi ma silngles party

Byť slobodná a bezdetná už v dnešných časoch nie je, našťastie, nič protispoločenské, no zároveň je aj ťažšie stretnúť niekoho do života, najmä vo vyššom veku. Nielen na zoznamovanie, ale aj na oslavu vlastnej slobody a života je skvelé zažiť singles party.

TešíMa Singles Party je oslavou slobody a koncept večierkov, kam sa chodia single Bratislavčania zabaviť. Doteraz už tento koncept oslovil tisícky ľudí. Každý event je totiž výnimočný a vyznačuje sa jedinečnou atmosférou.

Single ľudia majú v Bratislave veľa možností, ako sa zoznámiť, nie každému však rôzne zoznamovacie večierky sadnú. Pre mnohých sú strojené hry a aktivity presný opak uvoľnenej atmosféry, ktorá praje spoznávaniu a lámaniu bariér.

TešíMa vytvára priestor na zoznámenie, ale nikoho do neho nenúti. Tí „hravejší“ sa môžu zapojiť do zábavných aktivít. Hry zoznámeniu napomôžu, tí menej hanblivejší si však rozhodne večierok užijú aj bez nich. Prísť môže každý, kto hľadá netradičný priestor na spoznávanie a zábavu, na TešíMa eventoch sa však najlepšie cítia tridsiatnici.

Prečítajte si aj článok o postrehoch z rýchleho rande

Teší Ma - singles party
Teší Ma – singles party

Najbližšia akcia

9. februára 2019 sa bude konať párty s poradovým číslom osem, ktorá sa po predchádzajúcom Nu Spirite presunie do originálneho KC Dunaj. Okrem tradičného welcome drinku, skvelých DJs, fotosteny so super rekvizitami a unikátnej výzdoby sa návštevníci môžu vždy tešiť na niečo extra.

Na návštevníkov čaká skvelé občerstvenie od Catering JOHNY a show, ktorá vám bude chutiť, live cooking. Šéfkuchár pred vašimi očami vyčaruje Risotto Alla Milanesse. Gastro špeciality skvele doplnia poklady z pivnice mladého vinársta Miluron.

Témou párty bude po minuloročnom úspechu opäť čierna a taký bude aj dress code. TešíMa – singles party // Dressed in Black editon vol. 2 bude tajomná a neskutočne sexy. Bude to zážitok pre všetky zmysly. TešíMa sú párty, kvôli ktorým je radosť byť single.

Teší Ma - singles party
Teší Ma – singles party

Lístky sú už v predpredaji.

žiadne príspevky na zobrazenie