Spálňa: oáza pokoja, kde sa musíte cítiť najlepšie!

0
Spálňa: oáza pokoja, kde sa musíte cítiť najlepšie!
Foto: pixabay.com

Výber vhodného nábytku do spálne je veľmi dôležitou súčasťou zariaďovania domácnosti. Prečo? Pretože práve spálňa je miestom oddychu a regenerácie. Najdôležitejšie je zabezpečiť si maximálne pohodlie pre kvalitný spánok, a preto sú komfortné postele základným vybavením každej spálne.

Ponuka na trhu je bohatá, nechýbajú postele z masívu, celočalúnené aj kovové, ale nie všetky postele sú aj naozaj pohodlné, preto je dôležité vedieť, ako si správne vybrať a akými kritériami sa pri výbere vhodnej postele riadiť.

Najlepšie sú postele z masívu

Postele z masívu patria k tomu najlepšiemu, čo vám nábytkársky trh môže poskytnúť. Drevo ako také už od nepamäti patrí k najobľúbenejším materiálom na výrobu nábytku. Aj keď dnes už masívne drevo často nahrádza drevotrieska či iné modernejšie materiály, kvalitný drevený masív vo všetkých svojich kvalitách nedokáže nič plnohodnotne nahradiť.

drevona
Foto: drevona.sk

Vlastnosti postelí z masívu

Postele z masívu sú štýlové, elegantné, zdravotne nezávadné, pevné a nadčasové. Postele sa zväčša skladajú z troch základných častí, a to z rámu, roštu a matraca. Ak si zvolíme postele z masívu, máme záruku že masívny drevený rám aj s čelom postele bude dostatočne pevný a stabilný. Štandardný rozmer manželskej postele sa pohybuje od 180 cm na šírku (200 cm dĺžka), pri samostatných posteliach je šírka zvyčajne 90 cm, ale vybrať si môžete aj komfortnejšie rozmery okolo 120, 140 až 160 cm.

Spokojnosť na dlhé roky

Postele z masívu nevŕzgajú a budú vám slúžiť dlhé dlhé roky. Krásne sa hodia do dizajnu každej spálne. Pre manželov, deti, študentov, starých, mladých…Na zdraví sa neoplatí šetriť, a tak by práve kvalitné postele z masívu mali byť prvou dôležitou investíciou. Ďalej treba vybrať správny rošt a matrac. Potom si už budete užívať krásne, pohodlné chvíle plné zdravého a pokojného spánku.

Foto na titulke: pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu