Spolu v SIEDMOM nebi… s Darou Rolins

0
Spolu v SIEDMOM nebi… s Darou Rolins

Hudobná ikona a skvelá československá speváčka Dara Rolins opäť vydáva svoj diár Rok podľa Dary 2023. Tentoraz sa nesie v znamení šťastného magického čísla 7. Inšpirujte sa ňou a prežite úspešný rok 2023.

Dara Rolins sa na českej a slovenskej hudobnej scéne pohybuje už od osemdesiatych rokov, kedy svoju kariéru odštartovala ako malá a talentovaná Darinka Rolincová. Dnes je hudobnou divou a vplyvnou influencerkou, ktorá sa okrem svojich vystúpení intenzívne prezentuje aj na sociálnych sieťach. Navrhla vlastnú kolekciu oblečenia, či vlastný merchandising. Inšpiruje všetky vekové kategórie dievčat a žien.

Tisícky jej fanúšičiek čakajú každý rok na jej špeciálny diár

Rok podľa Dary 2023 je už jej siedmym diárom a toto číslo zdobí aj jeho obálku. A nie je to náhoda! Číslo sedem má magický význam…a veľký význam aj pre Daru. „V tomto v poradí už siedmom diári skloňujem SEDMIČKU, a to nielen ako deň svojho narodenia, ale ako magické číslo, okolo ktorého sa toho točí oveľa viac – sedem divov sveta, sedem smrteľných hriechov,“ priznáva Dara Rolins. „Sedmička v sebe skrýva tajomstvo, šťastie, rebelantstvo, zázrak, potešenie.“

Diár Rok podľa Dary 2023 z vydavateľstva Ikar dostal úplne novú grafickú podobu, ktorá však zachováva základné prvky, na aké boli fanúšikovia zvyknutí. Okrem samotného kalendára prináša aj motivačné texty o tom, ako nájsť rovnováhu a harmóniu, ako získať energiu a pritiahnuť do života radosť a spokojnosť.

Recepty a fotografie

Fanúšikovia sa môžu tešiť na atraktívne fotografie Dary aj na sedem hriešne dobrých
sladkých receptov – napríklad na skvelé lievance s jabĺčkami a škoricou, kokosovú kašu,
francúzske toasty s banánom na mede, alebo lahodný banánový chlebíček.

„O naše chute sa
tentoraz postará ďalšia z mojich šikovných kamarátok. Tá v rámci čarovnej sedmičky
pripravila pre zmenu sedem hriešnych receptov. Žiadna diétka sa nekoná, poďme spolu
hrešiť! Ochutnajte moje najobľúbenejšie, tak trošku kalorické, zato neskutočne dobré
mňamky, ako ich servíruje odborníčka na maškrtný jazýček, moja kamarátka Lucka
Švorcová!“ odkazuje Dara Rolins.

K tomu všetkému záložka, pútko na pero a praktická gumička na zatvorenie. A v zadnom vrecku na vás čaká malý darček.

„Telo žmýkame ako špongiu,“ píše v jednom z textov Dara Rolins. „Čím viac vyžmýkame, tým viac času treba na jej opätovné nasiaknutie, aby získala svoj pôvodný, plný, zdravý, svieži tvar. Niekedy dokonca žmýkame tak veľmi, že sa špongia začne drobiť, rozpadať. Jednoducho stratí šťavu. Otázka je, PREČO? Prečo nevenujeme rovnakú pozornosť dopĺňaniu „šťavy“ na naše ďalšie výkony?“

Milan Buno, knižný publicista

Rok podľa Dary: https://www.bux.sk/knihy/649143-rok-podla-dary-2023.html

žiadne príspevky na zobrazenie