Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY BLOG INŠPIRÁCIE INTERIÉR MAGAZÍN

Štyri tipy, ako si na jar skrášliť svoju domácnosť

REDAKCIA
Zdieľať

Jar je v plnom rozpuku, a tak by sme vám radi priniesli tipy na skrášlenie priestoru, v ktorom bývate. Ak je pekné počasie, ľudia zvyčajne trávia svoj voľný čas vonku, v prírode. Ale netreba zabúdať ani na prostredie, v ktorom trávite svoj zvyšný čas.

Kvety

Súčasťou pekného a príjemného prostredia bývania je určite oživenie kvetmi. Ak máte balkón alebo záhradku, určite uvítate tip, ako si ju zariadiť tak, aby poskytovala pekný výhľad vám, ale aj okoloidúcim.

Kvety v kvetináčoch nájdete doslova za pár eur aj v obchodnom dome IKEA. My sme vybrali ružu a hydrangeu. Ruža je vhodná do izby, hydrangeu môžete umiestniť aj v interiéri, ale aj von, napríklad na terasu. Na balkón môžete vybrať ešte napríklad levanduľu, ktorá vyžaduje veľa slnečného svetla.

ruža a hydrangea

ruža a hydrangea, foto: ikea.sk

Dekorácie z dreva

Ručne vyrobené drevené slniečko z Farebnej edície nielen poteší, ale aj rozžiari váš domov. Výrobky tejto edície sú vyrobené z kvalitného javorového dreva a sú skrášlené ručnou maľbou s jemnými olejovými farbami. Pri určitých modeloch doplňujeme unikátnosť pestrofarebnými korálkami.

Jedinečné výrobky z dreva ponúka slovenská značka Choralis Wood Art. Môže sa pochváliť aj tým, že celá ich výroba je manufaktúra, až po čarovné darčekové balenie.

Drevené slnko Choralis Wood Art

Drevené slnko Choralis Wood Art

Vintage hodiny

Krásnou dekoráciou, ale aj praktickou pomôckou do bytu, napríklad do kuchyne, bývajú nástenné hodiny. Stránka zmdecor prináša mnoho inšpirácií na zariadenie domova, ale aj záhrady. Vybrali sme pre vás kovové nástenné hodiny.

Hodiny majú priemer 60 cm, robustný kovový rám a sú veľmi odolné. Sú vybavené kvalitným pohonom quartz a veľmi presne zobrazujú čas. Rímske číslice dodávajú hodinám nádych vintage štýlu. Dajú sa jednoducho zavesiť na stenu. Hodiny dodajú vášmu interiéru čistý a elegantný vzhľad.

 

Kovové nástenné hodiny zmdekor

Kovové nástenné hodiny zmdecor.sk

Vence

Ručne robené vence z rôznofarebných kvetov môže visieť na vašich dverách nielen na Veľkú noc ale aj ako celoročná dekorácia, prípadne ich môžete umiestniť aj na sviatočný stôl.

Na ukážku sme vybrali celoročný veniec na šiškovom podklade, zdobený kvetmi v pastelových farbách a rôznym aranžérskym materiálom. Druhý venček, ktorý nás zaujal, je na kruhovom podklade bohato zdobený pestrofarebnými kvietkami. Ponúka ich handmade tvorkyňa Mdekor a nájdete ich na handmade portáli Sashe.

vence

vence Mdekor

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X