Máte doma muža s bradou? Sú príťažlivejší a je brada stále trendom?

0
Máte doma muža s bradou? Sú príťažlivejší a je brada stále trendom?
pixabay.com

Nechať si bradu alebo sa oholiť? Čo je dnešným trendom? Ako všetci vieme, trendy časom prichádzajú a odchádzajú. Všetci sa neustále prispôsobujeme, aby sme držali krok s najnovšou módou. Náš pohľad na to, čo je moderné, formujú veci ako popkultúra, známi športovci a hudobný priemysel.

Dlho sme spájali profesionalitu v biznise s oholenou tvárou. Čokoľvek, čo sa odchyľovalo od tohto ideálu, nebolo vhodné pre profesionálne prostredie. V súčasnosti však dojem, ktorý vyvolá dobre upravený muž v biznise, je veľmi pozitívny. Muž tým ukazuje, že mu záleží na osobnej hygiene a venuje pozornosť detailom. Zamestnávatelia a spolupracovníci spájajú tieto pozitívne vlastnosti s pracovnou morálkou a kompetenciami.

Starajú sa muži o seba radi?

Verte či nie, muži sa o seba starajú rovnako radi ako my ženy (ak nie viac). Trend nosenia brady posledné roky vzrástol a stal sa základom módy a kultúry. Táto kultúra patrí každému, či už je muž generálnym riaditeľom spoločnosti, ctižiadostivým marketérom alebo otcom doma na materskej.

Nikdy nebol lepší čas pre mužov sústrediť sa na seba ako práve v dnešnej dobe. Zatvorené kaderníctva a rôzne iné okolnosti spojené s Covidom však spôsobili, že boli nútení naučiť sa upravovať sami. Všetko potrebné však nájdu aj na e-shopoch.

Darček pre muža s bradou

 A ak hľadáte niečo pre svojho muža, máme pre vás tip – darčekový set značky Percy Nobleman. Čo tento darčekový set obsahuje?

Darčekový set Percy Nobleman

Šampón na bradu Percy Nobleman

Šampón čistí, hydratuje a vyhladzuje. Dokonca aj muži s citlivým strniskom ocenia jeho šetrnosť voči pokožke a pomoc s hojením malých raniek.

Šampón obsahuje prírodné zložky ako prírodý glycerín, bambucké maslo a výťažok z vodných kvetov. Vonia veľmi nevtieravo, sviežo a mužsky. 

Zjemňujúci olej na bradu Percy Nobleman

Olej slúži na to, aby zjemnil a posilnil fúzy, zmiernil ich poškodenie a pomohol udržať zdravú výživu a hydratáciu.

Najväčšou výhodou je všestrannosť. Rovnako ako na bradu a fúzy sa dá aplikovať aj do končekov vlasov, takže môžete „na tajnáša“ skúsiť aj vy.

Balzam na bradu Percy Nobleman

Balzam na bradu nevyhnutne patrí do rutiny každého moderného aj klasického muža. Jemne fixuje a dodá brade tvar, lesk a podporí hydratovanie. Má výbornú jemnú a ľahko aplikovateľnú konzistenciu. Vonia po cédrovom dreve, pačuli a sviežich tónoch pomaranča.

Vreckový hrebienok na bradu a fúzy Percy Nobleman

Čerešničkou na torte pri tomto sete je praktický vreckový skladací hrebienok. Možno si teraz spomeniete na Johna Travoltu a jeho kultový hrebeň vždy pripravený na prečesanie ofiny. Tento hrebenček však vôbec nie je taký nápadný, a svojimi nahusto osadenými zubami perfektne dotvorí look vášho milého a zároveň zabezpečí rovnomerné nanesie každého produktu.

Foto: pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie