Súťaž Podnikateľka Slovenska 2018 – prihlasovanie je spustené!

0
Súťaž Podnikateľka Slovenska 2018 – prihlasovanie je spustené!
pixabay.com

Súťaž Podnikateľka Slovenska má už za sebou 18-ročnú tradíciu. Možno poznáte vo svojom okolí šikovnú podnikateľku, ktorá si zaslúži ocenenie, alebo ste stretli dámu, ktorej podnikanie vám imponuje. A možno sama patríte medzi podnikateľky a trúfate si uspieť v prestížnej súťaži. Neváhajte a urobte prvý krok!

Prihláste sa do aktuálneho 19. ročníka súťaže – prihlasovanie na webovej stránke je už spustené. Prihlásiť sa či nominovať svoju favoritku môžete až do 15. januára 2019.

Štyri kategórie súťaže

Podnikateľky budú rovnako ako v minulom roku, v ktorom bojovalo až 150 kandidátok, súťažiť v štyroch kategóriách – Začínajúca podnikateľka, Výnimočná Podnikateľka, Inovatívna Podnikateľka a Úspešná živnostníčka, tá najlepšia sa stane Podnikateľkou Slovenska 2018. Udelené budú aj špeciálne ceny. Okrem toho prichádzame aj s absolútnou novinkou a tou je nová kategória Ženský Tech Startup. Po uzavretí nominácie vyberie odborná porota tri finalistky pre každú kategóriu. O víťazkách potom prostredníctvom hlasovania na webovej stránke súťaže rozhodne znovu verejnosť.

Vyhlásenie výsledkov sa dozvieme na  Slávnostnom galavečeri súťaže 19.februára 2019 v Stĺpovej sieni historickej budovy Reduty v Bratislave. Už teraz sa tešíme na množstvo inšpiratívnych podnikateľských príbehov.

Začínajúca podnikateľka a inovatívna podnikateľka

Kategória Začínajúca podnikateľka je určená biznismenkám, ktoré podnikajú menej ako tri roky. V kategórii Výnimočná podnikateľka sa hodnotí riadený výnimočný rast činnosti spoločnosti za posledné tri roky bez ohľadu na kategóriu, v ktorej sa spoločnosť či firma nachádza. Medzi úspešnými živnostníčkami súťažia podnikateľky, ktoré prevádzkujú sústavnú činnosť samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť. Kategória Inovatívna podnikateľka pre zmenu hodnotí inovatívny prístup za posledné tri roky bez ohľadu na kategóriu, v ktorej sa spoločnosť či firma nachádza. V rámci kategórie Inovatívna podnikateľka hľadá SBA príklady toho, ako slovenské podnikateľky pomocou moderných technológií dokázali zlepšiť svoje podnikanie. Ocenenie Ženský Tech Startup bude patriť podnikateľke, ktorej ponúkaný produkt alebo služba má základ v technológiách a má globálny potenciál a podniká mene ako päť rokov.

Prečítajte si aj rozhovor s riaditeľkou súťaže Podnikateľka Slovenska, Luciou Veselskou

podnikatelka zena biznismenka
Foto: pixabay.com

„Dnes už mnohé ženy kráčajú vlastnou cestou a snažia si vybudovať pocit nezávislosti. Práve pre nich  je určená táto súťaž. Súťaž, ktorá sa snaží zároveň inšpirovať ostatné, aby ich príklad nasledovali,“ vraví riaditeľka súťaže Lucia Veselská. „Osemnásty ročník posunul súťaž o značný kus vyššie. Verím, že úspechom sa skončí aj ten devätnásty a naše aj očakávania podnikateliek aj prekoná a opäť posunie na kvalitatívne vyšší level,“ pokračuje Veselská.

Ženský Tech Startup ako nová kategória

V novom, 19. ročníku sme okrem novej súťažnej kategórie  Ženský Tech Startup, opäť pripravili niekoľko noviniek, originálne sprievodné podujatia a stretnúť nás je možné po celom Slovensku, lebo chceme osloviť ženy vo všetkých regiónoch a poznať ich reálne problém a potreby. „Naším cieľom je počas celého roka  komunikovať smerom k verejnosti všetky benefity, ktoré podnikanie pre ženy prináša, a čím je ich prínos  pre hospodárstvo podstatný,“ tvrdí Lucia Veselská.

Keď je podnikateľka úspešná, je spokojná ako žena, ale aj ako  človek a spokojné je aj jej blízke okolie. A tak ako podporujeme každý zmysluplný a životaschopný podnikateľský príbeh a úspech, rovnako veríme, že aj v novom ročníku naše snaženie podporia partneri, ktorých oslovila myšlienka fenoménu ženského podnikania a toho, že bez úspešných žien nebude úspešné Slovensko!

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu