Testovali sme luxusný tyčový vysávač: „Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie!“ hovoria ženy

0
Testovali sme luxusný tyčový vysávač: „Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie!“ hovoria ženy

Či sa nám to páči alebo nie, upratovanie tvorí podstatnú časť života každej jednej z nás. Niektoré to považujú za príjemný relax, iné za „nutné zlo“, faktom však ostáva, že ak chceme žiť v čistej a „zdravej“ domácnosti bez zbytočných roztočov, alergénov či prachu, bez pravidelných domácich prác sa to nezaobíde. V uplynulých týždňoch si mohlo spolu s nami 30 žien zadarmo vyskúšať prelomový tyčový vysávač 2v1 Electrolux Well Q8 a výrazne si tak skrátiť a spríjemniť víkendovú „údržbu“ svojich príbytkov. Ste zvedavé, ako to dopadlo?

Tyčový vysávač 2v1 Electrolux Well Q8 ponúka viacero vymožeností, ktoré potešia nielen alergikov. Obsahuje odnímateľnú ručnú jednotku, ktorá umožňuje dvojaký úchop, vďaka ktorému dosiahnete aj na pavučiny na strope alebo na luster. Ručná jednotka je tiež ideálna na vysávanie postelí, čalúneného nábytku alebo omrviniek zo stola. Spoločne so širokým výberom vymeniteľných hubíc tak s týmto vysávačom vyčistíte úplne všetky typy povrchov. Tento tyčový vysávač poskytuje nekompromisný výkon počas celého vysávania, na jedno nabitie až 55 minút čistenia a vďaka 5-stupňovému filtračnému systému odstraňuje aj mikročastice prachu a pomáha tak alergikom. Viac sa o ňom dočítate V TOMTO ČLÁNKU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa akcnezeny.sk (@akcnezeny.sk)

Čo presvedčilo naše čitateľky otestovať si ho vo vlastnej domácnosti?

Najviac ma zaujal skvelý výkon a účinnosť čistenia pomocou vysávača Electrolux, taktiež aj jednoduchosť používania a čistenia po vysávaní. (Viktória)

Mám malú vnučku, ktorá sa práve učí sama papať, tak si viete predstaviť ten každodenný neporiadok v kuchyni. :) Vysávač ma oslovil najmä tým, že je tyčový a bez káblov. (Zitka)

Máme veľký dom, vysávame takmer denne a tak pokukujeme po šikovnejšom a praktickejšom pomocníkovi. (Alena)

Že si hravo dokáže poradiť s roztočmi, nakoľko sme celá rodina alergici. (Magda)

Sacia sila, výkon, že sa dá s ním všade ľahko dostať, ľahko prenosný, podsvietené hlavice a že je vhodný pre alergikov.

Každá z vybraných testeriek mala vysávač k dispozícii po dobu niekoľkých dní, počas ktorých si mohla naplno a autenticky otestovať všetky jeho funkcie. Vybrané ženy boli rôzne – mamičky na materskej dovolenke, zaneprázdnené pracujúce ženy v produktívnom veku ako aj dôchodkyne, ktoré si potrebujú upratovanie domácnosti čo najviac zjednodušiť.

Splnil vysávač potreby a očakávania všetkých našich testeriek?

Za mňa top pomocník do každej domácnosti, oceňujem jednoduché a bezkáblové používanie, maximálna spokojnosť s výkonom pri čistení, odstraňuje efektívne aj nečistoty z vlákna kobercov i matracov. Top aj pre alergikov a astmatikov, rýchlo a bez problémov vyčistí akýkoľvek typ povrchu. (Viktória)

Vysávač bol očakávaný a využili sme ho v každom zmysle slova. Veľkou časťou sme vysávali podlahy, ručnou ťažšie dostupné miesta a gauč a UV posteľ a matrace. Napriek tomu, že ručný vysávač ťahal menej a vyskytli sa nejaké obštrukcie, vysávač odporúčame. (Martina)

Tento tyčový vysávač je skvelý na každodenné použitie. Veľmi dobre sa s ním manipuluje, dostane sa do ťažšie dostupných miest a veľká výhoda je, že netreba mať k nemu šnúru a zapájať ho do elektriny, batéria vydrží v pohode na povysávanie celého bytu. (Alexandra)

Vysávač od Electrolux ma naozaj príjemne prekvapil svojim výkonom a množstvom príslušenstva. Vďaka teleskopickej násadke som sa konečne dostala aj na úzke miesta (napríklad medzi rebrá radiátora), kde som doteraz prach odstraňovala veľmi pracne.Svoje využitie nájde nielen v menších bytoch, ale aj v dome, kde by som s ním dokázala vysávať naozaj neustále. (Janka)

Vysávač určite odporúčam. Ak hľadáte praktického šikovného pomocníka v domácnosti, potrebujete povysávať aj malé plochy, rohy, auto a zároveň mať doma vysávač, ktorý môže vzhliadnuť aj návšteva – pekne vyzerá, nemusíte sa zaň hanbiť…., Electrolux well q8 2v1 je pre vás ako stvorený. Ideálny na každodenné šikovné povysávanie dlážky. Zvládne povysávať aj celý klasický 3izbový byt. Za mňa super. Som milo prekvapená. Keby viem o tomto vysávači skôr, iný už ani nechcem. Kto si kúpi, určite nebude ľutovať. (Kristína)

Ktoré vlastnosti ocenili naše testujúce najviac?

 

Pozitíva vysávača sú: LED osvetlenie, Vydrž batérie, Vysoký výkon. (Erika)

Efektívne odstraňovanie nečistôt, možnosť využiť aj na čistenie matracov a sedačiek, ľahké ovládanie, top výkon. (Viktória)

Pozitívne je, že sa dostane aj do menšich priestorov, do kútov (tycový vysávač, ktorý som mala predtým, takto dobre nefungoval), aj na vyššie a ťažko dostupné plochy, ako je napríklad vrch skrine. Veľmi dobre sa s ním manupuluje, človek nemusí vláčiť ťažký kus a babrať sa so šnúrou. (Alexandra)

Extrémne sa mi páči možnosť “rozobrať” vysávač na jednotlivé časti a využiť tú, ktorá sa mi práve hodí. Vďaka nádstavcom dočiahnem aj do kútov stropu či ťažšie dostupných miest. (Magda)

Veľmi dobre sa s ním manipulovalo, ľahko som sa dostala aj do kútov či pod skrine, rovnako oceňujem aj verziu ručného vysávača, ktorý sa overil najmä v kuchyni. (Dominika)

Páčila sa mi jednoduchosť obsluhy. Aj dizajnovo bol veľmi zaujímavý. Najviac ma však prekvapila tyčová násadka, ktorá sa dala teleskopicky vysúvať. To bola naozaj skvelá vychytávka. (Janka)

Pozitívom je množstvo vymeniteľných nástavcov, ľahké nastavenie intenzity ovládania, jednoduchý spôsob vyprázdňovania nádobky na nečistoty, osvetlenie v dolnej časti pre vysávanie tmavých miest a šikovný spôsob nabíjania. (Monika)

Skladnosť, praktickosť, silný ťah, úžasná kombinácia 2v1 – aj malý vysávač má super ťah, perfektne sa s ním povysávalo auto, gauč, detská posteľ (natrúsené piškóty a pod…) – s inými ručnými vysávačmi mám skúsenosť, že nie sú až také silné, resp. zle sajú. (Kristína)

Ženy z praxe najlepšie vedia, aké vlastnosti by mal mať naozaj kvalitný vysávač, preto sme sa ich spýtali:

Čo by ste vyzdvihli alebo naopak vylepšili/zmenili?

Vyzdvihla by som určite 2 možné režimy pri vysávaní, skvelé rotačné kefy na odstraňovanie nečistôt (vlasy, chlpy,omrvinky…), elegantný dizajn a super výkon. (Viktória)

Vysávač spĺňa všetky požiadavky, ktoré na vysávač mám. Za mňa super. (Terézia)

Nemenila by som nič, všetko fungovalo na 100% (Magda)

Dobré skladovanie pri nabíjaní, rýchla dostupnosť v prípade potreby. Pomerne ľahké skladanie. (Saška)

Ocenila som aj nadstavec na čistenie čalúneného nábytku s UV svetlom. Veľmi sa mi páčil aj výkon vysávača. (Janka)

Skvelé, že je bezkáblový a svieti. Za mňa najväčšie plus. (Kika)

Viaceré zo žien sa po testovaní rozhodli daný vysávač aj zakúpiť, čo samo o sebe svedčí o jeho kvalitách. 30 z 30 testujúcich ho odporúča a potvrdzuje, že zatiaľ prekonal všetky vysávače, ktoré doteraz vyskúšali. Jeho výhody dokonca vidia aj v porovnaní s aktuálne modernými robotickými vysávačmi, nakoľko tento je ručný a tak si môžete raz dva upratať presne tam, kde potrebujete, hravo zvládne vysať aj koberce a dostanete sa s ním do akýchkoľvek škár či kútov. Testovanie tyčového vysávača 2v1 Electrolux Wellmax Q8 dopadlo na výbornú a my máme veľkú radosť, že sme opäť raz objavili prvotriedny a luxusný produkt.

Tak čo, vyskúšate ho aj vy?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Beňová (@benovkarulezz)

Za perfektnú logistiku a „hladký“ transport vysávačov medzi jednotlivými testerkami ĎAKUJEME spoločnosti 123kuriér.

žiadne príspevky na zobrazenie