Tipy na originálne darčeky pre dámy

0

Vianoce sú o desať dní tu! Ešte stále neviete, čo darovať svojej kamarátke, sestre, či mame? Máme pre vás niekoľko tipov na darčeky!

Rodinný obraz

Vytvorte si jedinečný obraz HEXA Fotoobraz FAMILY od FaxCopy s vašimi rodinnými príslušníkmi!

Šesťuholníkový fotoobraz je dostupný vo viacerých variantoch. Pri variante FAMILY a BIG FAMILY si môžete jednotlivé fotoobrazy pospájať pomocou plastových klipov a vytvárať tak kompozície s usporiadaním, ktoré vám najviac vyhovuje. Plastový klip vytvára medzi jednotlivými obrazmi približne 7 mm medzeru, takže sa navzájom nedotýkajú. Fotoobrazy z kompozície sú dodávané samostatne, s priloženým návodom pre zloženie použitím plastových klipov.

Fotografie sú tlačené na fotografických plotroch Canon na odolné biele polyesterové plátno a napíname na vnútorný drevený rám.
Rozmery: cca 22 cm x 25,4 cm, hĺbka: 3 cm (náhľad v galérii obrázkov)

Vianočné dekorácie

Ženy obľubujú pekne vyzdobený byt a na Vianoce obzvlášť. Čo tak potešiť ich vianočnou dekoráciou? Vo vyhľadávači Biano môžete nájsť všetko od obrusov, vianočných vencov až po betlehemy.

Vybrali sme tri na ukážku. Vianočný veniec zdobený šiškami, vianočnými hviezdami a červenou bazou. Takýto veniec si môžete zavesiť na vchodové dvere a dáte svojmu domovu punc sviatočnej nálady. Vianočný svietnik Celing je krásnou dekoráciou, ktorá plní navyše aj funkciu príjemného osvetlenia. Ponúka ho švédska firma Markslöjd.

A čo poteší ženské oko viac ako nádherné sklenené ozdoby v podobe gúľ či zvončekov. Inšpirujte sa atypickou károvanou guľou Butlers.

Kniha Sama za seba

Druhá kniha autorky Kataríny Mayer je čerstvou novinkou na slovenskom trhu. Kniha Sama za seba je o rozhodnutiach, o ktorých si myslíme, že sú správne. V skutočnosti však správne nie sú. A nie sú ani naše. Niekedy žijeme celý život v klame, ktorý sme prijali, lebo to bolo ľahšie, atraktívnejšie alebo sa to od nás očakávalo. Niektorí to robia vedome. Iní to radšej nechcú vedieť.

Pochopenie však príde, akokoľvek sa bránime. Niekedy za zvláštnych okolností. Hlavná hrdinka Lena prijala svoj osud. Až kým sa nestala svedkom krádeže, ktorá prehádzala jej hodnoty a naštrbila krehkú silu dlhoročného rozhodnutia vytrvať kvôli dcére. Stretla zlodeja, ktorý jej viac dal ako vzal.

Darčekové vouchery

Darujte zážitok. Večera v príjemnej reštaurácii pri vynikajúcom jedle v spoločnosti milovaných ľudí môže byť to pravé. Na www.Darcekove-vouchery.sk nájdete pestrú ponuku darčekových poukážok do štýlových a overených reštaurácií ako aj na ďalšie kvalitné služby. Reštaurácie, pobyty, wellness, salón krásy, kurzy, workshopy, obchody – vybrať si môžete rôzne darčeky pre ženy aj pre mužov.

Výhodou sú online platby a teda nákupy aj zo zahraničia, či nakupovanie na poslednú chvíľu – aj počas Vianoc. Voucher si môžete poslať e-mailom, alebo si objednať aj tlač, balenie a doručenie, čím si ušetríte čas a prácu. Cez www.Darcekove-vouchery.sk darujete voucher v skutočnej hodnote a s elegantným dizajnom. Na rozdiel od materiálnych darčekov šetríte aj životné prostredie. Ak sa náhodou netrafíte, môžete voucher do 14 dní vymeniť za iný, ktorý si sám obdarovaný vyberie. Dobré nie?

Kolagén na omladenie

Morský kolagén Spirit Collagen má 3 až 5 násobne viac kyseliny hyaurónovej, ako ostatné kolagény, optimálny obsah kolagénu, vysoký obsah vitamínu C, zinku, selénu a ďalších látok. Kolagén pomaľuje príznaky starnutia, zlepšuje stav pleti, vyživuje nechty, vlasy a celú pokožku, zabezpečuje hydratáciu a dokonca zlepšuje trávenie. 

Vyskúšajte v skvelej príchuti malina alebo limeta. Ak si objednáte do 18. decembra, nebudete platiť poštovné.

žiadne príspevky na zobrazenie