Tipy na Valentína pre mužov

0
Tipy na Valentína pre mužov

Valentín je za rohom a s ním aj každoročný zhon za tým najlepším a najpozornejším darčekom. Ak ešte stále neviete, čím tento rok obdarujete svojho partnera na sviatok zamilovaných, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám s výberom pomôžu.

Praktický darček poteší každého

Darčeky, ktoré uľahčujú každodenný život, patria medzi najobľúbenejšie. Sú zároveň prejavom vašej pozornosti a toho, ako dobre poznáte svojho partnera. Príkladom môže kľúčenka, ktorá spraví z chaotického zväzku kľúčov elegantný doplnok výbavy každého muža.

Náš TIP: Vyberte koženú kľúčenku tak, aby farebne ladila s ostatnými koženými doplnkami partnera.

Pre mužov, ktorí chcú byť vždy pripravení a v strehu, sú ideálne kľúčenky vo forme rôznych drobných nástrojov, pomôcok pre prežitie či dokonca USB kľúča. Medzi ďalšie darčeky pre praktické využite patria napríklad:

• sada náradia pre kutilov,
• športové potreby, fitness náramky či chytré hodinky
• alebo kvalitný holiaci strojček.

Zdroj: unsplash.com

Darujte na Valentína spoločnú chvíľu

Ak plánujete obdarovať svojho priateľa či partnera darčekom, na ktorý len tak ľahko nezabudne, vyskúšajte naplánovať spoločný výlet. Nemusí ísť hneď o pobyt v exotickej oáze. Vyskúšajte napríklad degustáciu pív alebo vín spojenú s pobytom v útulnom apartmáne. Navštíviť môžete tiež miesta, ktoré sú pre vás niečím čarovné a nezabudnuteľné.

Ak ste obaja dobrodružné typy a milujete príval adrenalínu, môžete vyskúšať zážitkové darčeky. Patria medzi ne napríklad:

• tandemový zoskok s padákom,
• akrobatický let v leteckom špeciáli,
• únikové hry,
• rafting na divokej vode
• či škola šmyku.

Zdroj: unsplash.com

Darčeky pre zdravie a oddych

Čas strávený oddychom alebo podporou svojho zdravia si užívajú aj mnohí muži. Ak medzi nich patrí aj váš partner, môže byť návšteva wellness centra alebo masérskeho štúdia nezabudnuteľne stráveným časom. Zároveň môže byť inšpiráciou pre ďalší spoločne strávený čas relaxom.

Darčeky s osobitým charakterom

Ak hľadáte čo najunikátnejší darček, môžete siahnuť po rôznych personalizovaných darčekoch. Príkladom môže byť album so snímkami vašich obľúbených spoločných chvíľ. Pre milovníkov kávy, čajov alebo iných horúcich nápojov môže byť to správnou cestou unikátna šálka s vlastným motívom. Medzi obľúbené patria aj špeciálne manžety, ktoré rozžiaria každý formálny outfit.

Výber pánskeho darčeka na Valentína by ste nemali nechať na poslednú chvíľu. Pri výbere sa nebráňte kreativite ani vášni. Zamerať sa môžete na vecné dary ako kľúčenka, náradie či personalizovaná šálka, alebo môžete zvoliť nezabudnuteľné darčeky, ktoré si užijete obaja. Tento sviatok ale nie je len o daroch a svoju lásku by ste si mali navzájom prejavovať počas celého roka.

Čo máte tento rok na Valentína na pláne vy?

Zdroj foto na titulke: unsplash.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu