NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Tipy na vianočné darčeky pre budúce babičky

Martina Novotná
Share

Vyberajte podľa záľub

Každý z nás sa niečomu rád venuje. Preto aj pre budúce babičky vyberte darček podľa ich záľub. Výber je o to jednoduchší, ak je aj napriek vyššiemu veku stále aktívna. Rada chodí do prírody? Možno je už jej nepremokavá bunda priveľmi ošúchaná. Ak obľubuje náročnejšiu turistiku, využije tiež nepremokavý turistický batoh. Na zimné prechádzky si do neho môže pribaliť čaj v novej termoske. A na letný piknik na lúke sa jej určite zíde pikniková deka.

Niečo do záhradky

Pre babičky, ktoré majú vlastnú záhradku, je vhodným darčekom set náradia alebo nová záhradkárska zástera. Do okrasnej časti záhrady môžete vybrať nové kvetináče alebo dekorácie. Pri záhradnej studničke si tak môže nájsť svoje miesto napríklad žabka a terasu môže od tohtoročných Vianoc zdobiť závesný lampáš.

Pre krásu pestovanú v každom veku

Aj keď sa kozmetika ako darček zdá byť nie veľmi originálnym nápadom, nie je to tak. Ak chcete podarovať niečo jedinečné, vhodný výber urobí aj z kozmetiky darček, na ktorý sa tak rýchlo nezabudne. Stačí, ak zvolíte kvalitu a jemnosť rastlinných výťažkov, ktoré prinesú aj staršej pleti, vlasom či pokožke celého tela výnimočnú starostlivosť.

Kvalitnú kozmetiku s rastlinnými výťažkami nakúpite v e-shope Yves Rocher. Pre budúce babičky tu nájdete regeneračné masky na pleť i vlasy, vyživujúce aj spevňujúce pleťové krémy, balzamy na ruky a telové balzamy aj jedinečné parfumy. Aby váš darček vyzeral ešte krajšie, k dispozícii sú tiež  darčekové sady. Každý darček bude pôsobiť ešte originálnejšie, ak k nemu kúpite parfumovanú sviečku.

Náš akčný tip: Obávate sa, že bude značková kozmetika priveľkou záťažou pre vašu peňaženku? Ak využijete Yves Rocher zľavový kód, vôbec to tak nemusí byť.

Pre nastávajúce babičky

Očakávanie prvého vnúčaťa je časom, kedy si budúca babička rada zariadi pre bábätko samostatný priestor. Veď iste sa už nevie dočkať toho, kedy ho bude môcť privítať na prázdniny či návštevu. Patrí medzi ne aj vaša mama? Potom ju iste nadchnete darčekom, ktorý jej v tom pomôže. Pre bábätko môže mať aj u seba doma prichystanú jeho vlastnú deku alebo set na kŕmenie.

Iste bude chcieť pripraviť aj zdravé prostredie, a to najmä v prípade, ak býva na rušnej ulici či v meste. Častým problémom v meste sú vyššia prašnosť a smog. O čistotu vzduchu v domácnosti sa postará čistička vzduchu, ktorá filtruje vzduch v interiéri od prachu a alergénov. Čističky vzduchu prospievajú ľuďom v každom veku, takže ju bude môcť využívať kedykoľvek.

Náš akčný tip: Všetko pre bábätko a prípravu domácnosti na jeho príchod nájdete v internetovom obchode Feedo. Pri nákupe nezabudnite zadať Feedo zľavový kód, ktorý vám ušetrí časť ceny za nákup.

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X