Ušetrite pri každom nákupe, začnite nakupovať s Tipli

0
Ušetrite pri každom nákupe, začnite nakupovať s Tipli

22.7.2020 (Webnoviny.sk) – Aj vás niekedy trápi, koľko ste pri nákupe minuli? Pravidelné nákupy v e-shopoch dokážu potrápiť naše peňaženky. Tipli ponúka riešenie. Z každého vášho nákupu cez internet vám časť peňazí vráti späť na účet.

Zázračný cashback

Zabudnite na výčitky po nákupoch. Vďaka cashbackovému portálu Tipli sa vám vrátia peniaze z každého vášho nákupu online.

Ešte ste o cashbacku nepočuli? Doslovný preklad tohto zahraničného slova je „peniaze späť“. Znamená to, že za každý váš nákup dostanete určité percento peňazí, ktoré ste minuli, späť na váš účet. Nie je to tak, že by vám spoločnosť Tipli len tak vrátila peniaze zo svojho účtu. Z cashbacku profitujú všetky tri strany. Vy, cashbackový portál aj obchod, v ktorom nakúpite. Obchod získa nového zákazníka a Tipli zasa províziu, ktorej časť dokáže vrátiť vám vo forme cashbacku.

Ako používať cashback

Nakupovanie s cashbackom je veľmi jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na stránku Tipli a vo svojom profile uviesť číslo účtu, na ktorý chcete aby vám vrátili peniaze. O výpočet odmeny a jej vrátenie sa portál postará sám. Do konkrétneho obchodu sa prekliknete priamo cez portál a už len nakupujete, ako zvyčajne.

Výška cashbacku

V každom obchode je výška cashbacku iná. Na stránke Tipli nájdete viac ako 200 obchodov, v ktorých sa výška odmeny pohybuje až do 20 %. Stačí si vybrať z rôznych kategórií a zvoliť váš obľúbený e-shop napríklad z módy About You, domácnosť a nábytok Sconto, kozmetika Notino alebo obuv Deichmann a šport Sportisimo.

Uľahčite si nakupovanie

Okrem cashbacku ponúka Tipli aj vždy aktuálne zľavové kupóny, ktoré môžete v obchodoch využiť. Vďaka zľavovým kódom tak môžete získať dopravu zadarmo, percentuálne zľavy či produkty navyše.

Chcete mať o všetkom prehľad? Aj na to spoločnosť Tipli myslela a práve preto ponúka možnosť nainštalovať si doplnok do prehliadača. Doplnok vám vždy ukáže možnosti získania cashbacku a ďalších zliav pri vašich návštevách e-shopov. Nakupovanie bude odteraz jednoduchšie a zaručene aj výhodnejšie.

Informačný servis

žiadne príspevky na zobrazenie