Užite si radosť z nakupovania!

0
Užite si radosť z nakupovania!
Foto: unsplash.com, Heidi Fin

Nákupy nemusia byť nutným zlom

Pre mnohých z nás sú chvíle nakupovania niekedy doslova utrpením. Nie vždy máme čas, náladu a trpezlivosť na nakupovanie, ale bohužiaľ, sme nútení raz začas do obchodu vstúpiť. Nevyhneme sa síce veľkému množstvu ľudí a dlhým radom pri pokladni hlavne pred Vianocami alebo deň pred štátnym sviatkom, no môžeme si aj tieto trpké okamihy spríjemniť čo najviac. Ako na to? Napríklad tak, že si vopred urobíme zoznam všetkých potrebných vecí a využijeme rôzne akcie a výhodné ceny obchodníkov. Tie môžeme zistiť aj vďaka reklamám či akciovým letákom.

Prečítajte si aj článok 8 tipov, ako sa nenechať nachytať zľavami

nakupy
Foto: pixabay.com

Nakupovať v coop jednote sa oplatí

Ak chodíte nakupovať do coop jednoty, tak určite viete, že v tomto obchodnom reťazci sú akcie takmer vždy na vybraný tovar. Či ide o potraviny, drogériu a kozmetické výrobky alebo iný spotrebný tovar, každý zákazník si príde na svoje. Ako sa čo najlepšie pripraviť na tieto nákupy? Pomôcť vám môže aj coop jednota leták, ktorý pravidelne prináša aktuálne akcie na vybraný tovar.

V pokoji domova si ho môžete prelistovať a vopred si vybrať to, čo vo vašej domácnosti chýba a možno si kúpiť aj nejakú vec, ktorú si za bežnú cenu nedoprajete. Euro k euru – šetríme peniaze Ďalšou možnosťou je aj portál kupino.sk, kde nájdete všetky akcie obchodníkov pod jednou strechou.

Zaberie vám to minimum času, určite menej, ako keby ste išli nakupovať náhodne a rovnako ušetríte aj financie, ak si vopred vyberiete tovar za akciové ceny.

Každý z nás je iný, má svoje zvyky, rituály a štýly. Platí to aj o nakupovaní. Niekto nákupy miluje a nevadia mu ani plné obchody, vyššie ceny a nakupovanie len tak „z hlavy.“ Ale väčšina z nás si nákupy premyslíme, skôr než sa na ne vydáme. Každé ušetrené euro je dobrým znamením a môžeme si dopriať aj tie veci, ktoré by sme si za bežných okolností nedopriali. Ak chceme mať z nákupov radosť a nakúpiť výhodne, dobre sa na nakupovanie vopred pripravme. Potom nás už nič nečakané nezaskočí!

Foto: unsplash.com, Heidi Fin

žiadne príspevky na zobrazenie