V čom spočíva tajomstvo dlhodobých vzťahov?

0
V čom spočíva tajomstvo dlhodobých vzťahov?

Dlhodobý vzťah je niečo, po čom túži každá z nás. Žiť dlhé roky v harmonickom vzťahu plnom lásky a pochopenia je nádherná predstava, ktorú je možné naplniť. Nie je to však také jednoduché, ako si často myslíme.

Niektoré páry dokážu prekonať problémy bez toho, aby to vzťah narušilo. Iné páry rozháda aj menšia nezhoda. Po určitom čase začne vzťah zapadať do stereotypu a máme pocit, že to nie je „ono“. Čo je tajomstvom udržania si dlhodobého vzťahu? Na čom je potrebné vo vzťahu pracovať? To všetko sa dozviete na našom webinári so vzťahovou expertkou Michalou Koniarovou.

Prinášame Vám rozprávkový webinár o tom, ako si za siedmimi horami a siedmimi dolami princ vzal za ženu princeznú a žili spolu šťastne, až kým nepomreli. Príjemná téma na v poradí už tretí príjemný večer so vzťahovou poradkyňou (aj dobrým vínkom) o alchýmii stojacej za dlhoročnými, funkčnými, šťastnými a závideniahodnými vzťahmi.

Budeme debatovať aj o:

  • navonok nevinnej, ale v skutku nebezpečnej vete “Si moje všetko!”
  • nevyhnutnej vzdialenosti
  • rituáloch a rizikách, láske verzus túžbe
  • sile sexu a smiechu
  • nevyhnutných konfliktoch
  • deťoch

Kedy a kde sa webinár uskutoční?

Štvrtok 18. 3. 2021 od 18:00, online u vás doma

Webinár o dlhodobých vzťahoch

Vstupenky zakúpite na:

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/tajomstvo-stastnych-dlhodobych-vztahov/

Kto je spíkerkou večera?

V profesnom živote sa venovala riadeniu ľudských zdrojov, neskôr prešla k PR a marketingu a zatiaľ posledným posunom v jej živote je poslanie vzťahového poradcu.Okrem toho je mamou troch detí a má za sebou dlhoročný vzťah ukončený rozvodom manželstva. Túto svoju osobnú skúsenosť pretavila do záujmu o psychológiu a partnerské vzťahy a roky 2018 – 2020 strávila rozvojom a intenzívnym vzdelávaním sa v tejto oblasti.

Je členkou Medzinárodnej asociácie profesionálnych vzťahových koučov (IAPO International Association of Professional Relationship Coaches) a držiteľkou certifikátu Relationship Coach Certificate.

Počas koronakrízy v roku 2020 založila ženskú komunitu a poradňu http://www.moreamore.sk, aby tak okrem individuálneho poradenstva získala priestor aj na publikovanie vlastného autorského obsahu. V decembri 2020 vydala svoju prvú knihu venovanú ženám a vzťahom s názvom Láska je polievka a ja som vidlička (zakúpite v sieti Martinus a Panta Rhei) a momentálne pracuje na druhej.

Čítajte aj:

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/tajomstvo-stastnych-dlhodobych-vztahov/

žiadne príspevky na zobrazenie