V Košiciach vznikli nové spolupráce a profesionálne fotografie

0
V Košiciach vznikli nové spolupráce a profesionálne fotografie
akčné ženy sa fotia, spolu s avonom, ženská sila

Chcete zmeniť prácu alebo začať podnikať? V každom prípade k tomu potrebujete kvalitnú a profesionálnu fotografiu, ktorú použijete vo vlastnom profile na Linkedln, v životopise, na webe či v komunikácii so zákazníkmi. Mnohé už aj podnikáte a nenachádzate si stále čas na to, aby ste si dali spraviť vlastné profesionálne fotografie.

Podujatie „Prezentuj sa na úrovni“ vzniklo práve z potreby mnohých žien, s ktorými sme pripravovali rozhovory a posielali nám k nim nekvalitné fotografie odfotené zo smartphonu (selfie), pretože iné nevlastnili. Sú to ženy, ktoré 100 % svojho času venujú práci, rodine, sebarozvoju a povinnostiam, no zabúdajú na seba a svoju vlastnú prezentáciu. Ste to vy a rovnako ja.

https://www.instagram.com/p/BiXuDJjALkE/?taken-by=akcnezeny.sk

Profesionálne fotenie sme spojili so skvelými ženami, ktoré si navzájom pomáhajú a rovnako so značkami, ktoré fandia ženám. Na fotenie v Košiciach prišli akčné ženy, ktoré majú svoje sny a svoje vlastné projekty. Stretli sme sa nenalíčené a unavené po náročnom pracovnom týždni v piatok podvečer.

fandíme ženám, avon Slovensko, akčné ženy, líčenie
Zdroj: https://www.facebook.com/pg/akcnezeny Foto: Noemi

Vo svojom útulnom ateliéri nás privítala skvelá fotografka Aneta Barcová. Spoločne sme si na privítanie a oslavu ženskej krásy štrngli Martini a pustili sme sa do práce. Monika Haláková a jej tím z Avonu nás nalíčili so zmyslom pre detail a farebnosť každej ženy. Pokračovali sme v úprave vlasov. Vďaka obľúbenému kaderníctvu Hair factory v Košiciach sa nám podarilo upraviť všetky akčné ženy podľa ich typu s ohľadom na biznis štýl fotenia. Evka Bujnovská zvládla sama všetky účesy aj špeciálne požiadavky s prehľadom.

Prečítajte si aj: Akčné ženy v Košiciach zažili inšpiratívny večer venovaný networkingu

O profesionálny styling sa postarala výborná stylistka Aura beauty, ktorá sa venuje najmä farebnej typológii a dokonalému make-upu. Aura popri troch deťoch a množstvu povinností vyzerá neuveritelne a svoju radosť z práce a odborný názor rozdávala všetkým zúčastneným. Šaty podľa farebného typu a typu postavy vyberala dôkladne pre každú ženu už týždeň pred naším podujatím. V deň D sme priniesli tri obrovské krabice od ZOOT a radostne sme rozbaľovali farebné balíčky.

Na fotke aura beauty, styling akčnej ženy, Janka Bakciová
Zdroj: https://www.facebook.com/pg/akcnezeny Foto: Noemi, na fotke stylistka Aura a Jana Bakciová

Na akciu sa dôkladne pripravovala aj certifikovaná koučka Martina Magic, ktorá na mieste poskytovala koučing na mieru v téme „Prezentuj sa na úrovni“ každej žene. Všetky momentky z backstage a fotostory, vďaka ktorej budeme ešte dlho spomínať na super event, nám pripravila Noemi, ktorá fotí, ako sama hovorí, pre radosť. Ďakujeme! Za video dokrútku vďaka Igimu. Všetky fotky z backstage nájdete aj na Facebooku a do zákulisia eventu môžete nahliadnuť prostredníctvom videa. Možno bude znieť toľko superlatívov gýčovo, no keď sa stretnú akčné ženy, vznikne z toho vždy skvelý projekt. Čo poviete?

Vďaka Avon Slovensko, partnerovi podujatia, ktorý fandí ženám!

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu