Verili, že si môžu plniť vlastné sny.

0
Verili, že si môžu plniť vlastné sny.
business leaders, konferencia pre ženy

Už 23. januára sa v Prahe uskutoční konferencia Business Leaders s podtitulom Verili, že môžu v honosnom priestore Lobkowiczky paláci priamo na Pražskom hrade. Nebudú pritom chýbať skúsenosti a príbehy českých podnikateliek. Cieľom podujatia je podnietiť ženy, ktoré sa chcú rozvíjať a napĺňať si vlastné sny. 

Program zahŕňa šesť jednotlivých vystúpení a dve panelové diskusie, kde budú úspešné a vplyvné Češky odpovedať na otázky účastníkov konferencie. Témy vystúpení budú veľmi rôznorodé. Predstavia sa manažérky z mnohých obchodných odvetví od automobilového priemyslu cez event management až po odevné návrhárstvo, logistiku alebo informačné technológie.

Medzi rečníkmi bude bude Karolína Topolová, generálna riaditeľka najväčšej siete autobazárov v strednej Európe AAA Auto, ktorá prezradí, ako sa jej podarilo vystúpiť z pozície radového zamestnanca až na post generálnej riaditeľky. Majiteľka prepravnej spoločnosti Zásilkovna.cz Simona Kijonková bude hovoriť o tom, ako uspieť, aj keď všetci okolo hovoria, že to nepôjde. Petra Plemlová, zakladateľka e-shopov Unuo.cz a Unuodesign.cz a zároveň matka štyroch detí, sa rozhovorí o rituáloch, ktoré jej pomáhajú k produktivite.

Medzi ďalšie vystupujúce patrí Barbora Bühnová z neziskovej organizácie Czechitas, Helena Kohoutová, zakladateľka agentúry Helas, a Petr Casanova, zakladateľ First Class Publishing, ktorý zároveň celú konferenciu moderuje. V panelových diskusiách sa predstavia Vlasta Opelková, výkonná riaditeľka spoločnosti Business Success, Klára Gajová z platformy Femme Palette a Markéta Udavské, výkonná riaditeľka cestovnej kancelárie Exclusive Tours.

Konferencia sa koná pod záštitou magazínu Business Leaders, ktorý patrí do vydavateľstva First Class Publishing. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke udalosti. 

žiadne príspevky na zobrazenie