Verili, že si môžu plniť vlastné sny.

business leaders, konferencia pre ženy
business leaders, konferencia pre ženy

Už 23. januára sa v Prahe uskutoční konferencia Business Leaders s podtitulom Verili, že môžu v honosnom priestore Lobkowiczky paláci priamo na Pražskom hrade. Nebudú pritom chýbať skúsenosti a príbehy českých podnikateliek. Cieľom podujatia je podnietiť ženy, ktoré sa chcú rozvíjať a napĺňať si vlastné sny. 

Program zahŕňa šesť jednotlivých vystúpení a dve panelové diskusie, kde budú úspešné a vplyvné Češky odpovedať na otázky účastníkov konferencie. Témy vystúpení budú veľmi rôznorodé. Predstavia sa manažérky z mnohých obchodných odvetví od automobilového priemyslu cez event management až po odevné návrhárstvo, logistiku alebo informačné technológie.

Medzi rečníkmi bude bude Karolína Topolová, generálna riaditeľka najväčšej siete autobazárov v strednej Európe AAA Auto, ktorá prezradí, ako sa jej podarilo vystúpiť z pozície radového zamestnanca až na post generálnej riaditeľky. Majiteľka prepravnej spoločnosti Zásilkovna.cz Simona Kijonková bude hovoriť o tom, ako uspieť, aj keď všetci okolo hovoria, že to nepôjde. Petra Plemlová, zakladateľka e-shopov Unuo.cz a Unuodesign.cz a zároveň matka štyroch detí, sa rozhovorí o rituáloch, ktoré jej pomáhajú k produktivite.

Medzi ďalšie vystupujúce patrí Barbora Bühnová z neziskovej organizácie Czechitas, Helena Kohoutová, zakladateľka agentúry Helas, a Petr Casanova, zakladateľ First Class Publishing, ktorý zároveň celú konferenciu moderuje. V panelových diskusiách sa predstavia Vlasta Opelková, výkonná riaditeľka spoločnosti Business Success, Klára Gajová z platformy Femme Palette a Markéta Udavské, výkonná riaditeľka cestovnej kancelárie Exclusive Tours.

Konferencia sa koná pod záštitou magazínu Business Leaders, ktorý patrí do vydavateľstva First Class Publishing. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke udalosti.