Vianočné darčeky trochu netradične

0

Ešte stále rozmýšľate, čo kúpite svojim najbližším na Vianoce? Nechcete strácať čas chodením po obchodoch a stráviť hodiny v preplnených obchodoch? Alebo ste unavení z nekonečného množstva eshopov?

Naša redakcia má pre vás tip, kde nájdete všetko pod jednou strechou a na jednej internetovej adrese. V slovenskom eshope inspio.sk nájdete darčeky pre celú rodinu.

Darček pre dieťa

Doktorský kufrík s menom dieťaťa z dreva je krásnym darčekom pre dievča alebo chlapca, ktorý túži stať sa skutočným doktorom.

Môžete si vybrať farebné prevedenie a zadať meno, ktoré bude na kufríku napísané. Kufrík obsahuje sedem drevených doktorských nástrojov pre obľúbenú hru na doktora, personalizované nálepky s menom.

Rozmery kufríka sú 20 × 14 × 8 cm a hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Tabuľa pre mamu

Čím potešíte mamu? Najlepšie tak, že jej vyjadríte, čo cítite. Napríklad takouto tabuľkou, kde si viete vložiť aj vlastný text, vybrať si obrázok alebo farbu pozadia.

Ide o 40x30cm veľkú dibondovú tabuľka, ktorú vám vedia vyrobiť v dielni do 24 hodín. Dajte svojej mamičke unikátny darček. Poštovné je zadarmo.

Tabuľka pre muža

Aj pre vášho partnera či manžela môžete môžete zvoliť tabuľku, ktorá ho určite poteší. Opäť si môžete navoliť oslovenie, podpis alebo text, ktorým mu chcete povedať niečo pekné.

Obraz sa dá zavesiť na stenu pomocou špagáta – ak si to tak pri objednávke zvolíte, budete mať v obraze vyhotovenú dierku. Alebo stačí len položiť na poličku a oprieť o stenu.

Pre celú rodinu

Zabúdate, kto má kedy narodeniny a meniny? Ak máte početnú rodinu, iste vám menší prehľad sviatkov urobí radosť!

Rodinný kalendár je dekorácia, ktorá poteší všetkých. Tento kalendár môžte darovať na akúkoľvek príležitosť. Na srdiečka napíšete dátumy narodenia a menín. Nezabudnete na žiadny sviatok a čo je hlavné, častejšie sa stretnete so svojou rodinou a priateľmi.

K dispozícii je 45 kusov srdiečok, 50 kusov kovových krúžkov, fixka pre popis srdiečok a šablóna pre popis textov.

Strom s rodinnými fotografiami

V domovoch si často umiestňujeme fotografie. Pre väčšiu rodinu je veľmi praktickým a dizajnovým riešením spojiť fotografie do jedného celku. Obchod Inspio ponúka aj takúto možnosť.

Strom s fotkami je nálepka, ktorá sa hodí do každého bytu. Fotografie do nálepky pridáte postupne, a vždy sa pri tomto strome zastavíte. Je to dekorácia, ktorá dobre vyzerá a pritom je originálna.

žiadne príspevky na zobrazenie