Vyšla von so smutnou pravdou: Jennifer Aniston sa snažila otehotnieť…slová plné bolesti

0

Azda neexistuje človek, ktorý by nepoznal herečku Jennifer Aniston. Preslávil ju seriál Priatelia, kde hrala Rachel Green. Dnes už 53-ročná herečka si vybudovala úspešnú kariéru, ale v súkromnom živote to bolo o dosť ťažšie.

„Snažila som sa otehotnieť,“ povedala pre magazín Allure. Skúšala to dokonca aj prostredníctvom umelého oplodnenia. Žiaľ, nevyšlo.

„Dala by som všetko za to, keby mi v minulosti niekto povedal, nechaj si zamraziť vajíčka, dopraj si to. Človek to jednoducho nedomyslí,“ vyspovedala sa známa a obľúbená herečka. Najťažšie to pre ňu bolo v období, kedy bola vo veku 30 – 40 rokov. Médiá každý deň číhali, či už náhodou nie je tehotná. Netušili však, akú veľkú bolesť prežíva. Na svoju adresu dokonca počula aj nechutné názory, že je iba kariéristka, ktorá nechce dieťa…

„A nedaj bože, že žena je úspešná a nemá dieťa,“ povedala na margo útokov médií. „Všetky tie roky a roky špekulácií… Bolo to naozaj ťažké. Prechádzala som IVF, pila som čínske čaje, čo sa len dá,“ priznala Aniston. Sama už túto kapitolu uzavrela a loď podľa jej slov už odplávala.

Jennifer Aniston neľutuje nič z toho, čo robila pre to, aby otehotnela. Uviedla, že sa jej troška uľavilo. Nemusí stále premýšľať, či sa to konečne podarilo, alebo čo ak to zase nevyjde…už na to nemusí myslieť. Dlhé roky bránila tomu, aby sa médiá dozvedeli o jej problémoch a trápeniach. Tvrdí, že je len veľmi málo vecí, ktoré si môže nechať pre seba.

„(Svet) vytvára príbehy, ktoré nie sú pravdivé, takže by som mohla povedať aj pravdu. Mám pocit, že sa preberám z hibernácie. Nemám čo skrývať,“ uzavrela Aniston.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu