Vystúpenie skupiny s medzinárodnými úspechmi si nenechajte ujsť!

0
Vystúpenie skupiny s medzinárodnými úspechmi si nenechajte ujsť!
The Gentlemen Slovakia

Skupinu The Gentlemen Slovakia už akčným ženám netreba predstavovať. Minimálne nie tým dámam, ktoré sa zúčastnili nášho eventu – Jarnej edície. Tam sme mali možnosť vidieť týchto skvelých tanečníkov naživo – profesionálne vystúpenie plné energie, vášne a zmyselných pohybov.

Skupina The Gentlemen Slovakia sa na jeseň vydáva na svoje druhé turné po 15 slovenských mestách. Tento rok sa rozhodli pridať aj mestá, kde ešte nevystupovali, ako napríklad Sninu a Sereď, aby sa stali dostupnejší pre všetky ženy na Slovensku, ktoré chcú zažiť ich nápaditú show.

Skupina je zložená výlučne len so slovenských tanečníkov. Počas predstavenia si dámy užijú dávku vášnivého a energického tanca, zvodných pohybov, odhalených tiel, ale hlavne veľa dobrej zábavy. Z ich jedinečnej show budete budete odchádzať s dobrou náladou a veľkou inšpiráciou.

The Gentlemen Slovakia
The Gentlemen Slovakia

Úspechy chlapcov doma i v zahraničí

Členovia skupiny zaručujú nielen zábavu, ale aj kvalitný tanečný a športový výkon. Lucas a Chris sa tento rok stali dvojnásobnými majstrami sveta v pánskom striptíze, čo len potvrdzuje kvalitu show. Medzi tanečníkmi nájdete opäť známe tváre, ktoré vystupovali na poslednom turné, ale do ich zostavy pribudli aj nové posily, páni Diaz a Ricardo.

Na čo sa môžu dámy tešiť?

Predstavenie sa skladá z dvoch častí. Každá show je zostavená tak, aby ste sa dobre zabavili a aspoň na chvíľu zabudli na každodenné problémy. Páni sa preto zamerali na originálnosť, nápaditosť, ale hlavne všetko zvládajú s ich typicky gentlemenským postojom.

Choreografom nebude nik iný, iba známy tanečník a showman Johnny Perfekto, ktorý sa venuje aj trénerstvu. Johnny je zakladateľ lifestylového štúdia Life is Perfect a s tancom v krvi sa už narodil, a práve preto vďaka nemu dosiahol neobyčajné úspechy. Choreografie chlapcom “šije” priamo na mieru, tak aby ste si každú show vychutnali.

Johnny Perfecto
Johnny Perfecto

Muži s medzinárodnými skúsenosťami

Chlapci z The Gentlemen Slovakia sa neprezentujú iba na domácej pôde, i keď nepochybne sa sem vždy radi vracajú pre krásu Sloveniek. S predstavením obehli už niekoľko krajín. Navštívili už Rusko, Anglicko, Rakúsko, Nemecko, Lotyšsko, Bielorusko, Švajčiarsko, Českú Republiku a Poľsko.

O perfektnú vizáž sa bude starať Danka a jej tím skvelých make-up artistiek z Mary Kay. Show bude obohatená aj o modely módnej návrhárky Terezy Trubačovej z jej salónu  Elegance, ktorá bude vystavovať svoje žensky rafinované šaty.

žiadne príspevky na zobrazenie