NAČÍTAVAM

Type to search

BEAUTY BLOG MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Vytvorte si dokonalý účes kedykoľvek a na akúkoľvek príležitosť

REDAKCIA
Share

Byť krásnou túžime byť odmalička

Už malé dievčatá sa parádia a túžia byť dospelými ženami, aby sa mohli parádiť ešte viac. Skúšajú si mamine oblečenie, topánky alebo sa potajomky maľujú s maminými šminkami. Príroda to jednoducho zariadila tak, že ženy majú od narodenia v sebe potrebu a túžbu páčiť sa nielen druhým, ale aj samy sebe.

A čo nestihla matka príroda, tak si upravíme samy. Veď v súčasnosti nie je žiadna núdza o rôzne prípravky, ktorými sa skrášľujeme od hlavy až po päty. Výnimkou nie sú ani naše vlasy, na ktoré chceme byť pyšné, lebo sú našou ozdobou.

Vlasy hore!

Určite poznáte ten pocit, keď vám dupkom vstávajú všetky vlasy na hlave hlavne v nepríjemných a neočakávaných okamihoch. To je ten horší prípad. Ten lepší, keď nám vlasy stoja tak, ako majú, je vytvorenie a dosiahnutie dokonalého účesu vďaka laku na vlasy. To, čo naši predkovia nepoznali, my používame každodenne. Laky na vlasy sa stali našou súčasťou a pravidelne si ich vkladáme v obchode do nákupného košíka. Ten správny lak dokáže totiž urobiť hotové divy! „Uprace“ aj neposlušné a nepoddajné vlasy, ktoré nám robia starosti každé ráno. Pre kvalitný lak nie je nič nemožné!

Prečítajte si aj článok o doplnkoch v outfite

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuVyberte si ten správny!

Niekedy vyskúšame viacero lakov na vlasy, kým nájdeme ten správny, s ktorým sa naše vlasy „skamarátia“ hneď. Základom je zvoliť si vhodný lak, poskytujúci spevnenie, ktoré je optimálne pre naše vlasy. Správne zvoleným lakom dáme už navždy stopku lietajúcim vlasom a neforemnému účesu. Mali by sme myslieť aj na pravidlo správneho používania laku, že menej je niekedy viac! A všetkého veľa škodí. Platí to dvojnásobne o používaní laku na vlasy. Ak chcete vyskúšať niečo nové a možno  aj urobiť menší experiment, skúste sa inšpirovať ponukou lakov na vlasy napr. v e-shope deliashop.sk. Možno práve tam na vás čaká ten pravý, ktorý si vaše vlasy zamilujú na prvý „dotyk.“

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X