Zakladatelia Altevity: Syndróm prázdneho hniezda si vyliečili založením biznisu

0
Zakladatelia Altevity: Syndróm prázdneho hniezda si vyliečili založením biznisu

Keď sa stretnú dvaja ľudia, ktorí už majú relatívne samostatné deti a rozhodnú sa kráčať životom spoločne, často ich prepadne pocit túžby po spoločnom dieťati. Evka a Andrej Valentovič o tom vedia svoje. Ich vytúžené dieťa nazvali Altevita a vzorne sa oň starajú…

„V knižnici som mala už roky pár kníh o ajurvéde“, spomína Evka, ktorá bola absolventkou štúdia nutričného špecialistu. „Rozhodla sa, že si jednu prečíta a nakoniec skončila na Srí Lanke,“ dodáva Andrej, ktorý svoju manželku s obdivom podporoval v jej štúdiu ajurvédy.

„Túžili sme po tom, aby sa opäť mohli stať pre niekoho tými najdôležitejšími osobami v živote.“

Učenie Ayurvédy jej zmenilo život

Evka sa na ostrove obklopenom Indickým oceánom učila od ajurvédskych lekárov. Po získaní vedomostí, ktoré ešte viac prehĺbili jej presvedčenie o tom, ako strava ovplyvňuje život človeka, sa vrátila domov a vedela, že jej život už nebude ako predtým. „Viedli sme množstvo obohacujúcich rozhovorov. Snívali sme spoločný sen – objaviť produkty prírody, ktoré ľuďom môžu skutočne pomôcť k zdraviu a vitalite,“ prezrádzajú manželia. Jednu noc, keď obaja nemohli zaspať, padlo definitívne rozhodnutie. Zapálení debatovali o ich novom objave, ktorým bol japonský čaj Matcha a uvedomili si, že prišiel čas, aby sa posunuli ďalej. Písal sa rok 2013 a Evka a Andrej zakladali spoločnosť Altevita.

Altevita – alternatíva a vitalita

Po založení spoločnosti sa manželia usilovne a húževnato pustili do práce. „Altevita sa stala naším spoločným dieťaťom,“ vysvetľuje Andrej, „produkuje originálne a kvalitné výrobky pre život, zdravie a krásu.“

Manželom Valentovič sa splnil sen. Altevita sa stala výrobcom, dodávateľom a distribútorom produktov zdravej výživy – japonského Matcha čaju, smoothie mixov, ayurvédskych bylín, korenia a medu, rozmanitých doplnkov výživy, zdravých potravín, prírodnej kozmetiky, esenciálnych olejov a inovatívnych pomôcok v aromaterapii. Zamestnávajú desať ľudí, ktorí pracujú prevažne vo výrobe, ale niekoľko z nich sa venuje aj dôkladnému baleniu objednaných produktov, aby zásielky ku klientom dorazili v poriadku.

Kvalita a originalita

Na nadbytok času sa už manželia sťažovať nemohli. Altevita sa rozrastala a bolo treba sa o ňu svedomito starať. „Moja pozícia je manažér pre všetko a Evka pracuje na receptúrach. Každý produkt dôsledne testujeme najprv u nás doma. Našou filozofiou je produkcia originálnych a kvalitných výrobkov, ktorým veria a používajú ich aj zakladatelia spoločnosti. Až potom, keď si ich účinky overíme sami na sebe, idú do výroby, “ priznáva Andrej Valentovič.

Po tom, ako do portfólia produktov zaradili aromaterapiu, sa ich životy naplnili skutočnými vôňami. „Esenciálne oleje si nás získali a my sme im nadobro prepadli,“ vyznáva Evka Valentovič, ktorá stojí za celou radou produktov aromaterapie. Venovať sa práci s esenciálnymi olejmi v čistej prírodnej kvalite bol vždy jej tajný sen. „Myslím si, že ľuďom na aromaterapii imponuje najmä to, ako rýchlo sa prejaví účinok. Vône pôsobia na náš limbický systém a aj v závislosti od ich spôsobu šírenia a druhu aplikácie vedia ovplyvniť množstvo procesov v našom tele.“

Keďže obdivovateľov aromaterapie stále pribúdalo, manželia sa rozhodli vytvoriť špeciálne zmesi so špecifickým zameraním. „Najžiadanejšie sú zmesi pre detičky,“ zamýšľa sa Evka. Andrej súhlasí a dodáva, že je to preto, lebo ich receptúram manželka venovala najviac času. Mnohých ich klientov však oslovili aj zmesi esenciálnych olejov podľa znamení zverokruhu, o čom svedčí aj množstvo spokojných recenzii na ich webstránke.

Mohlo by vás zaujímať Zbavte sa migrén, menštruačnej bolesti aj kŕčov. Ako? Takto!

Aromaterapia ako súčasť života

Evke a Andrejovi Valentovič zaimponoval život plný vôní. Fľaštičky s vonnými zmesami majú u nich doma čestné miesto. No aj keď majú Altevitu, snažia sa premýšľať ako spotrebitelia. „Ak si niekto kúpi fľaštičku s olejom, je dôležité vedieť, ako ho správne aplikovať, riediť. Každý z nás má špecifické potreby, a preto máme v ponuke množstvo rozličných aplikátorov. Mne napríklad vyhovuje Roll On, je veľký približne ako lesk na pery a jeho použitie nepúta žiadnu pozornosť,“ ukazuje Evka. Andrej pripomína, že v obdobiach, keď sa rozmáhajú vírusové ochorenia, sú obľúbené praktické nosové inhalátory.. „Je pozitívne, že ľudia sa o aromaterapiu tak intenzívne zaujímajú. Niektorí si objednávajú trebárs iba oleje na podporu imunity, ale sú aj takí, čo vlastnia domáce aroma – lekárničky a raz za čas si dopĺňajú zásoby.“

Esenciálne oleje majú široký záber využitia. Kým niektorí ľudia používajú iba difuzéry v domácnostiach, autách či kanceláriách, iní pridávajú esenciálne oleje do práčky, sušičky či naparovacej žehličky, vyrábajú si domáce luxusné krémy, obklady, kúpele, zábaly na vlasy, miešajú si vlastné parfumy či kozmetické prípravky proti starnutiu. „Aromaterapiu vnímame ako nadčasovú vedu. Bola tu pred nami a bude tu aj po nás...“ uzatvára učiteľka ajurvédy – Evka.

Altevita je pre každého

Kým v minulosti boli produkty Altevity zaujímavé najmä pre športovcov, dnes sú klientmi jednotlivci, rodiny, firmy, hotely, dokonca napríklad aj škôlky. „V Altevite si každý niečo nájde. Najmä v dnešnej dobe, keď sa ľudia čoraz viac zameriavajú na prevenciu, sú naše produkty veľmi žiadané. Klienti si ich najčastejšie objednávajú cez náš internetový obchod www.altevita.sk a tí, ktorí žijú v Českej republike cez www.altevita.cz.
Množstvo našich výrobkoch sa nachádza v obchodoch so zdravou výživou a v lekárňach,“ objasňuje Andrej.

Doslova obrovský záujem zaznamenala spoločnosť o ich produkt Liver detox, ktorý je zameraný na očistu organizmu a jeho následnú výživu. Veľkej obľube sa tešia aj výrobky s čistým kolagénom, do ktorých sú primiešané ďalšie telu prospešné látky.

Manželia na záver poznamenávajú, že ide o kombinácie účinných látok vysokej kvality, na ktorých tím Altevity dlho pracoval. „Práve náš nárok na vysokú kvalitu je dôvodom, prečo sme tak žiadaní aj u väčších klientov. Niektorí z nich majú záujem naše produkty predávať pod vlastnou značkou.
A to je pre Altevitu dôležitá spätná väzba. Vyrástla nám a sme na ňu hrdí. A čo je najlepšie, stále nás potrebuje a my ju tiež…“

Altevita – produkty pre náš život, zdravie a krásu

Naša prioritarýchle dodanie kvalitných produktov
Naša prednosťvariabilita produktov – možnosť nákupu viacerých produktov na jednom mieste
Naša tézavytvárať hodnotné produkty v súlade s alchýmiou prírody

Dnes už asi nepoznáme človeka, ktorý by sa vo svojom živote nezaujímal o alternatívne možnosti zlepšovania svojho zdravia, telesných funkcii a celkovej vitality. Žijeme v realite, kde stačí mať k dispozícii počítač, internet a z pohodlia svojho domova sa dostaneme k informáciám, ktoré hľadáme. Objednávame si produkty a nakupujeme s minimálnym úsilím. Jednoduché, však?

A presne s takou čírou a pozitívnou myšlienkou vznikol náš eshop. Ponúkame produkty, ktoré tvorí príroda v hlavnej úlohe – pohotovo reagujúc na nároky dnešného človeka a moderného životného štýlu.

Produkty, ktoré v našom eshope nájdete, sa tu neocitli náhodou. Prešli procesom nášho testovania a schvaľovania, pretože dôvera našich klientov je na prvom mieste. Pozrite sa s nami na tie, bez ktorých si nevieme predstaviť náš bežný deň…

POZOR, milé ženy! Máme pre vás fantastickú správu! V rámci TESTOVANIA s Akčnými ženami si budete môcť vyskúšať skvelý Beauty Superfood Collagen s čokoládovo-škoricovou príchuťou a to úplne ZADARMO! A s čím vám môže tento nadupaný kolagén pomôcť?

Kolagén – Regenerácia a omladenie

Kto pocítil pozitívne účinky čistého kolagénu, nedá na tento zázrak dopustiť. Aj v Altevite si boli vedomí toho, ako stúpa dopyt po tejto nenahraditeľnej látke, ktorú náš organizmus nutne potrebuje k regenerácii a správnej činnosti mnohých sústav. K čistému kolagénu navyše pridali doplnky, ktoré majú pre ľudský organizmus cenu zlata. Zaujíma vás, čo všetko obsahuje ich jedinečný nápoj Beauty Superfood Collagen?Tak čítajte:

Ak sa vám nechce čakať do TESTOVANIA, objednajte si ho už teraz a pocíťte ten rozdiel!

Prečítajte si tiež Poznáme najprelomovejšie produkty proti vráskam. Už ste ich vyskúšali?

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu