Zbavte sa migrén, menštruačnej bolesti aj svalových kŕčov. Ako? TAKTO!

0
Zbavte sa migrén, menštruačnej bolesti aj svalových kŕčov. Ako? TAKTO!

Bolesti hlavy, menštruačné bolesti, svalové kŕče, nespavosť. Nech zdvihne ruku tá, ktorá si nikdy niektorou z týchto nepríjemností neprešla. Keď k tomu pridáme ešte denno-denný stres a zhon, problém je na svete. Niekedy krátkodobý, niekedy dlhodobý. Už ani nevieme, po koľkýkrát siahame po liekoch od bolesti, no jediné, čo pozorujeme, je fakt, že zaberajú čím ďalej tým pomalšie. Jediný problém môže byť pri tom v nedostatku horčíka v tele. Neveríte? 

(poznámka pod čiarou – horčík a magnézium je to isté :))

Uplynulý mesiac sme mali spolu s ďalšou STOVKOU ŽIEN (!) jedinečnú možnosť na vlastnej koži otestovať účinky prvotriedneho lipozomálneho magnézia s vitamínom B6 značky Adelle Davis. Už ste o ňom počuli? Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť a tak teda zatiaľ čo z klasických tabliet či kapsúl si naše telo dokáže vziať približne 20%, pri lipozomálnych produktoch je to až okolo 90%. A to je teda riadny rozdiel, čo poviete? Preukázal ale produkt sľubované účinky aj v praxi?

Úľava na počkanie, „zázraky“ do 2 týždňov

Recenzie žien hovoria samy za seba: 90% testeriek skutočne zaznamenalo pozitívne zmeny (vo väčšine prípadov absolútne odstránenie problému, s ktorým dlhodobo bojovali) a to už po cca 2 týždňoch užívania!

„Zmena prišla okamžite, len interval sa zväčšoval. To znamená, že na začiatku, keď som pociťovala kŕče a dala som si magnézium, prešlo to za chvíľu, ale účinok bol len 20–30min. Postupom času sa účinok zväčšoval.“ (Marianna)

„Prvé zmeny som zaznamenala už za pár dní. omnoho lepšie som zaspávala. Počas menštruácie som nepociťovala skoro žiadne potiaže a prešla mi aj nervozita a „skákajúce oko“. (Martina)

„Povedala by som, že kŕče ustali tak po cca 2 týždňoch. Závraty sa vyskytovali len veľmi zriedka, skoro vôbec, tam ku zlepšeniu došlo do pár dní.“ (Lucie)

https://www.instagram.com/p/CPkhAOiLflt/

„Bolesti hlavy skoro zmizli, za celé obdobie testovania si teraz vybavujem len raz, čo ma tak viac bolela hlava… Kŕče v nohách sa zmiernili až zmizli. Necítim sa až taká unavená ako predtým a to aj napriek vysokým horúčavám, ktoré teraz máme.“ (Janka)

„Magnézium som brala každý deň týždeň pred menštruáciou a už prvý deň, kedy som väčšinou musela brať liek-dva, som vzala iba jeden zo zvyku, ale vlastne by som to zvládla aj bez neho. Bolesti prešli omnoho rýchlejšie a ani neboli také silné, skôr tupá bolesť.“ (Terézia)

„Užívala som sirup podľa návodu, 2x denne čl a už hneď po prvých dávkach som cítila ústup večerných křčov v lýtkach. Počas užívania sa mi objavili jemné křče raz, v prvý týždeň, no odvtedy žiadne. úplne prestali aj nepríjemné tyky v nohách.“ (Angelika)

„Za posledný mesiac som menej unavená, povedala by som že aj menej kŕčov v nohách a čo som úplne prekvapená žiadne kŕče pri menštruácií i keď bola trošku nepravidelná neboli ťažkosti ako bolesť hlavy pred začatím a kŕče v prvých dňoch.“ (Simona)

„Už v priebehu prvého týždňa som zaregistrovala, že rýchlejšie večer zaspím a spím hlbokým spánkom. To bolo super. Následne, neprepadávala som záchvatom „hladu po sladkostiach“, toto sa normalizovalo, rovnako výkyvy nálad. A čo ma naozaj prekvapilo, bola prakticky bezbolestná menštruácia. To bolo „Waw“.“ (Lenka)

„Po vyše týždni som zaznamenala malé zmeny a postupne to bolo citeľnejšie. Keďže tekuté magnézium neužívam až tak dlho len nejaký ten mesiac, výsledky hodnotím iba za toto krátke obdobie, ale musím sa pochváliť, že som prvý mesiac nemala migrénu. Zmiernila sa mi aj bolesť nôh, keďže som na nich denne aj 12 hodín v práci, bolesti a opuch boli silné.“ (Slavomíra)

Pohodlné užívanie a cena hodná (priam zázračných) účinkov

Keď porovnáte klasické magnézium (vo forme tabliet alebo známych „šumienok“) s lipozomálnym magnéziom Adelle Davis, určite hneď spozorujete výrazný rozdiel v cene. Avšak, milé ženy, netreba zabúdať, že za kvalitu sa platí a nič naozaj účinné nie je zadarmo. Na čo zbytočne investovať do neúčinných „šumákov“, keď môžete mať po ruke niečo, čo spoľahlivo zaúčinkuje do pár minút? A taktiež sa pýtame: Do čoho iného investovať, ak nie do vlastného zdravia a fyzickej či psychickej pohody? 

Citujem z knihy Zastavte predčasné starnutie: „Keby bol horčík mužom, vydám sa zaňho. Nikdy by sme sa nerozviedli, bola by som šťastná a každý deň by vyzeral ako nedeľné ráno;-)“ (Mariana)

Lipozomálne magnézium si v našom testovaní našlo veľmi veľa obľúbenkýň, ktoré mu s radosťou zostanú verné po zvyšok života. Samy totiž zaznamenali zmeniť, o ktorých sa im ani nesnívalo. Nadobro sa zbavili svalových kŕčov, bolestí hlavy a o menštruácii ani nevedeli, kedy prišla a kedy odišla. To si asi veľa žien nemôže povedať, či…?

„Magnézium určite odporúčam. Keďže beriem magnézium pravidelne, viem ako zaberá klasická tabletková forma a teda som mala s čím porovnať. Vstrebateľnosť je u tohto produktu super a veľmi rýchlo som to aj pocítila.“ (Barbora)

„Moja skúsenosť s týmto magnéziom je veľmi pozitívna, cítim sa lepšie, mám viac energie a po fyzickej aktivite ma nebolia svaly. Odporúčam túto formu magnézia vyskúšať oproti tabletkovej forme je to dosť mega :)“ (Janka)

„Vyskúšala som už rôzne formy magnézia, ale táto forma mi vyhovuje zatiaľ najviac. Pocitu nervóznych nôh som sa nevedela zbaviť dlhé roky, ale podarilo sa. Rovnako aj búšenie srdca ustúpilo. Som vďačná, že ste ma vybrali a mohla som si túto formu magnézia otestovať.“ (Marianna)

„Ako človek s vysokoškolsky vyštudovanou výživou, s určitými zdravotnými ťažkosťami, môžem lipozomálne magnézium len odporúčať. Zmieňuje výskyt kŕčov, menštruačné bolesti a má vplyv aj na stres.“ (Jana)

„Lipozomálne magnézium účinkuje doslova hneď po užití. Je to môj krásny rituál pred spaním a odporúčam ho každému, kto si potrebuje vylepšiť spánok, upokojiť nervy a pomôcť pri bolesti hlavy či menštruačných bolestiach. Pri vymenovaných problémoch pomohlo magnézium mňe osobne. Trpela som aj neustálym „tikom“ v oku a po dvoch týždňoch mi odišiel. (mala som ho už viac ako mesiac). Neviem s istotou povedať, či mi pomohlo práve magnézium, ale myslím si to :)Vrele odporúčam a teším sa aj na ďalšie produkty od Adell Davis, ktoré vyskúšam a verím, že vďaka tekutému charakteru budú pôsobiť rovnako efektívne a rýchlo ako magnézium.“ (Martina)

https://www.instagram.com/p/CPjU87DLQ4k/

„Tento výrobok som vyskúšala a som naozaj milo prekvapená.Migrény ustúpili ,menštruačné bolesti boli minimálne,spánok lepší a viac energie:) Určite odporúčam a rada si zakúpim ďalšie balenia.“ (Zuzana)

„Musím skonštatovať, že magnézium splnilo moje očakávania. Pomohlo mi pri bolestiach hlavy a zmiernilo aj priebeh kožných alergií. Produkt by som určite odporučila ďalej. Kladne hodnotím spôsob užívania a aj bázu na akej funguje.“ (Ľubomíra)

„Tekuté magnézium vrelo odporúčam všetkým športovo aktívnym ženám. Po krátkodobom používaní prípravku pocítite dávku energie a vitality.“ (Denisa)

„Bola som veľmi prekvapená, že kŕče počas mojich dní neprišli- (užívala som pravidelne 2 krát denne pred M asi 2 týždne), bolesť hlavy už nemávam, výborne pri cvičení,určite odporúčam.“ (Katarína)

„S produktom Adelle Davis Lipozomálne Magnézium som nadmieru spokojná a odporúčam ho ďalej aj ostatným zákazníkom. Pred vyskúšaním som neverila, že niečo také môže fungovať. Migrény, bolesti hlavy a svalov, únava po užití ustúpili. Navyše neobsahuje žiadne hlavné alergény, ako sú ryby, arašidy, sója, … a navyše je 100 % bez lepku.“ (Zuzana)

A ako obstálo lipozomálne magnézium Adelle Davis v čiastkových hodnoteniach?

Aj v čiastkových hodnoteniach si magnézium Adelle Davis viedlo veľmi dobre, jediné negatívum testerky videli v špecifickej kyslastej chuti. Na to sa však dá veľmi rýchlo zvyknúť, prípadne si môžete magnézium rozmiešať v ovocnej šťave alebo čaji. Nič, čo by sa nedalo vyriešiť. Za ten účinok to však stojí – vitamíny tú predsa nie sú od toho, aby chutili, ale aby fungovali. :)

https://www.instagram.com/p/CQML8KmL49o/

„Páči sa mi forma užívania a rovnako tekutá konzistencia. Možno by niekto ocenil iné príchute, ale mne to vyhovovalo. Možno by som ho dala do skleneného obalu, ale zrejme by sa tým produkt aj zbytočne predražil. Veľmi oceňujem rýchlu vstrebateľnosť a ozaj rýchly efekt po použití magnézia.“ (Martina)

„Vyzdvihla by som skvelé účinky, zloženie, aj chuť produktu lipozomálne magnézium. Zmenila by som možno veľkosť na väčšie balenie, aby bolo aspoň na jeden mesiac, nie len na 20 dní. Inak super.“ (Viktória)

 

 

„Magnézium od zančky Adelle Davis odporúčam z dôvodu rýchlych pozitývnych účinkov na organizmus. Bohužiaľ chuť produktu nemusí každému vyhovovať, a preto odporúčam magnézium riediť s ovocnou šťavou.“

„Na začiatku mi trochu prekážala chuť magnézia, keď som dennú dávku chcela užiť naraz ako 1 polievkovú lyžicu. Pri riadnom užívaní a časom sa na to dá zvyknúť. :)“ (Lenka)

„Vyzdvihla by som tekutú formu je to omnoho lepšie ako tabletky keďže niekedy mám problém prehltnúť väčšiu tabletku, jeho pozitívne účinky na môj organizmus a zmenila by som chuť (aj keď sa dalo na to zvyknúť a ku koncu už mi nerobila problém ale začiatky boli ťažké :D ).“ (Zuzana)

Ja musím sama za seba povedať, že som nadšená. Od 12 – tich rokov užívam silné lieky proti menštruačnej bolesti na predpis od gynekológa. Za tú dobu som musela dávky zdvojnásobiť, inak vôbec nezaberajú. Mám katastrofálny priebeh menštruácie. Lipozomálne magnézium Adelle Davis bolo pre mňa hotovým balzamom. Budem úprimná, vôbec som mu neverila a bola som skeptická. Keď nezaberajú silné analgetiká, ako môže zabrať „obyčajný minerál“? Avšak stalo sa. Prvý cyklus som siahala po liekoch už len akosi zo zvyku, neskôr som si však uvedomila, že som ich vôbec nepotrebovala. Druhý cyklus prešiel ani neviem ako, dokonca som v tom období ešte aj štátnicovala (čiže stres ako hrom) a zvládla som to hladko a bez bolestí. Za mňa dávam 10/10 a ďakujem z celého srdca, že som tento produkt objavila! Hotový zázrak.

Na záver si dovolíme použiť krásne zhrnutie našej vernej čitateľky a testerky Angeliky:

Prípravok odporúčam pre niekoľko dôvodov:

– jednak ako doplnok horčíka pre správne fungovanie tela a kládla by som dôraz na formu tohoto prípravku, nakoľko na trhu je veľmi veľa Mg, ktoré majú mizernú vstrebateľnosť a neraz sú spojené s antagonistom Ca;

– odporúčam prípravok pre tých, ktorý majú problémy s kŕčmi alebo tyky v končatinách;

– rovnako by som odporučila prípravok aj ako doplnok pre lepší spánok, nakoľko Mg uvoľňuje svaly a upokojuje telo;

– ďalšie balenie sa chystám vyskúšať na dcére, ako doplnok pri bolestivej menštruácii;

– prípravok je možné zapracovať aj do domácej fit tyčinky, ktoré si chystáme na dlhé behy a zabezpečíme tak telo prísun Mg, ktorý je extrémne dôležitý pre komfortný dlhý beh či iný druh športu.

Chcete sa o tomto skvelom produkte dozvedieť viac? Prečítajte si TENTO ROZHOVOR.

Mohlo by vás zaujímať Poznáme najprelomovejšie produkty proti vráskam. Už ste ich vyskúšali?

 

žiadne príspevky na zobrazenie