Zakladateľky luxusnej kozmetiky: Zvonka vyzeráme tak, ako to vyzerá v našom vnútri

0
Zakladateľky luxusnej kozmetiky: Zvonka vyzeráme tak, ako to vyzerá v našom vnútri

Eshop s luxusnou nemeckou kozmetikou Hyaluron.sk ponúka produkty špičkovej kvality, ktoré nemajú na našom trhu konkurenciu. Viac vám o týchto výrobkoch, ich prednostiach a výnimočnosti prezradia samotné zakladateľky.

V rozhovore sa dozviete:

 • aká je filozofia spoločnosti Hyaluron.sk
 • aké sú najväčšie prednosti ich ponúkaných značiek
 • po ktorých výrobkoch je najväčší dopyt a prečo
 • v čom je ich kozmetika „luxusná“ a nenapodobiteľná
 • aké novinky chcú priniesť na trhu a čo si budeme môcť v rámci testovania vyskúšať na vlastnej koži.

Aký príbeh je za vznikom vášho podnikania? Ako to celé začalo a kto za ním stojí?

Kingray s.r.o. je rodinná firma. Založili sme ju spolu so sestrou v roku 2010 po ukončení vysokoškolského vzdelania. Žili sme od roku 2006 do roku 2014 v Číne a tam sme objavili produkty, ktoré sme chceli ponúknuť svetu. Od začiatku sme sa orientovali smerom ku zdraviu a aj celkový koncept bol orientovaný smerom na pomoc ľuďom.

Máme eshop www.kingray.sk na ktorom ponúkame doplnky výživy, zdravotnícke pomôcky a prístroje pre zdravie, prístroje pre krásu a kozmetické produkty. Sme zákazníkom k dispozícii aj na telefóne, pretože pre zlepšenie zdravia je potrebné pochopiť,  čo zdravie je, vtedy sa dá k lepšiemu zdraviu dopracovať.

Koncept intenzívnej starostlivosti o pleť sme oddelili a založili sme nový eshop Hyaluron.sk, kde môžu zákazníci nájsť informácie o tom, ako sa starať o pokožku v pohodlí domova. Cieľom nie je len oddialiť starnutie pleti, ale hlavne získanie zdravej pokožky.

Začali ste ako rodinný podnik a dnes ste výhradným distribútorom viacerých luxusných značiek. Ako sa vám podarilo rozbehnúť a čomu alebo komu vďačíte za svoj úspech?

Kozmetiku Wellmaxx a Devee nájdete po celom svete ako uznávajú značku, ktorá inšpiruje aj mnohé iné kozmetické značky vo svete kozmetiky! S touto kozmetikou sme začali pracovať, hneď, keď sme začínali. Bolo to v roku 2008. Dnes môžeme povedať, že po 13 rokoch spolupráce ich kozmetiku dokonale poznáme. Už 13 rokov predávame luxusnú nemeckú kozmetiku proti vráskam Devee, Wellmaxx a kozmetické prístroje Liftmee. Spolu sme sa vyvíjali a rástli, prešli sme aj produktovými sériami, ktoré boli zákazníkmi málo pochopené – organická séria, detoxikačná séria…. Preto sme získali exkluzivitu na distribúciu v slovenskej a českej republike. Teda ponúkame exkluzívne výrobky s výhradným zastúpením našou firmou našim obchodným partnerom, kozmetickým salónom a zákazníkom.

Náš partner neustále sleduje nové trendy, v prípade potreby inovuje zloženia, od nás získava spätnú väzbu. Za úspech vďačíme našim skvelým zákazníkom, bez ktorých by naša práca nemala žiadny zmysel, ale aj celej rodine, pretože sa v práci stretávame alebo komunikujeme s rodičmi a súrodencami, partnermi, zamestnancami a obchodnými partnermi, ktorí  pripravujú katalógy, fotky, videá, príspevky a všetko, čo je potrebné a s mnohými spolupracujeme od začiatku založenia firmy od roku 2010.

Aká je vaša filozofia? Čo  prinášate zákazníkom?

Prinášame na trh nielen nové trendy v oblasti kozmetiky, ale snažíme sa šíriť povedomie o tom, že celkové zdravie, ako aj zdravá pokožka je výsledkom systematickej intenzívnej starostlivosti. To, čo platí o celkovom zdraví, platí aj pre jeden dielčí orgán, akým je pokožka. Keď sa človek stará o svoje zdravie a dopraje si pestrú stravu obohatenú o vitamíny, dodržuje pitný režim,  pohybuje sa na čerstvom vzduchu a nezabúda aj na fyzickú aktivitu – taký človek si uvedomuje benefity zdravého životného štýlu a buduje si pevné zdravie. Táto vedomá snaha sa nazýva aj “wellness effort” a výsledkom je”wellbeing” teda zdravie, šťastie, komfort a pohoda nielen fyzicky, psychicky ale aj sociálne. Ak toto chceme dosiahnuť, spokojní sami so sebou môžeme byť len vtedy, ak aj dobre vyzeráme a týka sa to pokožky a jej vzhľadu. Prinášame komplexný prístup. Zvonka totiž vyzeráme tak, ako to vyzerá v našom vnútri. Preto máme aj produkty, ktoré umožňujú úplne komplexnú starostlivosť začínajúc od krvi, pretože tá pokožku vyživuje a stará sa o ňu zvnútra až po produkty ako uvádzame na vonkajšiu starostlivosť. Robíme to preto, lebo človek je bytosť komplexná a pákový efekt všetkého užitočného, čo urobíme pre svoj vzhľad zvonka aj zvnútra je to, čo sa snažíme vysvetľovať.

„Celkové zdravie, ako aj zdravá pokožka, je výsledkom systematickej intenzívnej starostlivosti.“

Pokožka je neustále vystavená mnohým nepriaznivým vplyvom, preto si zaslúži zvýšenú starostlivosť. Jej vzhľad pochádza z vnútra tela, ale reaguje aj na vonkajšie aplikácie. Hĺbkové čistenie pokožky čistí a otvára póry, kvalitná kozmetika dodá pokožke potrebnú hydratáciu a výživu, masáž zlepší mikrocirkuláciu a detoxikáciu kožných tkanív, mikroprúd stimuluje svalovú časť tváre – takto krok po kroku môžete oddialiť starnutie pokožky. Pokožka bude lepšie okysličená, vyživovaná, zlepšia sa detoxikačné mechanizmy a odstraňovanie toxínov, zlepší sa regenerácia kožných buniek, stimuluje sa syntéza kolagénu – to všetko len preto, že sme pokožke venovali 5-10 minút zo svojho dňa. Doprajme si pár minút pre seba – prospieva to psychickej pohode a vďaka zdravej a krásnej pleti k lepšej sebadôvere.

V čom vnímate hlavné prednosti vašich značiek, ktoré predávate?

V prvom rade je to kvalita výrobkov Devee, Wellmaxx. Výrobca tejto nemeckej kozmetiky sleduje trendy v kozmetike a používa len ingrediencie, ktoré v štúdiách preukázali reálne účinky. Aktívne ingrediencie preukázali v štúdiách merateľné zlepšenia pokožky v mnohých oblastiach. Žiadne naše kozmetické výrobky neboli testované na zvieratách. Najviac hreje pri srdci, keď vám zákazníčka povie, že lepšiu kozmetiku ešte nemala. To je naozaj najväčšie poďakovanie aké môžeme od zákazníkov dostať. A som rada, že to počúvame často.

Okrem týchto značiek máme v ponuke aj kozmetické prístroje Liftmee a kozmetické prístoje BeautyBiowave. Na trh uvádzame len kozmetické prístroje, ktorým dôverujeme a najskôr ich dopredu testujeme sami na sebe, aby sme sa s nimi zoznámili. Čoskoro budeme mať v ponuke exkluzívne žehličky na pleť Exclusive, ktoré posúvajú starostlivosť o pleť zase o krok ďalej, pretože spájajú 2 rozdielne žehličky akoby do jednej, tým, že majú 2 hlavice s 2 rôznymi funkciami, ktoré doteraz boli dostupné len kúpou 2 rozdielnych žehličiek na pleť.

Ak je to potrebné, venujeme práci aj viac ako 12 hodín denne a snažíme sa nájsť aspoň 1 plnohodnotný deň počas víkendu pre rodinu, ale robíme našu prácu radi a sme vďační zákazníkom, že sa ku nám vracajú, lebo to je dôkazom toho, že naša práca má zmysel.

Po čom z vašej ponuky je najväčší dopyt a prečo je to podľa vás tak?

Najväčší dopyt je po kozmetike s kyselinou hyalurónovou, nakoľko väčšina našich zákazníkov má žehličku na pleť a naše kozmetické výrobky sú vhodné aj pod žehličku na pleť – či už galvanickú, ultrazvukovú alebo mikroprúdovú.

Uvádzame na trh novú kozmetickú sériu Wellmaxx Hyaluron5, ktorá nahrádza pôvodnú sériu Wellmaxx Hyaluron.  Kombinácia 5 rôznych hyalurónových kyselín s dlhým a krátkym reťazcom v nových produktoch WELLMAXX hyaluron 5 tak môže priniesť ich pozitívny účinok až v 5 rôznych hĺbkach pokožky s  enormným zlepšením, ktoré ponúka potenciál najlepších výsledkov proti vráskam. Máte sa načo tešiť!

Označujete sa ako „luxusná kozmetika“. V čom sú vaše produkty výnimočné, od akých dodávateľov produkty odoberáte?

Devee, Wellmaxx a Liftmee sú od rovnakého výrobcu z Nemecka. Je to naozaj luxusná kozmetika, pretože obsahuje vysoký podiel aktívnych látok s vysokou účinnosťou proti vráskam.

Výrobca ponúka niekoľko produktových sérii:

 • Devee Hyaluron kozmetika s kyselinou hyaluronovou
 • Devee Caviar Luxury luxusná produktová séria s kaviárom, hyaluronom, morským komplexom a morským kolagénom
 • Devee Clear Skin čistiaca kozmetická séria
 • Wellmaxx Hyaluron5 kozmetika s 5x kyselinou hyaluronovou
 • Wellmaxx Cellular Lift kozmetika s peptidmi na mimické vrásky
 • Wellmaxx Skineffect kozmetika medicínsky orientovaná séria na rôzne problémy s pleťou vhodná aj po kozmetických zákrokoch a na kozmetické procedúry
 • Wellmaxx Phase2 koncentráty s 3x kyselinou hyaluronovu a mandľovým olejom na rôzne problémy s pleťou
 • Wellmaxx Super hyalurónové koncentráty alebo rastlinné koncentráty v ampulkách

Na čom si dávate najviac záležať?

Záleží nám na tom, aby bol zákazník spokojný. Sme féroví a snažíme sa, aby zákazník dostal jasné informácie, ktorým porozumie. Snažíme sa počúvať a poradiť v najlepšej viere.

Kto je primárnou cieľovou skupinou?

Hyaluron.sk stránka oslovuje predovšetkým ženy nad 30 rokov. Naše zákazníčky vo veku 30+ 40+ zväčša používajú kozmetiku s kyselinou hyaluronovou. Vo veku 40+ 50+ 60+ používajú kozmetiku s kaviárom, alebo s peptidmi. Mnohí si pochvaľujú ampulky, ktoré predstavujú 7 dňovú kúru, alebo sa používajú raz do týždňa 1 ampulka.

Naše čitateľky sa môžu tešiť aj na testovanie vašich produktov. O aké konkrétne výrobky pôjde a aké účinky môžeme od nich očakávať?

Môžu sa tešiť na našu novú kozmetickú sériu Wellmaxx Hyaluron5.  Je to kozmetická séria, ktorá naprieč celou sériou obsahuje 5 druhov kyseliny hyaluronovej s molekulovou hmotnosťou 2000 kDa; 1500 kDa-1800 kDa; 5-300 kDa pre ešte dokonalejšie preniknutie do pokožky a rozvinutie objemu naprieč tkanivami pokožky. Kyseliny hyalurónové s dlhým reťazcom vytvárajú na povrchu pokožky zvlhčujúci a upokojujúci film. Kyseliny hyalurónové s krátkym reťazcom sú naopak uložené v hlbších vrstvách pokožky a majú dlhodobý protivráskový účinok.

Vyskúšajú počas 14 dní

 • Wellmaxx Hyaluron5 Collagen Booster sérum pre obnovu kolagénu
 • Wellmaxx Hyaluron5 pleťový fluid
 • Wellmaxx Hyaluron5 očný gél
 • Wellmaxx Hyaluron5 absolute rich absolútne hydratačný krém

Mali by ste záujem zapojiť sa do TESTOVANIA týchto luxusných výrobkov? Budete tak môcť spraviť už 10.5.! Sledujte náš Facebook a Instagram, kde sa dozviete všetky podrobnosti.

žiadne príspevky na zobrazenie