Svätojánska noc patrí single ľuďom, v Bratislave bude žúrka pre nezadaných

0
Svätojánska noc patrí single ľuďom, v Bratislave bude žúrka pre nezadaných
Unsplash: Levi Guzman

Single ľudia alebo ľudia bez partnera si už túto sobotu môžu užiť párty presne šitú na nich. Láskopriadky z Láska Tu organizujú žúrku pre nezadaných, kde zažijete exotiku v domovine.

Diana Fabiánová je známa slovenská režisérka aj láskopriadka. Kto je láskopriadka? Žena, ktorá má svoju lásku dávno pri sebe a želá ju získať aj iným, takže im ju praje. A praje im ju nielen v teoretickej, ale aj v praktickej rovine. Založila komunitu nazvanú Láska Tu a spoločne organizujú párty pre nezadaných. Tá najbližšia je už túto sobotu, 22. júna na bratislavských Zlatých Pieskoch.

Svätojánska žúrka

Žúrka je s podtitulom „Svätojánska žúrka“ a je otvorená pre akčné ženy aj akčných mužov, ktorí sa chcú zoznámiť, zabaviť a užiť si krásny večer.

https://www.facebook.com/laskatuateraz/photos/gm.305781956966494/1082429388616094/?type=3&theater

Pre portál Akčné ženy Diana prichystala príbeh, ktorým chce ženy, ktoré sú single, motivovať k účasti:

‚“Ja chcem, aby sa to stalo prirodzene,“‘ hovorí mi kamarátka, ktorá to chce už niekoľko rokov. Len sa to nejako nestalo. Lebo ono sa to tak často nedeje. Hlavne, keď už nie sme dvadsiatky a nezoznamujeme sa bezstarostne a bez očakávaní na kupku, v škole, letnej brigáde, na diske či v plážovom bare.

Od istého veku a istej doby, ktorá sa zmenila, už to samo a prirodzene akosi nejde. Rozhodne nie všetkým. Namiesto prirodzených činností orania a siatia, celkom (ne)prirodzene surfujeme vo virtuálnom priestore. Nepýtame sa okoloidúcich, koľko je hodín, ani ako nájsť ulicu. Máme na to smartfóny. Spontánnych interakcií s cudzími ľuďmi je stále menej a menej a zdá sa, že postupom času bude ešte menej.

Čo je prirodzené a čo nie je tiež otázne. Pre dnešných tínedžerov je online priestor prirodzenou súčasťou ich životov. To, či sa nám to páči je druhá vec, no sťažka tento, snáď prechodný trend zmeníme.

Keď sme začali dávať ľudí dokopy cez Láskatu, myslela som si, že každý si musí nájsť svoju spriaznenú dušu. Veď je nás toľko! Už si to nemyslím.
Navzájom sa nájdu hlavne tí, ktorí sa k tomu postavia aktívne, vyjdu naproti náhode, príležitosti, šťastiu. Bez kŕča a prehnaných očakávaní. No je kľúčové vykročiť v ústrety možnostiam. Vaši životní partneri možno chodia okolo vás, no nevidia vás. Ani vy ich. Pozeráme inde, alebo telefonujeme s niekým iným, alebo sa obávame, že sú zadaní, alebo sú to naši kolegovia a tam sa to nemá, alebo nemáme odvahu len tak osloviť neznámeho človeka…

Preto kašlite na predsudky, ktoré sú zastaralé a nefunkčné. Vyjdite so svojej  komfortnej  zóny a poďte sa zabaviť s ľuďmi, ktorí sú, ako toľkí medzi nami, momentálne bez partnera, no s chuťou zoznámiť sa. Nič viac, nič menej. Ostatné už príde samo, úplne prirodzene. Zažite sen noci Svätojánskej.“

Prečítajte si aj náš predošlý článok: Dovolím si? Zaslúžim si? 

Zažite magický dátum nabitý energiou, ohňom, vodou, bubnami, prírodou a predsa mestom.
Dá sa ľubostný príbeh začať romantickejšie než v noci Svätojánskej? Dá :)

Kedy: 22.6 o 20:00
Kde: Zlaté Piesky, Bratislava
Vstupenky nájdete priamo na tomto odkaze. Milé slobodné akčné ženy, želáme krásnu a príjemnú noc splnených prianí :)

žiadne príspevky na zobrazenie