Speváčka Meghan Trainor: Je ťažké byť sebavedomá

0
Speváčka Meghan Trainor: Je ťažké byť sebavedomá
https://www.instagram.com/meghan_trainor/

Meghan Trainor je americká speváčka, ktorú mnohí poznajú kvôli jej pozitívnemu a chytľavému klipu “All about that bass”, kde vyzdvihuje svoje krivky. Nedávno bola pozvaná na interview do show ďalšej americkej speváčky, Kelly Clarkson, a rozprávali sa o zdravom sebavedomí.

Kelly Clarkson Show sa začala vysielať len nedávno, 9. septembra. Dovtedy už stihla nakrútiť 20 pokračovaní. Vo svojej dennej talk show sa snaží divákom priniesť vždy niečo nové. V každej epizóde diváci zažijú hodinu plnú príbehov, známych hostí, prekvapení, humoru, a, samozrejme, dobrej hudby. Medzi jej pozvanými hosťami boli už mnohé známe osobnosti, napríklad Kirsten Dunst, Jessica Alba, Christina Aguilera či Jennifer Garner.

Ako prebiehalo interview?

Kelly: “Vychádza ti nový albut Treat myself, ktorý je skvelý, a je plný skladieb pre ženy…”

https://www.instagram.com/meghan_trainor/

Meghan: “Áno, a zvlášť jednú mám najradšej, volá sa Working on. Je to o tom, že dnes je to náročné, obzvlášť v sociálnych médiách, kde sa každý snaží pôsobiť sebavedomo. Je ťažké byť sebavedomý. Nie je to tak, že sa len prepnem a budem zrazu sebavedomá. Musím na tom pracovať. Keď vám dá niekto kompliment, vy ho stopnete. Vieš, čo všetky robíme? Odpovieme: Hm, čo si tým myslel? Pieseň je o tom, ako som sa pokúšala byť sebavedomá a začala som sa mať rada. A keď teraz počujem nejaký kompliment, tak si poviem: Áno, je to tak! Akceptujem ho.”

Kelly: “To je tá najlepšia vec, akú mi kto povedal. Ja som totiž taká, že všetko odmietam. A to, čo si povedala, je skvelé – aby sme si ten kompliment jednoducho vzali. A potešili sa.”

Meghan: “Dnes, keď som sa dnes tri hodiny krášlila, pýtala som sa sama seba: Som to najkrajšie dievča? Najprv som si to začala hovoriť ako vtip, ale postupne som tomu začínala veriť. Som úžasná. Som ako bábika. (Smiech). A keď to poviete nahlas, tvoj mozog tomu začne veriť.”

Texty Meghan sú o jej pozitívnom pohľade na svoje telo

Meghan s rodinou, zdroj: instagram.com/meghan_trainor/

Text k piesni All about that bass hovorí jednoznačne: “Vidím všetky tie časopisy, ktoré používajú Photoshop, viem, že to nie je skutočné. Tak poďme s tým skoncovať, ak máš krásu, tak ju ukáž!”

Tvorba Meghan Trainor je ovplyvnená hudbou z 50. a 60. rokov a je známa svojím retro štýlom. Jej texty často opisujú modernú ženu, pozitívne vnímanie tela a upevňujú sebavedomie žien. Získala niekoľko ocenení a nominácií, vrátane ceny Grammy, štyroch cien Pop Music Awards a dvoch cien Billboard Music Awards.

Meghan Trainor nedávno vyšiel singel, ktorý sa opäť týka sebadôvery. Speváčka, známa svojimi hymnami, vydala ďalšiu do série s názvom „Genetika“. Na tanečnej dráhe Meghan spieva znovu o sebe, o svojom tele, ktoré dostala vďaka genetike.

“Ako to získate? Je to od Boha? Pracovali ste skutočne tvrdo? G-E-N-E-T-I-C-S,” spieva. Pieseň je uvedená v novom filme Netflix Tall Girl, ktorý vyšiel nedávno.

Prečítajte si aj článok 10 krokov k zdravému sebavedomiu

Celé video si môžete pozrieť tu:

Foto: https://www.instagram.com/meghan_trainor/

 

žiadne príspevky na zobrazenie