Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY BIZNIS FREELANCE INŠPIRÁCIE KARIÉRA MAGAZÍN PODNIKANIE PODUJATIA

Aj v Košiciach sa stretnú akčné ženy

Zdieľať
akcne zeny v kosiciach

V Košiciach sa po prvý krát stretnú inšpiratívne ženy, ktoré majú chuť sa posúvať v profesionálnom živote, nadväzovať nové kontakty, byť motiváciou či stráviť príjemný večer v neformálnom kaviarenskom prostredí.

Stretnutie je určené predovšetkým pre podnikavé ženy. Hostkami podujatia budú “akčné ženy” z východu, ktoré majú vlastné podnikanie alebo sa venujú činnosti, ktorá môže byť pre iné dámy motivujúca. “Cieľom podujatia je podporiť ženy, aby robili to, čo majú rady a dokázalo ich to aj uživiť. Chceme vytvoriť komunitu, ktorá sa bude navzájom podporovať a vzdelávať. Po prvom úspešnom podujatí v Bratislave nás so záujmom oslovili aj ženy z iných regiónov, preto sme sa rozhodli zorganizovať ďalší event v Košiciach.” hovorí zakladateľka projektu Akčné ženy Martina Novotná.

V hlavnom programe vystúpi Michala Lukáčová Koniarová, ktorá popri ďeťoch a dynamickej práci, zodpovedá za marketing Medzinárodného maratónu mieru a je spoluzakladateľkou iniciatívy “Východ nie je EXIT”. V téme “Život ako maratón” priblíži, ako sa dá skĺbiť dynamická práca, tri deti a kopec ďalších aktivít. Porozpráva o zákulisí najstaršieho maratónu v Európe aj o tom, na čo sa nesmie zabúdať pri organizácii akéhokoľvek rodinného či firemného podujatia.

Milovníčky tvorivej umeleckej práce a handmade príde povzbudiť Lucia Bártová, ktorej sa úspešne podarilo premeniť svoje hobby v zárobkovú činnosť. Šport akéhokoľvek druhu by mal byť súčasťou každého človeka. Ľubica Slatina je rekreačná bežkyňa a filantropka. Šiesty rok pôsobí v Lige proti rakovine ako manažérka denného Centra pomoci pre dospelých onkologických pacientov. Bude sa venovať téme “Pohybom proti rakovine” a ako sa možno udržiavať v psychickej kondícii a pohode popri mentálne náročnej práci.

Na podujatí vystúpia aj ďalšie zaujímavé ženy, ktoré úspešne rozbehli vlastné projekty.  Iveta Štecová priblíži metódu tvarovej gymnastiky, ako prirodzenej ceste, ako si udržať krásnu pleť bez skalpela. Janka Šimkovičová porozpráva o tom  “Ako predať seba a svoju značku”. Motivačnou prednáškou o tom, “Ako z myšlienky vytvoriť veľký projekt” bude viesť Ivet Tomášiková, zakladateľka projektu “Som idealista”.

O tom, že “sny sa plnia, keď si veci plánujeme, nám povie viac Patrícia Červená ako senior regionálna obchodná manažérka v kozmetickej spoločnosti a viceprezidentka Soroptimist klubu. Poslednú tému “Od projektoveho manažmentu k vlastnému podnikaniu” predstaví  Patricia Vasilová Trnková. Ako senior projektová manažérka riadi medzinárodný projekt v IT a zároveň túži nakopnúť slovenský turizmus a postupne pretavuje svoj sen v podnikanie.

Zdroj foto: archív Patrícia Červená

Zdroj foto: archív Patrícia Červená

Zdroj foto: archív Ivet Tomášková

Zdroj foto: archív Ivet Tomášková

Zdroj foto: archív Patrícia Vasilova Trnková

Zdroj foto: archív Patrícia Vasilova Trnková

Zdroj foto: archív Janka Šimkovičová

Zdroj foto: archív Janka Šimkovičová

akcia v košiciach, podujatie v košiciach

Zdroj foto: archív Iveta Štecová

Zdroj foto: Archív Ľubica Slatina

Zdroj foto: Archív Ľubica Slatina

Zdroj foto: Archív Lucia Bartová

Zdroj foto: Archív Lucia Bartová

Michala Lukáčová

Zdroj foto: archív Michala Lukáčová

Okrem hlavného programu sa diváci môžu tešiť aj na networking a sprievodné aktivity. Príďte sa motivovať a zoznámiť s inými akčnými ženami východu. Odchádzať budete s pozitívnou energiou, informáciami a novými kontaktmi. Tešíme sa na vás v Košiciach!

Vstupenky je možné si zakúpiť si tu: https://tickpo.sk/detail/akcne-zeny-v-kosicoch-317

Za PR podporu podujatia ďakujeme kreatívnej agentúre LEMUR. 

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár