Akčné ženy stretneš už 4. – 5. marca na Profesia days Bratislava

0
Akčné ženy stretneš už 4. – 5. marca na Profesia days Bratislava

Hľadáte novú kariérnu výzvu či balans medzi prácou a súkromím? Chcete sa pustiť do vlastného podnikania, no potrebujete poradiť? Už 4. a 5. marca vám svoje cenné rady odovzdajú naše Akčné ženy na Profesia days Bratislava.

V poradí 11. ročník festivalu príležitostí Profesia days opäť mieri do bratislavskej Incheba EXPO. Okrem pracovných príležitostí v oblastiach ako administratíva, marketing, obchod a služby, IT, bankovníctvo a financie podujatie prinesie aj možnsti vzdelávania – počas oboch dní bude totiž na festivale prebiehať pestrý program z najrôznejších oblastí. Známe osobnosti ako Boris Valábik, Ivica Jusková, Kristína Tormová, Zuzana Kovačič Hanzelová, Marek Vagovič a ďalší sa predstavia na hlavnom stage. Chýbať nebudú ani prednášky a workshopy zamerané na spoločenskú zodpovednosť, mladé talenty, marketing, IT, worl-life ballance alebo soft skills.

Prednáškovej miestnosti si tento rok budete môcť vypočuť až 5 akčných žien – PR a marketingovú manažérku Luciu Kočkovú, stylistku a redaktorku nášho portálu Alexandru Vrábelovú, právničku a blogerku & autorku projektu Právne pre rodiča Máriu Dvončovú, koučku & biznis mentorku Zdenku Nikovú a lektorku a kariérnu poradkyňu Renatu Taligovú

Príďte sa inšpirovať ich receptami na úspech 4. a 5. marca do Incheba EXPO Bratislava. Vstup na podujatie je úplne zadarmo, stačí sa len registrovať na www.profesiadays.sk. Profesia days Bratislava organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk.

https://www.instagram.com/p/ButpVhigofc/

žiadne príspevky na zobrazenie