Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY INŠPIRÁCIE MAGAZÍN Networking

Akčné ženy stretneš už 4. – 5. marca na Profesia days Bratislava

Zdieľať

Hľadáte novú kariérnu výzvu či balans medzi prácou a súkromím? Chcete sa pustiť do vlastného podnikania, no potrebujete poradiť? Už 4. a 5. marca vám svoje cenné rady odovzdajú naše Akčné ženy na Profesia days Bratislava.

V poradí 11. ročník festivalu príležitostí Profesia days opäť mieri do bratislavskej Incheba EXPO. Okrem pracovných príležitostí v oblastiach ako administratíva, marketing, obchod a služby, IT, bankovníctvo a financie podujatie prinesie aj možnsti vzdelávania – počas oboch dní bude totiž na festivale prebiehať pestrý program z najrôznejších oblastí. Známe osobnosti ako Boris Valábik, Ivica Jusková, Kristína Tormová, Zuzana Kovačič Hanzelová, Marek Vagovič a ďalší sa predstavia na hlavnom stage. Chýbať nebudú ani prednášky a workshopy zamerané na spoločenskú zodpovednosť, mladé talenty, marketing, IT, worl-life ballance alebo soft skills.

Prednáškovej miestnosti si tento rok budete môcť vypočuť až 5 akčných žien – PR a marketingovú manažérku Luciu Kočkovú, stylistku a redaktorku nášho portálu Alexandru Vrábelovú, právničku a blogerku & autorku projektu Právne pre rodiča Máriu Dvončovú, koučku & biznis mentorku Zdenku Nikovú a lektorku a kariérnu poradkyňu Renatu Taligovú

Príďte sa inšpirovať ich receptami na úspech 4. a 5. marca do Incheba EXPO Bratislava. Vstup na podujatie je úplne zadarmo, stačí sa len registrovať na www.profesiadays.sk. Profesia days Bratislava organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk.

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár