Aké trendy na sociálnych sieťach ťa v roku 2021 neminú?

0
Aké trendy na sociálnych sieťach ťa v roku 2021 neminú?

Trendy na sociálnych sieťach v roku 2021, ktoré musíte poznať

Vo svete sociálnych sietí sa menia trendy rýchlosťou svetla. Niekedy je ťažké udržať rýchly krok s novými technológiami či novinkami vo svete sociálnych sietí. Novinky a inovácie sa menia v globále, ale aj na jednotlivých platformách. Robiť „biznis“ bez sociálnych sietí považujeme v súčasnosti za nemožné. Pomocou sociálnych sietí komunikujeme s okolitým svetom, a preto je dôležité s komunikáciou pracovať. Každým rokom sa trendy menia a pribúda množstvo platforiem, ktoré zvyšujú svoje dosahy už len tým, že sú nové.

Záleží vám na kvalitnom obsahu a väčšom dosahu? Webinár so spíkerkou Martinou Pálešovou prinesie odpovede na všetky Vaše otázky. Okrem noviniek sa dozviete aj to, čo sa skrýva za úspechom sociálnych sietí či ako vylepšiť svoju aktivitu. Taktiež sa dozviete viac o novej sociálnej sieti Clubhouse či novinkách v podobe Reels na Instagrame. Vytvárajte obsah s hodnotou. Plánujte, budujte komunitu a buďte sami sebou.

„Tvorte obsah s hodnotou. Plánujte, budujte komunitu a buďte sami sebou.“

Webinár je určený pre mierne pokročilých užívateľov Instagramu, ktorí sa orientujú v terminológii a chcú sa inšpirovať ako tvoriť obsah, ktorý je fresh a atraktívny pre followera. Zaujímajú o dianie vo svete sociálnych sietí a chcú mať prehľad, aké novinky sa svetu predstavili za posledné obdobie. V úvode si povieme niečo o aktuálnych novinkách za posledný mesiac, povieme si niečo o tom, prečo sú Reels také populárne a aký nový typ obsahu priniesli na Instagram. Prezradíme tiež, prečo má Clubhouse taký úspech a kam smeruje tvorba obsahu v zahraničí.

Prečítajte si rozhovor so Sweet Lady Lollipop

Špeciálnou hosťkou večera bude aj známa slovenka Ivana Antal Petrušová, ktorú môžete poznať pod pseudonymom Sweet Lady Lollipop. Sama sa pohybuje na sociálnych sieťach, a preto nám ponúkne aj svoj pohľad na túto tému. Tešíme sa na Vás už koncom februára na našom webinári.

Čo bude hlavnými témami večera?

  • Novinky za posledné obdobie (SEO pre Instagram, Profesionálny Panel)
  • Reels – čo to je, ako sa tvoria, čo tým môžete získať
  • Ako vylepšiť Stories a aktivitu v nich (ako využiť Stories na prieskum)
  • Shopping & Guides na Instagrame
  • TikTok – skúsiť, či nechať tak?
  • Clubhouse – exkluzivita v tvorbe obsahu a uzavreté platformy pre komunity

Kedy a kde sa webinár uskutoční:

23.2.2021 utorok od 18:00, v pohodlí vášho domova

Vstupenky zakúpite na:

https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/trendy-na-socialnych-sietach-v-roku-2021/

Kto je Martina Pálešová?

Marketingová freelancerka, ktorá sa venuje budovaniu brandu a komunity na Instagrame. Šesť rokov pôsobila v agentúrach ako nákupca médií, manažér sociálnych sietí a školiteľ. Ako konzultantka vo vlastnom projekte @InstaLab_by_Tina sa venuje tvorbe stratégií o obsahu na sociálnych sieťach. Pod vlastnou značkou Paw Powers Design sa venuje handmade tvorbe, takže jej focus sú predovšetkým menšie biznisy, ktoré sa chcú presadiť na Instagrame. Je tiež fotografka, miluje cestovanie, mačky a Reels.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu