Ako bolo na profesionálnom fotení v Košiciach?

1
Ako bolo na profesionálnom fotení v Košiciach?
Fotenie Kosice

Začiatkom januára sa uskutočnilo Novoročné profesionálne fotenie, tentoraz v metropole východu, v Košiciach. Po minulom úspechu sa Akčné ženy rozhodli usporiadať event s rovnakým zameraním, aby si mohlo aj ďalších desať žien dopriať krásne portréty so starostlivosťou o svoj vzhľad.

A tak sa v piatok poobede v ateliéri profesionálnej fotografky Anetky Barčovej stretla nielen skupina foteniachtivých žien, ale aj tím zložený z vizážistiek, hairstylistiek, módnej stylistky a koučky. Doplnky v podobe krásnych šperkov zabezpečila Dana Galeano. 

Profesionálna vizáž aj úprava vlasov

O prvé dámy sa postarala Janka Horková so svojou šikovnou vizážistkou Miškou, ktorá použila kozmetiku značky Oriflame. Po make-upe sa o ich vlasy postarali dve hair stalistky zo salónu Cristal. Prišla s nimi aj samotná majiteľka salónu Simona Halčík. V celkovom stylingu a zladení oblečenia ochotne radila šikovná stylistka Aura beauty.

Noemi Photography
Foto: Noemi Photography

Keď prišli všetky dámy, dokumentárna fotografka Milka sa zhostila úlohy moderátorky a urobila krátky príhovor. Predstavila projekt Akčné ženy, Akčné mamy, a postupne popredstavovala všetky zúčastnené dámy. Každá povedala o sebe pár slov, a následne sa predstavili aj všetky účastníčky.

Kto tentoraz prišiel?

Boli medzi nimi zdravotné sestry, IT odborníčky z Tsystems, ekonómky, účtovníčky, koučky, obchodníčky z rôznych predajní. Po prípitku sa všetky prítomné dámy odfotili, a postupne sa jedna po druhej sa vystriedali pri líčení,  úprave vlasov, stylingu k Aure, potom si vyberali krásne šperky Pierre Lang, a nakoniec prebehlo samotné fotenie. Medzitým sa im venovala naša koučka Martinka Magic.

Noemi Photography
Foto: Noemi Photography

Skvelá atmosféra

Dámy boli veľmi nadšené z líčenia aj vlasov, ako uviedla aj samotná organizátorka Milka: „dievčatá boli veľmi šikovné. Veľmi sa potešili aj šperkom, ktoré im dokonale doladila štylistka k outfitom. Anetka urobila pár záberov portrétov, ale aj fotografie celej postavy v kresle či v ležérnejšom štýle. Nechýbalo občerstvenie a slávnostný prípitok. Atmosféra bola skvelá, aj po fotení dámy ostali a rozprávali sa medzi sebou. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie v apríli!

Fotografie z backstage zabezpečila Noemi photography. Všetky fotografie z eventu si môžete pozrieť aj na našom Facebooku.

Predošlý Redakčný výber Akčných žien
Pokračovať 7 historických mýtov, ktorým stále veríme
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár