Ako si spríjemniť chladný január?

0
Ako si spríjemniť chladný január?
Foto: pixabay,com

Unavuje vás chladný a zamračený začiatok roka? Spravte niečo pre seba a spríjemnite si krátke zimné dni. Vďaka kvalitnému pitnému režimu, budete mať dostatok energie na svoju rodinu, priateľov, svoje záujmy a prácu.

Pitný režim je aj v zime dôležitý!

Piť vodu je dôležité a účinné nie len pre zdravé telo, ale aj myseľ. Voda je základ každého živého organizmu, a preto by sme si mali dať záležať, aby sme prijali dostatok tekutín počas každého dňa.

Waterdrop vám s tým pomôže. Dodržanie pitného režimu vďaka revolučnému mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Oživte si vodu počas chladných dní januára množstvom farebných superpotravín z celého sveta, ktoré hydratujú telo aj počas chladných dní, a to všetko bez cukru a zbytočných plastov. Ochutnajte rôzne príchute mikrodrinkov, ktoré počas akcie Farebný január, pripravil pre svojich zákazníkov waterdrop.

Pri kúpe jednej krabičky waterdrop získate druhú s 50% zľavou. Budete tak môcť výhodne vyskúšať všetky príchute kapslí, ktoré sú obohatené o antioxidanty a vitamíny podporujúce imunitu. Januárové dni tak budú teraz farebnejšie.

Druhy mikrodrinku

Ochutnajte waterdrop CLEAN. Je pre príval novej energie ako stvorený. Čerstvý extrakt zo žihľavy doplnený bobuľami borievky, tymianu, šalvie a chmeľu očistí organizmus od škodlivých látok. Pred stresom vás ochráni vitamín E a niacín zníži mieru únavy a vyčerpania.

Okrem CLEANu vyskúšajte napríklad aj RELAX, ktorý je netradičnou kombináciou arónie a ibišteka. Nájdete v nej aj extrakt čerešne acerola. Vychutnajte si waterdrop RELAX po náročnom dni.

Nezabudnite, Farebný január s waterdrop vám šetrí peniaze. Waterdrop nájdete na www.waterdrop.sk alebo v Pop UP Store v bratislavskom Auparku.

Prečítajte si aj rozhovor s riaditeľkou waterdrop pre Čechy a Slovensko, Katarínou Navrátilovou

Unikátna receptúra waterdrop

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky.

K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše.

Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.

Foto: pixabay,com

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu