Inšpiratívny večer v Bratislave pod taktovkou Akčných žien

0
Inšpiratívny večer v Bratislave pod taktovkou Akčných žien

Inšpiratívny večer Akčných žien v Bratislave  je podujatie určené pre dámy, ktoré chcú spoznať príbehy iných zaujímavých žien, prezentovať sa, vymeniť si kontakty a pozitívne sa motivovať v roku 2020 do práce a podnikania. Všetky majú spoločné to, že sa venujú podnikaniu, práci aj rodine a ich cestu lemuje úspech.

Už 23. januára 2019 sa v eventovej kaviarni The Nook môžete stretnúť so štyrmi inšpiratívnymi ženami, ktoré sa podelia o svoje príbehy. Večer Akčných žien v Bratislave je pravidelným podujatím organizovaným združením Akčné ženy. Okrem bohatého programu prináša aj networking a priestor na diskusiu.

“Chceme ženám priblížiť príbehy iných žien, vzájomne zdieľať svoje skúsenosti a dodať si v roku 2020 dávku pozitívnej energie do nových štartov,” povedala zakladateľka komunity Akčné ženy, Martina Novotná.

Ženy v mužskom biznise, ako na udržateľné podnikanie, ako sa evanjelická farárka dostala do beauty biznisu… Ženy, ktoré vystúpia počas eventu 23. januára, pochádzajú z rôznych oblastí, no všetky spája fakt, že robia, čo milujú.

O svoj jedinečný príbeh sa podelia štyri dámy, ktoré rozbehli svoj biznis, naštartovali kariéru a venujú sa naplno tomu, čo ich napĺňa. Stretneme sa s nimi už 23. januára v Bratislave.

Prečítajte si, aký bol minuloročný inšpiratívny večer. Súčasťou bola aj módna prehliadka!

Lucia Čišková

O tom, aké je to byť desať rokov v mužskom biznise, porozpráva Lucia Urbanová Čišková. Lucia úspešne vedie firmu, ktorá je jednotkou v inováciách pri poskytovaní mobility. Hoci sa traduje, že biznis s autami môže byť len mužská záležitosť, Lucia Čišková v spoločnosti Business Lease dokazuje opak. Dokonca je príkladom toho, ako úspešne skĺbiť rolu matky s kariérou v nadnárodnej spoločnosti a neustálym vzdelávaním.

O tom, že second hand nemusí byť odpad, ale voňavý biznis, povie viac Katarína Hutyrová. Je podnikateľka a zároveň zakladateľka second handu Nosene, ktorý dáva veciam druhú šancu. Pôsobí ako CEO, otvorila prevádzky v Bratislave a v Banskej Bystrici a rozbehla aj e-shop. Aké boli začiatky jej biznisu? Ako sa vyrovnala s konkurenciou na trhu?
Byť mamou aj PR manažérkou si niekedy pýta svoju daň, hovorí Barbara Jagušák. Už počas štúdia marketingu a manažmentu sa podieľala na organizácii rôznych podujatí pre Slovenský olympijský a paralympijský výbor. Pred narodením dcéry pracovala v PR agentúre a sedem rokov pôsobí ako módna redaktorka v Teleráne v TV Markíza, je moderátorkou spoločenských podujatí a PR manažérkou projektu Fashion Revolution Slovakia. Podieľa sa tiež na dramaturgii módneho podujatia Fashion LIVE! Zaujíma sa o udržateľnú módu a snaží sa šíriť myšlienku slow fashion.

Dana Pasztorik sa podelí o nezvyčajný príbeh, ako sa z evanjelickej farárky stala kozmetická poradkyňa. Dana získala doktorát z teológie, vyučovala budúcich farárov a sama pracovala ako evanjelická farárka. Po tom, čo sa v jej živote udiali nečakané zmeny a ostala zo dňa na deň sama s dvoma malými deťmi, rozhodla sa dať výpoveď. Naštartovala nezávislé podnikanie s Mary Kay Česká a Slovenská republika. Začiatky neboli jednoduché, no vždy sa inšpirovala ženami, ktoré sú úspešné a hovorila si, že ak to dokázali ony, dokáže to tiež. Za svoju cestu je vďačná a formuje ju ako človeka.

Večer plný akčných žien, networkingu a inšpirácie

Pozývame vás na večer plný akčných žien, networkingu a motivácie do roku 2020. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj welcome drink, tombolový lístok, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Účastníčky sa môžu tešiť okrem iného aj na líčenie a novinky od Mary Kay a na súťaž o elektromobil na víkend od Business Lease.

žiadne príspevky na zobrazenie