Ako vrátiť túžbu, vášeň a sex do vzťahu?

0
Ako vrátiť túžbu, vášeň a sex do vzťahu?

Asi každý túži po naplnenom živote, kde nebude chýbať intimita či vášeň. Čo ak však táto iskra časom vyprchá? Dá sa znova objaviť aj v niekoľkoročnom vzťahu? A čo u žien, ktoré majú pocit, že ich túžba vyhasla a nemajú z intímnych chvíľ až také potešenie ako kedysi. Dá sa s tým niečo urobiť?

Túžba, vášeň a sex – ich absencia a návrat do vzťahu je názov webinára, ktorého sa môžete zúčastniť úplne zadarmo.

CENA: €0.00

Webinár o intimite, sexuálnom živote, problémoch a vytratení vášne zo vzťahov. Ako to napraviť? Pridajte sa a dozviete sa aj konkrétne návrhy a nápady na zlepšenie situácie a návrah túžby a sexu do partnerského vzťahu.

ZDARMA!

KEDY A KDE?

10.6.2021 od 18:00 ONLINE LIVE z pohodlia vášho domova

O čom bude webinár?

Webinár je určený pre: ženy, ktoré sú vo vzťahu, alebo sa chcú dozvedieť viac o partnerskom živote a svojej sexualite, všetky vekové kategórie.

  • Aký je naplňujúci sexuálny život
  • Kde a ako sa stratí/vytratí intimita medzi partnermi
  • Ako to opraviť
  • Ako funguje ženská sexualita (responzívna túžba, kontext, sebaspoznanie, duálny model sexuálnej odpovede/reakcie)
  • Ako komunikovať s partnerom/partnerkou čo chcem v posteli/v sexe (konkrétne tipy)
  • Konkrétne návrhy a rituály na oživenie intímneho života a navrátenie túžby späť do života

Dĺžka trvania: 1,5h + 0,5h na otázky/diskusiu. PRIHLÁSTE SA TU.

O Simone Mačorovej

Simona Mačorová je partnerská a sex koučka, lektorka sexuálnej výchovy a autorka kartovej hry Pomiluj Ma. Misiou Simony je posilniť ľudí, aby prijali svoju sexualitu a transformovali svoje vzťahy a sexuálny život.

Simona je certifikovaná EMCC (European Mentoring and Coaching Council) koučka, prešla akreditovaným vzťahovým a sex koučingovým výcvikom cez AETS (Asociación española de terapia sexual y sex coaching), akreditovaným tréningom na lektorstvo vzťahovej a sexuálnej výchovy cez ACET UK. Simona je aktívna členka Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, kde v jej náplni práce je priprava a realizácia edukatívnych workshopov, zameraných hlavne na dospelých. Simona sa aktívne venuje tantre a ukončila druhý ročník intenzívneho kurzu cez Atman International federation of Yoga and Meditation.

Simona je odhodlaná mama, milujúca partnerka a zvedavá žena, ktorá je zaviazaná priniesť viac radosti, autentickosti a hravosti do intímneho života ľudí. Otvára úprimné konverzácie o vzťahoch a sexualite.

Prečítajte si aj: Je vášnivá láska pocitom, ktorý vyprchá?

Hlavným partnerom webinára je spoločnosť MEDOCHEMIE a diskrétne tabletky LIBIFEME® , ktorým veľmi pekne ďakujeme za podporu.

žiadne príspevky na zobrazenie