Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BIZNIS FREELANCE INŠPIRÁCIE KARIÉRA MAGAZÍN VZDELÁVANIE

Ako získať čo najviac z webu akčných žien?

Zdieľať
AkčnéŽeny.sk, peniaze, financie, zárobok, ženy, mamy, web,

Prinášame ti zopár tipov, ktoré ti pomôžu získať to, čo práve potrebuješ. Pamätaj si najmä, že nemusíš absorbovať všetko. Podstatné je vybrať si pre seba vždy v danej chvíli to, čo ťa zaujíma a pomôže ti na tvojej ceste. Či už je to cesta za prácou, ktorú budeš milovať, podnkanie, ktoré chceš rozbehnúť alebo ho už máš a nevieš ako ďalej, k všeobecnej spokojnosti, rodičovstvu, psychohygiene, jednoducho čokoľvek, do čoho práve investuješ energiu.

  • SELEKTUJ

Každý týždeň ti prinášame nové články a inšpiratívny rozhovor, ktorý ťa nakopne. Nesnaž sa robiť všetko. Vyberaj si vždy podľa toho, čo cítiš, že práve potrebuješ, a má to pre teba zmysel. Skús krok za krokom implementovať do svojho života to, čo chceš a práve potrebuješ. Prihlás sa k nám a nechaj sa pravidelne inšpirovať.

  • PÝTAJ SA

Veľa sa pýtaj a zároveň zdieľaj svoje skúsenosti v komentároch. Nikto učený z neba nespadol, ale samé vieme, že rozhovorom často prídeme k omnoho lepšiemu nápadu či rozhodnutiu. Pridaj sa k nám na Facebooku a využívaj rovnako komunitu pre akčné ženy. Čím viac sa angažuješ, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa pohneš o krok vpred. Akcia predsa vyvoláva reakciu☺

  • ZDIEĽAJ S NAMI

Píš o tom, čo chceš, alebo čo už robíš a robí ti to radosť. Všetko, čo zapíšeš na papier (či do PC), má omnoho väčšiu silu, pretože to zrazu nadobúda ešte fyzickejšiu podobu. Píš pre nás.

  • STRETÁVAJ SA S PODOBNÝMI ĽUĎMI

Sleduj kalendár podujatí. Byť online a komunikovať je super pohodlné. Čo ťa však najviac povzbudí a nakopne vpred je osobný kontakt. Cez internet sa dá preniesť skoro všetko, ale osobná pozitívna energia sa prenáša len ťažko.

Tešíme sa na teba online a rovnako offline!

P.S.: Myšlienka dňa: Som, žena, ktorá robí, čo miluje:)

 

 

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár