Ako získať čo najviac z webu akčných žien?

0
Ako získať čo najviac z webu akčných žien?

Prinášame ti zopár tipov, ktoré ti pomôžu získať to, čo práve potrebuješ. Pamätaj si najmä, že nemusíš absorbovať všetko. Podstatné je vybrať si pre seba vždy v danej chvíli to, čo ťa zaujíma a pomôže ti na tvojej ceste. Či už je to cesta za prácou, ktorú budeš milovať, podnkanie, ktoré chceš rozbehnúť alebo ho už máš a nevieš ako ďalej, k všeobecnej spokojnosti, rodičovstvu, psychohygiene, jednoducho čokoľvek, do čoho práve investuješ energiu.

  • SELEKTUJ

Každý týždeň ti prinášame nové články a inšpiratívny rozhovor, ktorý ťa nakopne. Nesnaž sa robiť všetko. Vyberaj si vždy podľa toho, čo cítiš, že práve potrebuješ, a má to pre teba zmysel. Skús krok za krokom implementovať do svojho života to, čo chceš a práve potrebuješ. Prihlás sa k nám a nechaj sa pravidelne inšpirovať.

  • PÝTAJ SA

Veľa sa pýtaj a zároveň zdieľaj svoje skúsenosti v komentároch. Nikto učený z neba nespadol, ale samé vieme, že rozhovorom často prídeme k omnoho lepšiemu nápadu či rozhodnutiu. Pridaj sa k nám na Facebooku a využívaj rovnako komunitu pre akčné ženy. Čím viac sa angažuješ, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa pohneš o krok vpred. Akcia predsa vyvoláva reakciu☺

  • ZDIEĽAJ S NAMI

Píš o tom, čo chceš, alebo čo už robíš a robí ti to radosť. Všetko, čo zapíšeš na papier (či do PC), má omnoho väčšiu silu, pretože to zrazu nadobúda ešte fyzickejšiu podobu. Píš pre nás.

  • STRETÁVAJ SA S PODOBNÝMI ĽUĎMI

Sleduj kalendár podujatí. Byť online a komunikovať je super pohodlné. Čo ťa však najviac povzbudí a nakopne vpred je osobný kontakt. Cez internet sa dá preniesť skoro všetko, ale osobná pozitívna energia sa prenáša len ťažko.

Tešíme sa na teba online a rovnako offline!

P.S.: Myšlienka dňa: Som, žena, ktorá robí, čo miluje:)

 

 

žiadne príspevky na zobrazenie