Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, skonštatovala prezidentka Čaputová (video+foto)

0
Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, skonštatovala prezidentka Čaputová (video+foto)

9.7.2022 (Webnoviny.sk) – Prezidentka Zuzana Čaputová zatiaľ neprezradila, či sa bude opätovne uchádzať o prezidentskú funkciu.

„Nemyslím si, že teraz je čas sa rozhodnúť, aj v iných oblastiach svojho života sa rozhodujem vtedy, keď je ten pravý čas,“ vyhlásila Čaputová v sobotňajšej popoludňajšej debate so Štefanom Hríbom v rámci trenčianskeho hudobného festivalu Pohoda.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Pohoda 2022 (fotografie)

Priznala však, že svoje rozhodnutie bude dôkladne zvažovať, pretože výkon prezidentskej funkcie má vplyv na jej blízkych. „Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, o vyhrážkach tu radšej ani nebudem hovoriť. Hlavná je však úvaha o tom, či u tých, komu slúžim, sa stretávam s porozumením,“ skonštatovala hlava štátu.

Ako ďalej doplnila, pri rozhodovaní treba zvážiť, v akej dobe žijeme a aká je vo verejnosti aktuálna objednávka po type politického lídra. „Je to mozaika, ktorá, dúfam, vo výsledku prinesie z mojej strany zodpovedné rozhodnutie,“ dodala Čaputová.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Festival Pohoda, Prezident SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Atmosféra v spoločnosti neuveriteľne zhrubla, skonštatovala prezidentka Čaputová (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu