Aviváže Silan z Rakúska sú stále lepšie, zistite prečo!

0

Aviváže Silan sú výrobky známej nemeckej spoločnosti Henkel. Možno ste to netušili, ale história Silanu siaha až do roku 1969, kedy sa Silan prvýkrát objavil so sloganom „Boj s nepoddajnosťou“. Henkel sľúbil svojim zákazníkom namiesto doterajšej tvrdej a nepoddajnej bielizne, jemnú a hebkú bielizeň. Lenže Silan prekvapil nielen jemnou bielizňou po jeho použití, ale zároveň aj príjemnou vôňou.

Aviváže Silan sa neustále zdokonaľujú

Používanie aviváže sa stalo bežnou súčasťou každého prania. Po jej použití je bielizeň hebkejšia, príjemne vonia a ľahšie sa žehlí. Správne používať aviváž na bielizeň nie je vôbec zložité, treba len dodržiavať presné dávkovanie, podľa pokynov výrobcu. Aviváž Silan sa dávkuje do zásobníka práčky a nie priamo do bubna, pretože avivážny prípravok naliaty priamo na bielizeň môže na nej zanechať škvrny. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si prečítať článok o správnom používaní aviváže.

Odvtedy ako prišiel Henkel s prvou avivážou na trh uplynulo mnoho rokov a samozrejme sa postupne zdokonalila. O tom, že aviváže Silan sú čoraz lepšie, svedčí aj veľký výber vôní a rôznych druhov aviváži na trhu. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí balenia, napríklad 1,5 l alebo Silan 3l. Firma Henkel prináša neustále novinky v tejto kategórii výrobkov. 

Silan aviváž pre alergikov

Citlivá pokožka ľudí, ktorí trpia na alergie alebo majú atopický ekzém si vyžaduje zvýšenú opatrnosť pri výbere akejkoľvek drogérie, samozrejme aj pri práškoch na pranie a avivážach. Často totiž môžu obsahovať rôzne alergizujúce a dráždivé zložky v podobe parfumov, optických zjasňovačov alebo farbív.

Preto v roku 2004 firma Henkel vyvinula pre ľudí s citlivou pokožkou nový rad aviváže Silan Sensitive. Vyznačuje sa veľmi jemným zložením, chráni pokožku a je vhodná pre alergikov. Bola testovaná Európskou nadáciou pre výskum alergií (ECARF) a je jedinou avivážou s jej odporúčaním. Vďaka dobrej znášanlivosti je vhodná nielen pre alergikov, ale aj pre jemnú detskú pokožku. 

Aviváž Silan – podmanivá vôňa

Mäkkosť a jemnosť bielizne ide ruka v ruke s vôňou, a preto v roku 2005 Silan predstavil rad Aroma Therapy, ktorý si vás podmaní svojimi exenciálnymi olejmi a prinesie tak jedinečný zážitok pre vaše zmysly. Vôňa vydrží pôsobiť v skrini až 10 týždňov a pri nosení oblečenia pozitívne vplýva na telo a myseľ. Prevratnú novinku v kategórii aviváží priniesol Silan v roku 2014 a to patentovaným zložením Silanu Softv&Oils, ktorý obsahuje luxusné vonné oleje. Tie prinášajú mimoriadnu hebkosť vlákien a bielizeň úžasne prevoňajú na dlhú dobu. Pre milovníkov francúzskych parfémov má Silan v zálohe aviváž radu Silan Supreme, ktorý prináša sofistikované vône. Krémové zloženie, obohatené o milión zjemňujúcich čiastočiek sa postará o každé vlákno bielizne s neodolateľnou jemnosťou, vďaka čomu oblečenie vydrží dlhšie ako nové. Dodá neodolateľnú hebkosť bielizni a chráni ju pred statickou elektrinou. Takáto bielizeň sa potom ľahšie vyžehlí. Aviváž Silan Supreme je v ponuke v 3 variantoch a tak si môžete vybrať vôňu podľa svojich preferencií.

froté uteráky, osušky, farebné uteráky, osušky
Zdroj: Pixaby.com

Novinka – parfumované perličky do prania

Sú materiály, ktoré sa s avivážou nemusia a vtedy by sa aviváž nemala používať. Medzi také materiály patria froté uteráky, osušky, ale aj termobielizeň. Novinka Silan Perfume Pearls od spoločnosti Henkel je tou správnou voľbou aj pre tieto druhy bielizne. Vďaka unikátnej technológii Micro-Pearls sa vôňa uvoľňuje pri každom pohybe a vydrží počas dlhých 20 týždňov. Perličky sa vložia priamo do prázdneho bubna práčky a následne sa bielizeň vyperie. Vhodné sú pre všetky typy prania, farby i textílie a na pranie pri všetkých teplotách. Silan Perfume Pearls sú na výber z troch variantov.

Používate aviváže Silan? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti alebo postrehy. ?

žiadne príspevky na zobrazenie