Fotenie akčných žien v Bratislave

0
Fotenie akčných žien v Bratislave
Foto: Pata Macková

Každá dáma, ktorá rozbieha svoj vlastný biznis, alebo si hľadá zamestnanie, v určitú chvľu narazí na to, že potrebuje profesionálne fotografie. Nielen naše vzdelanie, vedomosti či prax stačia na to, aby sme oslovili potenciálneho klienta alebo zamestnavateľa.

Personalista alebo zákazník stoja väčšinou pred viacerými možnosťami, ktoré sa im ponúkajú. U pracovníka HR sú to niekedy aj stovky životopisov, ktoré nemá čas čítať do detailov, alebo stovky profilov na Linkedin. U klienta je to zase pohľad na vašu web stránku alebo instagramový účet. A niekedy je to práve prvý dojem, ktorý zaberie, a nahne misku váh na vašu stranu.

Preto akčné ženy pravidelne organizujú event Začni s prezentáciou na úrovni, ktorá ponúka ženám možnosť vyskúšať si profesionálne fotenie v priestoroch ateliéru a v príjemnej spoločnosti ďalších dám, kde môže prísť aj k nadviazaniu nových zaujímavých kontaktov. Event bol vypredaný do posledného miesta, a tak sme mali čo robiť, aby sa všetko stihlo do ôsmej večer.

Event sa konal v autentických priestoroch Výdajne radosti ZOOT v centre mesta. Dámy si tak mohli obzrieť aj vystavené modely šiat a pokochať sa pohľadom na krásne topánky a iné doplnky.

topanky, zoot, fotenie
Foto: Patrícia Macková

O krásu prítomných dám sa postarala šikovná a skúsená vizážistka z Oriflame Slovakia a o starostlivosť o korunu krásy sme vďačný hairstylistke z Lara Beauty. Aby mali účastníčky aj výber vhodných šiat na fotenie, pred eventom im zo ZOOTu objednala a nachystala jednotlivé kúsky podľa vopred zadaných veľkostí stylistka Alexandra.

oriflame, fotenie, kozmetika
Foto: Patrícia Macková

K dispozícii boli aj chutné nápoje s vitamínmi Diva’s drink, čo osviežilo každú prítomnú dámu. Súčasťou každej akcie Akčných žien je aj networking. Zišla sa skupina dám, ktoré si skutočne mali čo povedať a zdieľali navzájom svoje príbehy a skúsenosti so svojim podnikaním. O príjemnú náladu sa postarali napríklad dievčatá, ktroré poznáme z Instagramu ako Juicy ladies. Ďalšou zaujímavou dámu bola Simona, ktorá sa venuje o hand-made a tvorí pod značkou Svadobné manžety.

Nie každá žena sa dokáže uvoľniť pred objektívom fotoaparátu, ale keďze za fotoaparátom stála profesionálna fotografka Gabriela Teplická, z ktorej vyžarovala dobrá nálada, prítomné dámy sa cítili komfortne a pochvaľovali si jej príjemný a pohodový prístup.

fotenie, teplicka, prezentuj sa
Foto: Patrícia Macková

Ďalšie fotografie nájdete v našej fotogalérii na facebooku a video nájdete tu.

Keďže ďalšie podobné eventy sa budú konať až po letných prázdninách, tím akčných žien sa bude tešiť na ďalšiu sériu 10 dám a ich fotenie v septembri.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu