Speváčka Carmel Paradise sa presťahovala na Slovensko, v Bratislave nakrútila nový videoklip

0
Speváčka Carmel Paradise sa presťahovala na Slovensko,  v Bratislave nakrútila nový videoklip
Foto: Miňo Debnár

Speváčka Celeste Bckingham má rovnako šikovnú sestru, ktorá vystupuje pod menom Carmel Paradise. Tá aktuálne predstavuje nový singel.

Speváčka Carmel Paradise, vlastným menom Carmel Paradise Buckingham, vydáva svoj prvý singel v tomto roku. Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkom Nashville a videoklip k nej nakrútila Carmel v Bratislave. Speváčka už odhalila aj teaser videoklipu, v ktorom si po jej boku zahral aj osudový muž…

Na sociálnych sieťach speváčky Carmel Paradise sa už niekoľko dní deň čo deň objavujú tajomné odkazy na novinku Smoke Break. Ide o najnovší singel, ktorý Carmel odpremiéruje 27. mája v sprievode videoklipu.

Speváčka nahrala singel v americkom Nashville pod taktovkou mladej talentovanej producentky Krysten Simone, ktorá je podpísaná aj pod Carmelinými predchádzajúcimi singlami Selfish či Heartbreaker.

Videoklip vznikol na Slovensku

Carmel sa však medzičasom presťahovala na Slovensko a tak nakrútila videoklip k skladbe v Bratislave. Na režisérsku stoličku sa posadil stále vyhľadávanejší režisér Martin Miko v tvorivom tandeme s výkonnou producentkou Lesanou Kurill. Po sérii amerických videoklipov sa tak Smoke Break stal prvým Carmeliným videoklipom režírovaným a nakrúteným na Slovensku. Po speváčkinom boku sa vo videoklipe objavuje osudový muž, ktorého si zahral slovenský model a herec Dušan Kajaba.

21-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Debutové EP DREAMGIRL vydala v roku 2016 a sama ho nazýva “experimentom v žánri electronic pop s textovými a vokálnymi vplyvmi vychádzajúcimi z alt-rock a indie”. Carmel Paradise sľubuje v blízkej budúcnosti ďalšie hudobné novinky, ktoré by mali vyústiť do pripravovaného debutového albumu.

Singel ‘Smoke Break’ vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group.

https://www.facebook.com/CarmelParadiseband/photos/a.629694240423926/2352081994851800/?type=3&theater

https://www.facebook.com/CarmelParadiseband/photos/a.629694240423926/2332445696815430/?type=3&theater

žiadne príspevky na zobrazenie