Chcete kurz, ktorý nakopne vašu kariéru a k tomu bude zadarmo? Máme pre vás tip, ako na to

0
Chcete kurz, ktorý nakopne vašu kariéru a k tomu bude zadarmo? Máme pre vás tip, ako na to

Chcete sa vzdelávať, ale nemáte čas a dostatok peňazí? Nevadí. Google Digitálna garáž vám ponúka veľké množstvo rôznych certifikátov a kurzov od odborníkov a navyše úplne zadarmo. Ak vás táto informácia zaujala, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie o tom, ako sa vzdelávať zadarmo rýchlo a efektívne.

Google Digitálna garáž ponúka 26 kurzov, ktoré vám pomôžu naštartovať vašu kariéru a rozbehnúť podnikanie. Všetky kurzy sú bezplatné a je len na vás kedy, kde a ako dlho sa budete pomocou Google kurzov vzdelávať.

Kurzy vytvorila spoločnosť Google a viaceré firmy, ako napríklad FutureLearn, Goodwill a mnohé ďalšie, ale aj Helsinská univerzita. Kurzy sú rozdelené do 3 kategórií podľa zamerania (digitálny marketing, osobný rozvoj, údaje). Vďaka digitálnej garáži sa tak môžete vzdelávať v digitálnom marketingu, v tvorbe webstránok, v sociálnych sieťach, v mobilných zariadeniach, v zdrojových kódoch, v Google Analytics, v online reklame a podobne. Zároveň sa môžete dozvedieť, ako funguje umelá inteligencia, ako získať sebadôveru, alebo ako si nájsť novú prácu. Lekcie sú tvorené krátkymi videami, v ktorých sú jednotlivé témy podrobne vysvetlené na príkladoch z praxe. Každá lekcia sa končí krátkym testom. Okrem výberu kategórie máte možnosť zvoliť si náročnosť kurzy aj dĺžku trvania.

Prečítaj si: Chcete aby vaše podnikanie bolo zapamätateľné? Alfou a omegou je content marketing

Certifikovaný kurz – Základy digitálneho marketingu

Spoločnosť Google vám dáva možnosť získať certifikát z digitálneho marketingu úplne zadarmo. Tento kurz vytvorila priamo spoločnosť Google a je zameraný na základy digitálneho marketingu, vďaka čomu okamžite nakopnete váš biznis alebo kariéru.

Kurz vás naučí:

  • ako využiť internet pre váš prospech,
  • ako komunikovať so zákazníkmi online,
  • základy Google Ads, Google Analytics, Google Console, tvorby webstránky
  • všetko o sociálnych sieťach
  • ako si stanoviť ciele, plán úspechu a predajný argument
  • ako poraziť konkurenciu
  • všetko o vyhľadávačoch, kampaniach a reklamách
  • ako vybudovať fungujúci online predaj
  • ako uspieť na zahraničnom trhu

Jednoducho sa dozviete všetko potrebné o online marketingu a o tom ako docieliť, aby vaše podnikanie bolo úspešné.

Kurzy z oblasti digitálneho marketingu

Kategória digitálny marketing okrem certifikovaného kurzu zo základov digitálneho marketingu tiež ponúka vzdelávanie sa v oblasti online reklamy, reklamy vo vyhľadávaní a v obsahovej sieti, propagácie firmy na internete, ako expandovať do zahraničia, pochopenie potrieb zákazníkov a mnohé ďalšie.

Kurzy z oblasti kariérny rozvoj

Vďaka kurzom v kategórii Kariérny rozvoj sa naučíte, ako si vybudovať sebadôveru pomocou sebapropagácie, ako získať novú prácu, ako zvýšiť svoju produktivitu v práci, ako na efektívny networking. Oboznámite sa s úvod do firemnej komunikácie. Ďalej sa naučíte, ako byť v digitálnej rovnováhe, a ako verejne vystupovať.

Prečítaj si: 10 nápadov na instagramové príspevky, ktoré vám zaručia vysoké reakcie

Kategória údaje

Kurzy v kategórii údaje vám ponúkajú bezplatné vzdelanie o základoch zdrojového kódu, strojového učenia, o umelej inteligencii. Ako zvýšiť bezpečnosť svojej firmy na internete a na záver sa vďaka organizácii safeonline naučíte, ako byť na internete v pohode a v bezpečí.

Digitálna garáž skutočne ponúka široký výber rôznych kurzov, ktoré naštartujú váš kariérny úspech. Najväčšou výhodou kurzov, okrem toho, že sú zadarmo, je ich náročnosť a časová flexibilnosť. Vďaka digitálnej garáži sa budete môcť vzdelávať kdekoľvek a kedykoľvek.

Zdroj foto: Pexels

žiadne príspevky na zobrazenie