Chcete objaviť svoje kulinárske umenie? Zapojte sa do našej výzvy!

0
Chcete objaviť svoje kulinárske umenie? Zapojte sa do našej výzvy!
varenie kucharka

Poznáte portál Fitshaker? Založil ho mladý pár Peter a Lucia s veľkým snom. Radi by pomohli všetkým zaneprázdneným ženám, ktoré nemôžu chodiť do fitness centra, aby sa dokázali viesť zdravý životný štýl.

A o svojom cieli hovoria: „Chceme dosiahnuť, aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala. Preto sme sa rozhodli priniesť ľuďom cvičenie až do obývačiek a vymysleli sme domáce online fitko Fitshaker.“

Prvý krok vám pomôžeme spraviť my!

Pri myšlienke na zdravý životný štýl asi každému napadne zdravá strava a cvičenie. Čo sa týka jedla, častokrát sa i vám, akčným ženám, stáva, že ste stratili inšpiráciu a neviete, čo v kuchyni vykúzliť? Varenie je pre vás skôr povinnosťou ako príjemným zážitkom?

Zmeňte to! Vyberieme tri z vás a pošleme vám zadarmo knihu od tímu odborníkov z Fitshaker – Z fitka do kuchyne. Je plná výborných a jednoduchých receptov. Každý recept obsahuje údaj ako časový, tak i počet porcií, koľko pripravíte z jednej dávky.

fitrecepty
fitrecepty Z fitka do kuchyne

Stačí k tomu jeden recept, ktorý podľa knihy urobíte

Napíšte nám do redakcie na adresu redakcia@akcnezeny.sk a odpovedzte na jednoduchú otázku: Prečo by ste si priali testovať knihu? My z vás vyberieme tri dámy, ktorým pošleme knihu receptov Z fitka do kuchyne. Vašou úlohou bude vybrať si jeden recept, pripraviť podľa neho jedlo a nafotiť ho.

Tak čo, idete s nami do toho?:)

Prečítajte si aj rozhovor s Petrom a Luciou Švaralovcami

Foto na titulke: Shutterstock

žiadne príspevky na zobrazenie