NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY BLOG TESTOVANIE

Chcete objaviť svoje kulinárske umenie? Zapojte sa do našej výzvy!

Alexandra Vrábelová
Share
varenie kucharka

Poznáte portál Fitshaker? Založil ho mladý pár Peter a Lucia s veľkým snom. Radi by pomohli všetkým zaneprázdneným ženám, ktoré nemôžu chodiť do fitness centra, aby sa dokázali viesť zdravý životný štýl.

A o svojom cieli hovoria: “Chceme dosiahnuť, aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala. Preto sme sa rozhodli priniesť ľuďom cvičenie až do obývačiek a vymysleli sme domáce online fitko Fitshaker.”

Prvý krok vám pomôžeme spraviť my!

Pri myšlienke na zdravý životný štýl asi každému napadne zdravá strava a cvičenie. Čo sa týka jedla, častokrát sa i vám, akčným ženám, stáva, že ste stratili inšpiráciu a neviete, čo v kuchyni vykúzliť? Varenie je pre vás skôr povinnosťou ako príjemným zážitkom?

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuZmeňte to! Vyberieme tri z vás a pošleme vám zadarmo knihu od tímu odborníkov z Fitshaker – Z fitka do kuchyne. Je plná výborných a jednoduchých receptov. Každý recept obsahuje údaj ako časový, tak i počet porcií, koľko pripravíte z jednej dávky.

fitrecepty

fitrecepty Z fitka do kuchyne

Stačí k tomu jeden recept, ktorý podľa knihy urobíte

Napíšte nám do redakcie na adresu redakcia@akcnezeny.sk a odpovedzte na jednoduchú otázku: Prečo by ste si priali testovať knihu? My z vás vyberieme tri dámy, ktorým pošleme knihu receptov Z fitka do kuchyne. Vašou úlohou bude vybrať si jeden recept, pripraviť podľa neho jedlo a nafotiť ho.

Tak čo, idete s nami do toho?:)

Prečítajte si aj rozhovor s Petrom a Luciou Švaralovcami

Foto na titulke: Shutterstock

Tagy
Alexandra Vrábelová
Alexandra Vrábelová

Môžete ma sledovať na stránke stylist.sk, kde ponúkam svoje služby (osobný styling, spoločné nákupy) alebo nahliadnuť do mojich e-shopov mamimo.sk a sperkyalexandra.sk - budem sa tešiť :-)

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X