Čo dokážu akčné mamy?

0
Čo dokážu akčné mamy?

Vždy si snívala, že začneš podnikať a teraz si mama na rodičovskej dovolenke a máš pocit, že to nie je až tak úplne jednoduché? Prečo začať podnikať počas rodičovskej dovolenky? Pozri sa na zopár výhod, ktoré máš momentálne ako esá v rukáve!

Výhody akčných žien

  • Excelentný TIME MANAŽMENT

Ženy s malými deťmi vedia zázračne hospodáriť s časom. Dokážu využiť každú voľnú chvíľu a time manažment majú zvládnutý na výbornú. Čo všetko zvládneš spraviť počas toho, kým deti okolo obeda spia? Občas aj nemožné:). Ok, niekedy si len vyložíš nohy a si šťastná, že si. Ale ak chceš, tak dokážeš spraviť zázraky na počkanie. Materstvo v tebe rovnako umocnilo pocit zodpovednosti.

  • PRACOVNÉ TEMPO

Ako mama si uvedomuješ, že čas je naozaj drahý a čím rýchlejšie a dôkladnejšie prácu spravíš, tým skôr si doma s rodinou a nemusíš sa k práci vracať. Snažíš sa s ním preto narábať maximálne efektívne. (osobne nemám rada toto klišé „efektívne“ ale faktom je, že ho viac nemíňaš na dlhé kávičky a obedy). Dokážeš mať väčšie pracovné nasadenie, lebo vieš, že po práci prichádzajú ďalšie „malé koláče“, ktoré treba zjesť!

  • TRPEZLIVOSŤ A VYTRVALOSŤ

Akčné mamy sú vycvičené a vedia toho zvládnuť a prehrýzť veľa. Deti nám predsa ponúkajú vysokú školu trpezlivosti v praxi! Vďaka trpezlivosti a vytrvalosti predsa prichádzajú prvé slová, prvé výsledky aj úspechy v podnikaní.

  • SCHOPNOSŤ ARGUMENTÁCIE

Prečo si má tvoj zákazník tvoj produkt kúpiť? Prečo a prečo? Ty predsa vieš dobre prečo! Veď si na túto otázku kreovala 1000 odpovedí denneJ V argumentácii a vysvetľovaní si momentálne jednotka, tak to využi vo svoj prospech.

  • FLEXIBILITA podľa TEBA

Narodením dieťaťa sa ti život definitívne mení. Nastáva čas nových priorít.  Hlavnou výzvou je rodina. Pracovné tempo máme teda nastavené „podľa potreby“. Teraz máš priestor a čas na to, aby si si uvedomila, čo chceš v živote robiť. Naša rada? Začni hneď teraz!

  • ČAS pre SEBA a svoj SEN

Si akčná žena, ktorá si dokáže vytvoriť čas aj pre seba. Čas na psychohygienu, sebarealizáciu, či dobrú kávu:). Teraz je čas na tvorenie vlastných snov. Keď sa vrátiš späť do práce, do dennodenného reálneho kolobehu, nebudeš mať toľko energie a času myslieť na to, čo by si naozaj chcela. Ak začneš teraz, možno zistíš, že do práce sa už jednoducho vrátiť nemusíš a nepotrebuješ. Skúsenosť akčných žien: Vždy, keď si spravíš hodinu pre seba, vrátiš sa späť k svojím ratolestiam ešte s väčším nadšením a láskou.

Páčil sa ti blog o výhodách akčných mám? Pokračuj ďalej a prečítaj si aj: Čo ti môže podnikanie priniesť?

žiadne príspevky na zobrazenie