NAČÍTAVAM

Type to search

MAGAZÍN PODNIKANIE ROZHOVORY

Dara Rolins: Som biznismenka

Martina Beňová
Share
Dara Rolins

Umelkyňa, speváčka, ikona, biznismenka, mama, partnerka. Akčná žena. Dara Rolins je typom ženy, ktorá sa vo svojej brandži nezmazateľným atramentom zapísala do histórie a aj vďaka svojmu entuziazmu si získava stále ďalšie obdivovateľky. V krátkom rozhovore nám prezradila, čo ju motivuje, a aj to, že je z nej úspešná biznismenka.

Kedy ste sama sebou?

V každej minúte. To je luxus, ktorý som si sama dopriala už dosť dávno. Asi vo chvíli, kedy som si vybrala povolanie, ktorým žijem už od detstva. To, čo je na ňom najlepšie, je práve to, že môžem byť sama sebou. A predstav si, že to na mne majú ľudia najradšej.

Vnímate sa ako ikonu?

Vážim si to a cením. Párkrát som toto oslovenie už dostala a počula. Je to lichotivé. Pre mňa je to však skôr zodpovednosť v rámci toho, že si hovorím, že najlepšie je veľmi sa nesnažiť. Neriešiť, nestavať vzdušné zámky. To nie je nič, čo ťa spraví lepšou, krajšou ani bohatšou. Je to niečo, čo ťa zohreje pri srdci, ale ideálny stav je ísť ďalej a robiť to, čo viem.

Štvoricu ambasádoriek doplní ešte Martina Horňáková, známa ako Moma.

Zveřejnil(a) Avon Slovensko dne 16. únor 2018

Máte vlastnú značku oblečenia, diárov. Vnímate sa ako biznismenku?

Jednoznačne. Myslím si, že to ide ruka v ruke s tým, čo robím, a bolo by smutné, keby som z tých vecí nevedela vyťažiť ešte aj niečo naviac. Je to prirodzené a nie je v tom kalkul. Sú to veci, ktoré ma neživia. Je to skôr pridaná hodnota a rozšírená zábava. Chce sa to odo mňa a po niekoľkých rokoch som si povedala, že prečo nie. Skúsme to. Funguje to. Ženy to zaujíma, ženy to nosia, ženy sa na to pýtajú. Je to také rozšírenie toho môjho influencerstva. Teší ma, že sa to dostáva medzi ľudí.

Ako vnímate ženy v biznise?

Mám extrémny rešpekt. Mám tu česť s niektorými úzko pracovať, byť vedľa nich a sledovať ich kariéry, aj schopnosť presadiť sa. Keď ženy dokážu na seba pripútať pozornosť, a je jedno, či je to kuchárka alebo právnička, mám pred nimi rešpekt. Lebo veci robia s ohromnou motiváciou a láskou.

O spolupráci Dary Rolins s Avonom sa dočítate tu.

Fotka zo včerajšej krásnej svadby našej tanečnej sestry Ľubky a jej princa Marcela:). A toto je ich krásna družička,…

Zveřejnil(a) Dara Rolins dne 21. leden 2018

Čo je pre vás motiváciou?

Ženy okolo mňa a moja dcéra. Inšpiruje ma. Je dôvodom pre množstvo mojich emócií, výstupných krokov.

Majú podľa vás ženy šancu presadiť sa v mužskom svete?

Jednoznačne. Som o tom presvedčená. Prerod, kedy ženy stoja vedľa chlapov pyšne a hrdo, poznám na vlastnej koži. Už sa nemusia presadzovať lakťami, šesťkrát sa hlásiť o slovo a presviedčať o tom, že sú rovnako či viac múdre. Ženy sú stokrát múdrejšie, stokrát ohnivejšie. Vedia pracovať s väčším nasadením a majú v sebe toľko energie, že keď chceme, vieme zbúrať svet.

Tagy
Martina Beňová
Martina

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Pohybujem sa v médiách, rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, preto sa teším na všetky tvoje otázky, podnety, myšlienky, príbehy a spoločné stretnutia.

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X