Dve veci, ktoré dnešná žena od muža naozaj chce

0
Dve veci, ktoré dnešná žena od muža naozaj chce

Vraj sme komplikované stvorenia, čo určite nepopieram, ale napriek tomu takmer všetky ženy túžia po istých veciach, bez ktorých pre nich vzťah jednoducho nie je to, čím by mal byť.

To, že chceme byť vo vzťahu všetci šťastní, je jasné a pochopiteľné. Avšak, čo presne spôsobuje toto šťastie, či spokojnosť vo vzťahu? Čo dnešná žena naozaj chce a čo muži tak úplne nechápu?

Sme rozdielni ľudia a tak ako ženy, aj muži vnímajú vzťahy, manželstvá a celkovo život inak. Na tom nie je nič zlé, pokiaľ sa snažíme toho druhého pochopiť a robíme veci, ktoré má rád. Nie podľa nás, ale podľa toho druhého človeka. Dnes to bude o tom, čo žena naozaj chce.

Prvou vecou, ktorú žena naozaj chce a potrebuje je pozornosť. Nebudeme si nahovárať, že to tak nie je, pretože práve pozornosť je to, čo ženu ako prvé dostane. Pozornosť môžeme chápať rôzne. Pozornosť môže byť to, že si muž o žene zapamätá malé detaily, všíma si ju, dá jej kompliment, prekvapí ju niečím, čo miluje, vníma, čo hovorí a venuje jej osobe pozornosť. Presne takú, akú tá konkrétna žena potrebuje. Ale pravdou je, že akákoľvek pozornosť nás poteší. My ženy jednoducho potrebujeme cítiť lásku a tento spôsob je pre nás najbližší.

Prečítajte si aj: 6 znakov, že váš partner je emocionálne neverný

Druhou, tiež dôležitou vecou je rešpekt. V tomto slove sa skrýva veľa pre každého z nás a pre ženy zvlášť. Rešpekt ku našej vlastnej osobe, rešpekt ku tomu, čo robíme, rešpekt ku úsiliu, ktoré vynakladáme na vzťah, muža, či domácnosť. Rešpekt ku vzťahu a manželstvu, v ktorom sme. Rešpekt dostatočne veľký na to, aby muž rešpektoval vzťah s nami natoľko, že žiadne klamstvo, nevera, či iné tajnosti nestoja za to, aby nás stratil. Rešpekt je dôležitým faktorom na to, aby to medzi partnermi fungovalo. Rešpektujeme druhého človeka tak veľmi, že mu ničím nechceme ublížiť, vážime si ho tak veľmi, že mu nebudeme klamať a ľúbime ho tak veľmi, že ovládneme chvíľkové pokušenie okolo seba, lebo ho nechceme stratiť.

Pozornosť a rešpekt sú dve veci, na ktoré netreba zabúdať a ktoré treba vždy postaviť na prvé miesto, pokiaľ chceme, aby žena po našom boku bola šťastná. Pretože ako sa hovorí – šťastná žena, šťastná domácnosť a spokojný muž. Pokiaľ sme doma rešpektovaní a venuje sa nám pozornosť, nemáme dôvod hľadať inde ľudí, ktorí by nás pochopili. Milujme tak, ako chceme byť milovaní, ako ten druhý potrebuje byť milovaní a všetko bude v poriadku. Platí to samozrejme aj naopak. Najlepšie bude, ak budeš vnímať svoju partnerku a svojho partnera natoľko, že pochopíš, čo potrebuje na to, aby bol šťastný. Potom to už je len na tebe, čo s tým urobíš. Na vás dvoch.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu