Farebná dominanta naturálnej izby

0
Farebná dominanta naturálnej izby

Chladnejšie večery sú súčasťou jesenných a zimných dní. Pochmúrne počasie nás priam nabáda k pokojnému večeru strávenému s blízkymi. Práve obývacia izba je spoločenským centrom celej domácnosti. Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi a tipmi, ktoré váš obývací priestor, v ktorom trávite svoje chvíle s najbližšími príjemne oživia.

Trendom nasledujúcich chladných mesiacov sú zemité, naturálne a hlavne teplé farby, ktoré dopĺňa jedna dominanta. Práve ňou je ľubovoľný kus nábytku či doplnky, ktoré váš prírodne ladený priestor
farebne aj dizajnovo spestria.

Jeseň hrá svojimi úžasnými pestrými farbami, ako je oranžová, žltá, tehlová červená či zelená, ktoré viete využiť aj vo vašej obývačke. Ak obľubujete menej sýte farby, ale chcete vášmu priestoru vdýchnuť život, kľudne zvoľte farby ako zelená mint či staro ružová.

Pohodlie nadovšetko

Podstatou obývacej izby sú predovšetkým sedacie súpravy. Nech už je vaša domácnosť akákoľvek, s pohodlnou sedacou súpravou nikdy nešliapnete vedľa. Upúta pozornosť každej návštevy a po každom náročnejšom dni sa budete na ňu tešiť. Praktickým plusom sú možnosti, ako rozklad na lôžko alebo odkladací priestor, ktoré už väčšina sedačiek spĺňa.

Prečítajte si tipy, ako dekorovať steny a vytvoriť si doma galériu

Trendy kúsok

Ak neradi experimentujete s farbami a netrúfate si na výraznú sedačku, ideálnou voľbou je farebné kreslo. Základom je, aby bolo pohodlné, z príjemného materiálu a v dizajne, ktorý preferujete. Dôležité je predsa cítiť sa komfortne a plnohodnotne si vychutnávať chvíle pokoja a oddychu.

Výrazné doplnky

Zdanlivo obyčajný vzhľad vášho domova môžete šikovne „rozbiť“ aj výraznými doplnkami. Oživia priestor a vdýchnu mu kus originálnosti. Správnou voľbou farebných tónov si zároveň môžete navodiť príjemný pocit prichádzajúcej jesene, ktorá svojimi farbami nemusí skrášľovať len stromy za oknom. S kúskom citu si jej farebnú spleť vyčaríte aj v pohodlí vášho domova.

Viac inšpirácie nájdete na www.asko.sk a www.kik-textilien.sk.

žiadne príspevky na zobrazenie