Gabriella Salvete uviedla do predaja jedinečnú kozmetickú kolekciu s vianočnou tematikou

0
Gabriella Salvete uviedla do predaja jedinečnú kozmetickú kolekciu s vianočnou tematikou

Nepotrvá dlho a nová vianočná sezóna bude v plnom prúde. S tým vás opäť čaká výber praktických darčekov pre vašich najbližších. Vo vianočných balíčkoch nesmie ani tento rok chýbať kozmetika značky Gabriella Salvete, ktorá má pre vás niekoľko vianočných prekvapení.

Na veľké vianočné prekvapenie sa môžu tešiť nové zákazníčky aj dlhoročné klientky, ktoré sú značke Gabriella Salvete verné už viac ako 30 rokov. Ich kozmetickú výbavu doplní celkom nová kolekcia Gabriella Salvete Winter Time. Jedná sa o exkluzívnu kolekciu, ktorá bola do predaja uvedená ako limitovaná séria nových sezónnych kozmetických produktov vytvorená pre nadchádzajúce obdobie.

Pestrá kolekcia kozmetických produktov s vianočnou tematikou

Značka Gabriella Salvete tvorí limitované kolekcie, ktoré vystihujú aktuálne obdobia a ich náladu. Svojej povesti neostáva nič dlžná ani s blížiacim sa príchodom zimnej sezóny 2021/2022. Pri tejto príležitosti predstavila novú kolekciu Gabriella Salvete Winter Time, ktorá zahŕňa sériu kvalitných kozmetických produktov. Celá kolekcia sa nesie v duchu aktuálnej vianočnej tematiky, ktorej je prispôsobený aj dizajn všetkých skrášľovacích produktov zaradených do tejto sviatočnej série.

Kvalitná skrášľovacia kozmetika s povestným talianskym šarmom

Aj keď vianočná kolekcia Gabriella Salvete Winter Time je originálnou kozmetickou sériou vytvorenou výhradne pre nadchádzajúcu zimnú sezónu, vo viacerých aspektoch nadväzuje na predošlé kolekcie. Jednotlivé produkty sú vyrobené v znamení povestného talianskeho šarmu, ktorý sprevádza úspešnú českú značku od roku 1990, kedy Gabriella Salvete vstúpila na trh. Nežnou talianskou extravaganciou a citom pre detail sa vyznačuje každý skrášľovací produkt v ponuke. Rúže, očné tiene, laky na nechty či riasenky sú, samozrejme, prevedené vo veselom vianočnom štýle, čo z nich robí nielen praktický, ale aj kreatívny námet na vianočný darček.

Súčasťou novej kolekcie je veganská a eticky vyrobená kozmetika

Značka Gabriella Salvete nemyslí iba na vzhľad a vizáž svojich zákazníčok. Cieľom tvorcov jednotlivých kozmetických produktov je dbať aj o etický spôsob ich výroby. Aj preto je celá značka vyrobená ako cruelty free, čo znamená, že žiadny z produktov zaradených do tejto limitovanej vianočnej edície nebol pred uvedením do predaja testovaný na zvieratách. Jej ďalším benefitom je, že sa v nej nachádza viacero veganských produktov na prírodnej báze. Vďaka tomu kozmetika nie je škodlivá a zároveň prispieva k ochrane životného prostredia.

Veganské produkty v novej kolekcii Gabriella Salvete Winter Time:

Gabriella Salvete Winter Time Longlasting – Veganský lak na nechty sa vyznačuje elegantným bielym odtieňom. Ide o dlhotrvácny lak na nechty ozdobený malými trblietkami inšpirovanými vianočnými motívmi. Všetky laky v tejto kolekcii sú veganské.

Ktorý odtieň sa vám páči najviac?

Snow, Frozen Dust,  Jingle Bells alebo Midnight ?

Púder Gabriella Salvete Winter Time Fixing Powder Ďalším veganským produktom z kolekcie je fixačný púder. Predáva sa v 9-gramovom balení v odtieni „transparent“, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny.

Očné tiene Gabriella Salvete Winter Time Sweater Weather – Výlučne na prírodnej báze  je vyrobená aj 9-gramová paleta očných tieňov. V palete je niekoľko odtieňov s trblietkami aj bez trblietok.

https://www.instagram.com/p/CVQRgQVq8pF/

Nová vianočná kolekcia je už v predaji. Nakoľko ide o limitovanú sériu, k dispozícii bude len počas zimnej sezóny. Kúpiť sa dá online z pohodlia domova na eshope spoločnosti EL NINO, kde nájdete aj ďalšie limitované kolekcie značky Gabriella Salvete.

Do limitovanej edície IT Dream alebo Cocktails, patria výnimočne aj produkty určené na starostlivosť o tvár, nechty alebo pokožku. Vianočnému balíčku od Gabriella Salvete sa poteší každá akčná žena.

Zdroj foto: elnino.sk

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu