Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

KARIÉRA MAGAZÍN Networking PODNIKANIE

Konferencia Ženy v biznise vám otvorí dvere do podnikania

Zdieľať

Podnikáte a chcete načerpať novú inšpiráciu a know-how? Máme pre vás tip na konferenciu, ktorá bude nabitá obojím. Čaká na vás množstvo prednášajúcich, workshopy a networking s úspešnými osobnosťami z podnikateľskej scény. Stretnete ženy aj mužov, ktorí určite majú čo odovzdať ostatným.

Konferencia Ženy v Biznisu je pre každú podnikateľku a ženu na voľnej nohe, aj tú začínajúcu, ktorá má chuť sa dozvedieť praktické informácie pre svoje podnikanie, konkrétne know-how a inšpiráciu pre svoj biznis priamo od ľudí z praxe.

Využite zľavový kód na konferenciu – stačí zadať pri kúpe vstupenky: AKCNEZENY100 a získate 100 korún zľavu

Vybrané témy prednášok a workshopov pomôžu ženám v rozbehu vlastného biznisu, a to aj keď majú deti, alebo sa chystajú na materskú dovolenku.

Na čo sa môžu zúčastniť tohtoročnej konferencie tešiť? 

“Tento rok máme veľmi užitočnú tému, ktorá je základom všetkého. Čas = náš najcennejší zdroj. Čas sa nedá zarobiť, ani vám ho nepožičajú v banke. Môžete ho len prospešne využívať. A je na vás, ako to urobíte. V živote vlastne nemáte len položky kariéra a biznis, ale aj rodinu, zábavu či odpočinok. Cieľom konferencie je predať skúsenosti, ako najlepšie nakladať s časom od ľudí priamo z biznisu. Naučí vás, ako si nastavíte priority. Teším sa na osobné rady od prednášajúcich o tom, ako v biznise ustáť nečakané zmeny. Konferencia vás viahne do diania. Bude plná ankiet, diskusií, kvízov a prebiehať bude na platforme Eventee, kde sa môžete počas celej konferencie aj po nej pripojiť. Čaká na vás tiež riadený networking, kde dostanete každý priestor a spojí vás tak, aby boli kontakty pre vás užitočné,” dodáva Katerina Tygl, zakladateľka konferencie. 

Na konferencii bude vystupovať aj zakladateľka Akčných žien, Martina Novotná. Prednášať bude v čase 18:35 – 19:35, v panelovej diskusii Mateřství a byznys: Jak si to správně nastavit.

Kde sa akcia koná?

Konferencia Ženy v biznise bude 22. apríla ako živý prenos zo štúdia Hub Hub v Perlovej ulici v Prahe.

Viac informácií o konferencii nájdete tu: https://zenyvbyznysu.cz/konference/. Prvných 50 vstupeniek získa záznam z konferencie zdarma.

Prednášajúci:

Denisa Havrdová – výkonná riaditeľka Papelote

Tomáš Jindříše – Managing Partner, Dark Side

Dalibor Pulkert – Co-founder & Managing Partner, Outboxers. Autor IdeaBoxu.

Michala Hergetová – Moderátorka

Martina Vítková – spolumajiteľka a finančná riaditeľka, NWT a.s.

Ivana Rosová – Founder, CEO & Chief Designer, Ivana Rosova Fashion Group a HR Consultant

Kateřina Kadlecová – CEO v USSPA, s.r.o.

Simona Kijonková – CEO & Founder, Packeta Group

Bohdana Goliášová – zakladateľka Tvůrci v praxi, Živnostník roku JM

Jiří Benedikt – lektor zručností budúcnosti a inovátor

Kateřina Říhová – zakladateľka a majiteľka módnej značky Reparáda

Jitka Štádlerová – lektorka, koučka, organizátorka akcii

Tagy
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár