Kristína Tormová Farkašová: „Nechám si náš svadobný deň v srdci.“

0
Kristína Tormová Farkašová: „Nechám si náš svadobný deň v srdci.“
Foto: Kristina Tormova

Kristínu Farkašovú väčšina pozná ako herečku, moderátorku, návrhárku tričiek, spisovateľku a maminu dvojičiek. Nedávno sa však vydala a zmenila si priezvisko na Tormová, najnovšie účinkuje v seriáli Som mama a nám prezradila, ako vyzerá jej bežný deň.

V televízii JOJ v stredu odštartoval seriál Som mama podľa vašej rovnomenej knihy, možno ho teda považovať za autobiografický?

Prepánajána, nie. (smiech) Nemyslím, že by mala nejaká televízia záujem o sfilmovanie môjho života. Zase až taký zaujímavý nie je. Seriál nie je podľa mojej knihy. Od začiatku komunikujeme, že je ňou voľne inšpirovaný. Čiže je to taký iný, sarkastický pohľad na materstvo a všetko to, čo materstvo prináša. Je o štyroch tehotných kamarátkach a každá z nich je nositeľkou iného čudného príbehu.

Ako sa vám hralo s českým kolegom Jiřím Havelkom?

Výborne. Je veľmi vtipné, že on je vlastne režisér, ja som vyštudovaná dramaturgička a možno aj preto, že máme od herectva odstup, výborne sme si sadli a baví nás to spolu. Máme aj podobne debilný humor, čo sa len tak nevidí. (smiech)

V seriáli sa objaví aj váš otec, Boris Farkaš, koho bude hrať?

Môjho otca.

Rozhovor s ďalšou herečkou i môžete prečítať tu.

https://www.instagram.com/p/BnQkBImgkCD/?taken-by=kristina.tormova

Nedávno ste mali svadbu, ktorá sa vraj odohrávala na chalupe v bohémskom štýle. Prezradíte nám, koľko ste mali hostí a ako to prebiehalo? 

Nebola ani na chalupe, ani v bohémskom štýle. A tak, ako doteraz, nechám si náš svadobný deň v srdci. Niektoré veci netreba hovoriť všetkým, je dôležité, že ich zažili tí najdôležitejší.

Ako si zvykáte na nové meno?

Už som si dávno a radostne zvykla. Je to skvelý pocit, som veľmi hrdá na to, že som pani Tormová.

Ako by ste opísali váš bežný deň?

To sa asi ani nedá, lebo záleží, aký deň to je a čo ma čaká. Tým, že nie som v práci od – do, mám každý deň iný. Začína sa ale vždy rovnako. Hneď ako vstanem, šup pár pozdravov slnka, aby mi neodišla chrbtica, a potom si uvarím zeleninovú polievku, ktorú mám ako raňajky. A potom sa s dievkami chystáme do škôlky. Milujem ráno česať našim dcéram ich dlhokánske vlasiská. Aha a ešte jedna vec je každý deň rovnaká – večer odpadávam od únavy.

Stíhate sa ešte venovať výrobe vašich tričiek?

Výrobe  svojich tričiek ako takej sa nevenujem už takmer päť rokov. Už takmer päť rokov má vyrobu mojich tričiek v produkcii Kompot a teda môj manžel. Ja vyrábam len nápady v hlave, a čas mám, a keby som aj nemala, vždy si ho nájdem, lebo túto prácu milujem.

https://www.instagram.com/p/Bct9mQzFTL0/?taken-by=kristina.tormova

Máte čas popri práci a starostlivosti o dvojičky aj oddychovať? A ak máte voľnú chvíľu, ako ju zvyknete tráviť?

Mám veľa času oddychovať, nakoľko som si sama sebe paňou. Niekedy sú dni, kedy oddychovať nemôžem, ale iné dni sú, čo sa oddychu týka, lepšie. Viem prácu urobiť veľmi rýchlo a voľný čas je pre mňa dôležitý, nakoľko som už párkrát kvalitne vyhorela. Keď mám voľno, spím, čítam, idem si zabehať, lebo so susedkami a našou inštruktorkou cvičíme jógu. Pre mňa je však relaxom aj moja práca: Konkrétne písanie. A ešte nekonečne rada varím. Pri tom si viem úplne vypnúť hlavu. A keďže varím každý deň, o relax mám vlastne postarané.

Ste známa aj svojimi zaujímavými outfitmi. Kde sa rada inšpirujete? Kam chodievate nakupovať?

Nuž, zaskočili ste ma. Neviem o tom, že som známa outfitmi a že sú zaujímavé. V každom prípade nosím to, v čom mi je dobre a zistila som, že k svojmu životu nepotrebujem veľa vecí. Najradšej nakupujem v ethno shopoch, u šikovných dizajnérov a v Lindexe, ale robím to čoraz menej. Nemám rada chodenie po obchodoch a ani to nerobím. Radšej si počkám na nejaký naozajstný skvost od niekoho naozaj nekonečne šikovného, koho treba jednoznačne podporiť.

https://www.instagram.com/p/BgRKXLVFfDJ/?taken-by=kristina.tormova

Čo považujete za svoj doteraz najväčší úspech?

Naše dve dcéry. A ak sa pýtate na niečo obyčajnejšie, tak to, že mám doma sušičku na bielizeň a kuchyňu svojich snov.

Aké máte ďalšie plány do budúcnosti?

Nemám plány. Iba si prajem, aby sme boli zdraví a žili v láske a srande.

Skúste nám dať tri rady, pre ženy, ktoré by sa chceli vydať na cestu za vlastným snom.

  1. Vydajte sa za vlastným snom
  2. Vydajte sa za vlastným snom
  3. Vydajte sa za vlastným snom

žiadne príspevky na zobrazenie