Máte zdravotné problémy? Až 30 z vás otestovalo LactoFeel

0
Máte zdravotné problémy? Až 30 z vás otestovalo LactoFeel
bolest brucha

Najmä v lete sa veľa žien stretáva s mnohými zdravotnými problémami intímneho rázu. Či už je to spojené s návštevou kúpalísk, vysokými letnými teplotami, zníženou imunitou alebo náchylnosťou k týmto druhom ochorenia, ich priebeh býva spravidla nepríjemný. Prejavujú sa výtokmi, svrbením, pálením, zápachom a inými neželanými ťažkosťami.

Príčinou býva častokrát bakteriálna vaginóza, ktorou trpia až dve z troch žien! Tú obyčajne spoznáte podľa páleni  v pošve a zapáchajúceho výtoku. Dobrou správou je, že nemusíte kvôli nej vždy utekať za lekárom. Pomôcť si dokážete aj sami.

Našich tridsať respondentiek vyskúšalo gél, ktorý ponúka riešenie na vyššie spomínané problémy. LACTOFEEL totiž rýchlo zmierňuje a odstraňuje problémy spôsobené bakteriálnou vaginózou. Ako testovanie dopadlo?

Ako boli ženy spokojné s gélom?

Spokojnosť s produktom a objektívnu recenziu nám poskytli anonymne dámy, ktoré problémom aktuálne trpeli. „Som veľmi spokojná, pomohol mi odstrániť dookola sa opakujúce svrbenie. Som rada, že som nemusela k lekárovi.“

„Nadmieru spokojná, moje problémy prešli skôr, ako pri iných voľne predajných možnostiach.“

„Som veľmi spokojná, výsledky pociťujem už po prvých 2 aplikáciách.“

graf

Ako sa produkt aplikuje?

Pre mnohé ženy je dôležitý aj spôsob použitia. Väčšinou nechceme strácať čas s náročnými kúrami a zdĺhavými procedúrami. Odpoveď sme taktiež našli v hodnoteniach žien:

„Produkt splnil svoj účel, ľahká a rýchla aplikácia, bola som spokojná.“

„Spokojná, aplikácia bezproblémová, príjemný pocit a úľava po aplikácii.“

Po akom čase sa prejavia pozitívne zmeny?

Dámy mali v testovaní zhodnotiť aj to, po akom čase sa prejavil pozitívny účinok gélu. Viaceré pocítili úľavu po prvých dvoch dňoch užívania, u väčšiny opýtaných sa účinok prejavil po troch až štyroch dňoch, najneskôr po týždni od prvej aplikácie.

lactofeel gel

Zaznamenali ženy po používaní nejakú zmenu?

Najdôležitejšou funkciou každého lieku je jeho účinnosť. Ako ženy hodnotili gél po tejto stránke? Vyriešil ich problémy?

90% žien odpovedalo, že sa ich problém zmiernil alebo úplne odstránil. Čo konkrétne hovoria o géli LactoFeel vo svojich odpovediach?

„Môj problém sa úplne odstránil. Žiadne nepríjemné pálenie ani svrbenie už nepociťujem. Ďakujem.“

„Áno, výrazne zmiernil problémy svrbenia a pálenia. Zlepšila sa pred tým výrazná suchosť sliznice.“

„V posledných dňoch som pociťovala svrbenie, ktoré však po aplikácii intímneho gélu hneď ustúpilo, takže som spokojná.“

Odporúčali by ho aj svojim kamarátkam?

Z referencií vyberáme: „LactoFeel je gél na intímnu hygienu, ktorý sa veľmi ľahko aplikuje, jednorázové dávky tiež oceňujem, nakoľko ide o hygienickejšiu variantu oproti iným gélom, či krémom. Odporúčam všetkým ženám a najmä teraz v letnom období, keď vaginóza trápi väčšinu žien.“

Ďalšia dáma sa vyjadrila pozitívne: „Veľmi sa teším, že som nemusela navštíviť lekára. Vaginóza sa dá skutočne odstrániť pomocou LactoFeel. Ďakujem!“

Podľa grafu vidno, že 28 z 30 žien by ho odporúčalo aj ďalším ženám, čo predstavuje až 93-percentnú úspešnosť:

graf lactofeel

Kúpili by si ďalšie balenie v lekárni?

Našich respondentiek sme sa spýtali aj to, či by si kúpili ďalšie balenie LactoFeel aj v lekárni. Až 27 z 30 odpovedalo áno.

graf lactofeel

Intímny gél LactoFeel skutočne zaberá vďaka dvom účinným zložkám – kyseline mliečnej a glykogénu. Obidve tieto látky obnovujú a udržiavajú optimálne pH v pošve.  Výborne sa dopĺňajú, pretože kyselina mliečna okamžite vytvorí prirodzene kyslé prostredie v pošve a glykogén zabezpečí rast potrebných laktobacilov a podporuje tak ozdravný proces. Pri jeho pravidelnom používaní sa obnoví vaše prirodzené pH, ale aj zlepšíte pocity sucha. Pomôže neutralizovať vaginálny zápach, uľaví od vaginálnych problémov a lieči bakteriálnu vaginózu.

Máte s Lactofeel skúsenosť aj vy? Napíšte nám správu.

Foto: Lactofeel produkt
Foto: Lactofeel produkt

Foto: pixabay.com

žiadne príspevky na zobrazenie